Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

Про затвердження Інструкції про порядок проведення переогляду засуджених інвалідів

№ 77/26; прийнятий: 18-02-1994; чинний
Видавник: Міністерство внутрішніх справ України, Міністерство охорони здоров'я України
Тип документа: Інструкція, Наказ


МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

Н А К А З

№ 77/26 від 18.02.94
м.Київ


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
16 березня 1994 р.
за № 46/255

Про затвердження Інструкції про порядок проведення переогляду засуджених інвалідів

       ( Інструкцію вважати такою, що не застосовується в

         органах  і установах виконання покарань згідно з

         Наказом  Держдепартаменту з  виконання  покарань

         N 79/91 від 27.04.2000 )

З метою забезпечення соціальних гарантій засудженим інвалідам та упорядкування проведення їх чергового переогляду  НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Інструкцію про порядок проведення переогляду засуджених інвалідів (додається).

2. Контроль за виконанням наказу покласти на Головне управління виконання покарань (Штанько І.В.), Управління охорони здоров'я (Петраш О.В.) МВС України та Головне управління медико-соціальної експертизи (Марунич В.В.) МОЗ України.

Заступник Міністра внутрішніх
справ України
Заступник Міністра охорони
здоров'я України

О.В.Терещук

В.І.Мальцев

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом Міністерства

внутрішніх справ України і

Міністерства охорони

здоров'я України

від 16.02.94  № 77/26

ІНСТРУКЦІЯ

про порядок проведення переогляду засуджених інвалідів

На виконання ст.89 Закону України "Про пенсійне забезпечення" та з метою збереження соціальних гарантій інвалідам під час їх перебування в місцях позбавлення волі встановлюється порядок проведення медико-соціальної експертизи цієї категорії засуджених.

I. Загальні положення

1. До закінчення строку дії групи інвалідності засуджений інвалід підлягає черговому переогляду.

2. Черговий переогляд в медико-соціальних експертних комісіях (подалі - МСЕК) обласних управлінь охорони здоров'я проводиться тільки особам, інвалідність яким була встановлена до засудження.

3. Іншим засудженим інвалідам черговий переогляд проводять лікарсько-трудові комісії (подалі - ЛТК) відділів (служб) охорони здоров'я Міністерства внутрішніх справ (МВС) Республіки Крим та УВС областей.

II. Порядок проведення чергового переогляду осіб, інвалідність яким була встановлена МСЕК

4. Черговий переогляд засудженого інваліда проводиться МСЕК після повного і всебічного медичного обстеження, проведення необхідних досліджень, визначення клініко-функціонального діагнозу, професійно-трудового прогнозу, відновного лікування в лікувальних закладах місць позбавлення волі. Необхідне обстеження та відновне лікування проводяться на пізніш, як за два місяці до закінчення терміну дії групи інвалідності.

5. Відповідальність за якість медичного обстеження, своєчасність направлення громадян на медико-соціальну експертизу покладається на начальника медичної частини установи виконання покарань.

6. Черговий переогляд засудженого інваліда у МСЕК проводиться:

- заочно, на підставі медичної справи і направлення на огляд хворого до МСЕК за формою, що встановлена Міністерством охорони здоров'я;

- на виїзних засіданнях в установах виконання покарань.

Порядок переогляду інвалідів у МСЕК визначається за погодженням між начальником установи виконання покарань та головою МСЕК.

7. Оплата роботи членів МСЕК під час виїзних засідань проводиться у порядку, визначеному щодо оплати роботи консультантів згідно наказу МОЗ України від 23.11.93 № 229 "Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників закладів охорони здоров'я та соціального забезпечення України".

8. Медико-соціальні експертні комісії видають на осіб з числа засуджених, визнаних інвалідами, довідки МСЕК, які додаються до особових справ засуджених, і у триденний термін надсилають копії довідки управлінню соціального захисту населення районних (міських) держадміністрацій, на території яких дислокована установа.

9. Виплата засудженим пенсії по інвалідності за час позбавлення волі здійснюється на загальних підставах.

III. Порядок проведення чергового переогляду засуджених, у яких інвалідність настала в місцях позбавлення волі

10. черговий переогляд засуджених, у яких інвалідність настала в місцях позбавлення волі, проводиться ЛТК згідно з Положенням про лікарсько-трудову комісію, що викладена в додатку № 13 до Настанови про медико-санітарне забезпечення осіб, які утримуються в слідчих ізоляторах та установах виконання покарань МВС України, затвердженої наказом МВС та МОЗ України від 14 червня 1993 року № 160/140.

11. Засуджені, у яких настало право на отримання пенсії по інвалідності під час позбавлення волі, її не отримують. Призначення пенсії цій категорії засуджених проводиться після їх звільнення та звернення до органів соціального захисту населення у встановленому Законом порядку.


-->


На сайті також шукають: Диротон, Кальцію глюконат інструкція, Вітамін а застосування, Люкрин депо побічні дії, Хофітол протипоказання