Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ФАМОТИДИН "ЛХ"
Назва: ФАМОТИДИН "ЛХ"
Міжнародна непатентована назва: Famotidine
Виробник: Дочірнє підприємство "ДЗ ДНЦЛЗ" ДАК "Укрмедпром", м.Харків, Україна
Лікарська форма: Таблетки, вкриті оболонкою
Форма випуску: Таблетки, вкриті оболонкою, по 0.02 г № 30 у банках полімерних
Діючі речовини: 1 таблетка містить фамотидину - 20.0 мг
Фармакотерапевтична група: Стимулятори та блокатори Н2-рецепторів та подібні за дією препарати
Показання: Лікування і профілактика рецидивів виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки, синдром Золлінгера-Еллісона.
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: П.06.03/07037
Термін дії посвідчення: з 19.06.2003 до 19.06.2008
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ФАМОТИДИН "ЛХ"
АТ код: A02BA03
Наказ МОЗ: 266 від 19.06.2003


    Інструкція для застосування ФАМОТИДИН "ЛХ"

     IНСТРУКЦIЯ

    для медичного застосування препарату

    ФАМОТИДИН“ЛХ”

    (FAMOTIDINUM “LH”)

    Загальна характеристика:

    мiжнародна та хімічна назви: famotidine;N2-(аміносульфоніл)-3-[[[2-(діаміном етилен) аміно]тіазол-4-іл]метил]тіо]пропан амідин;

    основнi фiзико-хiмiчні властивостi: таблетки, вкриті оболонкою жовтого кольору;

    склад: 1 таблетка містить фамотидину 0,02 г;

    допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний, лактоза, тальк, магнію стеарат або кальцію стеарат, м етилцелюлоза, полі етиленгліколь, титану діоксид, тропеолін 0.

    Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

    Фармакотерапевтична група. Засоби, що впливають на травну систему та метаболізм. Антагоністи Н2-рецепторів. Код АТС А 02В А 03.

    Фармакологічні властивості.

    Фармакодинаміка. Фамотидин є блокатором Н2-рецепторів III покоління. Пригнічує продукцію соляної кислоти як базальну, так і стимульовану гістаміном, гастрином і меньшою мірою -ацетилхоліном. Одночасно зі зниженням продукції соляної кислоти та збільшеннямрН знижує активність пепсину.

    Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо швидко, але не повністю, всмоктується із ШКТ. Максимальна концентрація в плазмі крові досягається через 2 год. Біодоступність становить 40 - 45 % і незначно змінюється в присутності їжі.

    Період напів виведення із плазми становить близько 3 год і збільшується у пацієнтів з порушеннями функції нирок. Зв’язування з білками становить 15-20 %. Невелика частина активної речовиниметаболізується в печінці, більша частина виводиться в незміненому вигляді ізсечею.

    Показання для застосування. Лікування та профілактика рецидивів виразкової хвороби шлунка і дванадцяти палої кишки, синдром Золлінгера-Еллісона.

    Спосіб застосування та дози. При пептичній виразці шлунка та дванадцяти палої кишки призначають внутрішньо, по 40 мг на добу, перед сном, протягом 4 - 8 тижнів. Після досягнення терапевтичного ефекту протягом 2 - 4тижнів проводять підтримуюче лікування в дозі 20 мг на добу. При синдроміЗоллінгера-Еллісона призначають по 20 мг кожні 6 год; максимальна добова доза –0,48 г.

    Побічна дія. Можливі головний біль, запаморочення, нудота, запор або діарея, міалгії, депресія, шкірно-алергічні реакції, порушення функції печінки.

    Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату, періоди вагітності та лактації, порушення функцій печінки, вік до 14років.

    Передозування. Зустрічається дуже рідко, виявляється посиленнямвираженості побічної дії.

    Лікування. Рекомендується промивання шлунка, симптоматична або підтримуюча терапія.

    Особливості застосування. З обережністю призначають хворим з порушенням функції нирок і печінки. Перед початком лікування необхідно виключити наявність злоякісного захворювання стравоходу, шлунка та дванадцяти палої кишки.

    Вагітність і період лактації.

    Застосування препарату протипоказано.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Якщо препарат застосовують в комбінації зантацидами, інтервал між прийомом антацидів і фамотидину повинен становити неменше 1 - 2 години (антациди можуть зменшувати абсорбцію фамотидину).

    Умови та термiн зберiгання. Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище + 20°С. Источник

    Термін придатності - 3 роки.





    На сайті також шукають: Омнопон, Септефрил інструкція, Магне-в6 застосування, Худія побічні дії, Пара плюс протипоказання