Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

Про утворення міжвідомчої робочої групи з впровадження єдиних підходів, технічних та технологічних рішень щодо створення системи центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

№ 302; прийнятий: 15-04-2013; чинний
Видавник: Міністерство охорони здоров'я України
Тип документа: Наказ, Положення, Склад колегіального органу


МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

15.04.2013 № 302

Про утворення міжвідомчої робочої групи з впровадження єдиних підходів, технічних та технологічних рішень щодо створення системи центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

На виконання пункту 3 розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2013 року № 203-р "Деякі питання створення системи центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" НАКАЗУЮ:

1. Утворити міжвідомчу робочу групу з впровадження єдиних підходів, технічних та технологічних рішень щодо створення системи центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (далі - Міжвідомча робоча група) та затвердити її персональний склад, що додається.

2. Затвердити Положення про міжвідомчу робочу групу, що додається.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

МіністрР. Богатирьова

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства

охорони здоров'я України

15.04.2013 № 302

СКЛАД

міжвідомчої робочої групи з впровадження єдиних підходів, технічних та технологічних рішень щодо створення системи центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

1.Богатирьова Раїса Василівна-Міністр охорони здоров'я України, голова
2.Резніков Геннадій Анатолійович-Голова Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, співголова (за згодою)
3.Каськів Владислав Володимирович-Голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України, співголова (за згодою)
4.Яцук Петро Петрович-Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, співголова (за згодою)
5.Толстанов Олександр Костянтинович-Заступник Міністра охорони здоров'я, заступник голови
6.Богачев Роман Михайлович-Заступник Міністра охорони здоров'я - керівник апарату
7.Корнєйко Олександр Васильович-Заступник голови Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України (за згодою)
8.Гусєв Юрій Веніамінович-Директор Департаменту національних проектів Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України (за згодою)
9.Хобзей Микола Кузьмич-Директор Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України
10.Дуда Володимир Петрович-Директор Департаменту економіки та ресурсного забезпечення МОЗ України
11.Навроцький Олексій Олексійович-Керівник національного проекту "Вчасна допомога" (за згодою)
12.Баранов Олександр Андрійович-Директор Департаменту стратегії розвитку зв'язку Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України (за згодою)
13.Котенко Григорій Михайлович-Директор Департаменту координації загальнодержавних проектів з інформатизації Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (за згодою)
14.Юрченко Володимир Дмитрович-Директор Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України
15.Дробаха Анатолій Іванович-Генеральний директор державного підприємства "Українські спеціальні системи" (за згодою)
16.Стрельников Михайло Олександрович-Начальник відділу екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України
17.Терещенко Олександр Михайлович-головний спеціаліст відділу екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України, секретар
Директор Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги М. Хобзей

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства

охорони здоров'я України

15.04.2013 № 302

ПОЛОЖЕННЯ

про міжвідомчу робочу групу з впровадження єдиних підходів, технічних та технологічних рішень щодо створення системи центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

1. Міжвідомча робоча група з впровадження єдиних підходів, технічних та технологічних рішень щодо створення системи центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (далі - Робоча група) утворюється як дорадчий міжвідомчий орган для забезпечення надання екстреної медичної допомоги та прозорості прийняття найважливіших управлінських рішень, обґрунтування та супроводу програм інформаційно-технологічного забезпечення реформування екстреної медичної допомоги.

2. Робоча група у своїй діяльності керується Конституцією України , законами України, актами Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, іншими нормативно-правовими актами, а також цим Положенням.

3. Основними завданнями Робочої групи є:

координація роботи щодо утворення та функціонування оперативно-диспетчерських служб центрів екстреної медичної допомоги;

підготовка пропозицій щодо вдосконалення нормативно-правової бази у зазначеній сфері;

обговорення та надання рекомендацій для вирішення спірних питань, що виникають під час планування або проектування систем інформаційно-технологічного забезпечення системи екстреної медичної допомоги;

розгляд комплексних та цільових регіональних проектів інформаційно-технологічного забезпечення системи екстреної медичної допомоги та аналіз їх виконання;

опрацювання інших питань для впровадження єдиних підходів, технічних та технологічних рішень щодо створення системи центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

4. Права Робочої групи:

утворювати, в разі потреби, тимчасові експертні та робочі групи, залучати до участі в них представників місцевих органів виконавчої влади, наукових установ та громадських організацій (за погодженням з їх керівниками);

одержувати в установленому порядку безоплатно інформацію та матеріали, необхідні для її діяльності, в порядку, передбаченому законодавством;

заслуховувати на своїх засіданнях представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій з питань, що належать до компетенції Робочої групи (за їх згодою).

5. Робоча група утворюється у складі голови, трьох співголів, заступника голови, членів Робочої групи та секретаря.

6. Робочу групу очолює Міністр охорони здоров'я України (далі Голова Робочої групи).

7. Голова Робочої групи визначає час, місце, порядок денний та графік проведення засідань Робочої групи, про що інформує її членів.

8. До складу Робочої групи на паритетних засадах входять представники Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України.

9. Персональний склад Робочої групи затверджується наказом МОЗ України.

10. Голова, співголови, заступник голови та члени Робочої групи беруть участь у її роботі на громадських засадах.

11. До роботи Робочої групи, у разі необхідності, за рішенням її Голови можуть залучатися консультанти та фахівці з організаційних, медичних, технічних та фінансових питань (за згодою).

12. Порядок проведення засідання Робочої групи:

12.1. Засідання вважається правомочним за умови участі в ньому не менше двох третин членів Робочої групи. Головує на засіданнях голова Робочої групи або за його дорученням один із співголів Робочої групи.

12.2. Засідання Робочої групи є відкритими.

12.3. Порядок денний засідання та рішення Робочої групи затверджуються членами Робочої групи шляхом голосування.

12.4. Рішення Робочої групи приймається простою більшістю голосів присутніх на засіданні членів Робочої групи. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні.

12.5. Члени Робочої групи та особи, запрошені до участі у розгляді окремих питань, беруть участь у їх обговоренні, вносять пропозиції, дають необхідні пояснення. Особи, запрошені на засідання Робочої групи для розгляду окремих питань, можуть бути присутніми під час розгляду інших питань лише з дозволу головуючого на засіданні.

12.6. Рішення Робочої групи оформлюється протоколами, які підписує головуючий та секретар.

12.7. Член Робочої групи у разі незгоди з прийняттям рішення або зі змістом протоколу може викласти у письмовій формі свою окрему думку (додається до протоколу), про що робиться відповідний запис у протоколі.

Директор Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги М. Хобзей

-->