Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ПАДЕВІКС
Назва: ПАДЕВІКС
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: ТОВ "Вітале-ХД", м. Таллінн, Естонія
Лікарська форма: Таблетки шипучі
Форма випуску: Таблетки шипучі № 10, № 20 в пеналах поліпропіленових; № 10 (5х2) у стрипах
Діючі речовини: 1 таблетка містить: парацетамолу 300 мг, декстрометорфану гідроброміду 7,5 мг
Допоміжні речовини: Натрію гідрокарбонат, кислота лимонна безводна, аспартам, ароматизатор лимонний, ароматизатор апельсиновий, глюкоза, макрогол - 6000
Фармакотерапевтична група: Аналгетики-антипіретики
Показання: Головний біль, мігрень, зубний біль, невралгія, меналгія; біль при травмах, опіках та інших станах; пропасниця при інфекційно-запальних захворюваннях.
Термін придатності: 2р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/3908/01/01
Термін дії посвідчення: з 01.12.2005 по 01.12.2010
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ПАДЕВІКС
АТ код: N02BE51
Наказ МОЗ: 657 від 01.12.2005


    Інструкція для застосування ПАДЕВІКС


    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    ПАДЕВІКС

    (PADEVIX)


    Загальна характеристика:

    основні фізико-хімічні властивості: таблетки майже білого кольору, з плоскою поверхнею, з фаскою, з цілісними краями, з апельсиново-лимонним запахом, легкорозчинні у воді.

    склад: 1 шипуча таблетка містить парацетамолу 300 мг, декстрометорфану гідро броміду   7,5 мг;

    допоміжні речовини: натрію гідро карбонат, кислота лимонна безводна, аспартам, ароматизатор лимонний, ароматизатор апельсиновий, глюкоза, макрогол - 6000.


    Форма випуску. Таблетки шипучі.


    Фармакотерапевтична група. Аналгетики та антипіретики. Код АТС N02В Е 51.  


    Фармакологічні властивості. Падевікс справляє аналгезуючу, жарознижуючу та протикашльову дію. Активні інгредієнти – парацетамол та декстрометорфану гідро бромід швидко всмоктуються після перорального прийому, метаболізуються у печінці, виділяються нирками.

    Фармакодинаміка. Парацетамол виявляє помірний аналгезуючий та жарознижуючий ефект. Інгібує синтез простагландинів.

    Декстрометорфан зменшує збудливість кашльового центру. Механізмом дії є підвищення рівня чутливості центральних рецепторів, що приводить до пригнічення   кашльового рефлексу.

    Фармакокінетика. Парацетамол добре всмоктується із шлунково-кишкового тракту, максимальна концентрація в плазмі досягається через 10 - 60 хв після прийому препарату. Парацетамол розподіляється в тканинах рівномірно, мало зв’язується з білками плазми. Парацетамол метаболізується, в основному, в печінці, виводиться нирками. Період напів виведення препарату становить 1 - 3 год. Повне виведення відбувається за 24 год.

    Декстрометорфан швидко всмоктується із шлунково-кишкового тракту, метаболізується в печінці, виводиться нирками як в незміненому стані, так і у   вигляді метаболітів, які   також справляють протикашльову дію.


    Показання для застосування. Симптоматичне лікування грипу, застуди, які супроводжуються гарячкою, головним болем, болем у м’язах, сухим непродуктивним кашлем.


    Спосіб застосування та дози. ПАДЕВІКС приймають внутрішньо. Дорослим і дітям старше 15 років призначають по 1 таблетці, розчиненій   в 1 склянці води, дітям від 6 до 15 років – по 0,5 таблетки в ½ склянки води. Препарат приймають 2 - 3 рази на день. Максимальна добова доза становить відповідно 4 та 2 таблетки.

    Тривалість прийому – 3 - 5 днів.


    Побічна дія. Рідко можливі нудота, біль в епігастральній ділянці, алергічні реакцїї (шкірний висип, свербіж), сонливість, дратівливість, збудження, ниркова коліка, тромбоцит опенія.


    Протипоказання. Підвищена чутливість до складових препарату, виражені порушення функцій нирок, печінки, захворювання крові, цукровий діабет, бронхіальна астма, емфізема легенів. Не призначають жінкам у періоди вагітності і лактації, дітям до 6 років, хворим на   алкоголізм.


    Передозування. Пригнічення дихання, порушення свідомості, гепатонекроз.

    Лікування: промиванне шлунка, ентеросорбенти, N-ацетил цистеїн.


    Особливості застосування. При застосуванні препарату необхідно контролю вати стан кровотворної системи. Під час лікування протипоказано вживання алкоголю.

    Вплив на керування автотранспортними засобами або іншими складними механізмами.

    При застосуванні препарату слід утримуватися від керування транспортними засобами та роботи з потенційно небезпечними механізмами.


    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Підвищує ефект непрямих антикоагулянтів, імовірність ураження печінки гепато токсичними препаратами. Метоклопрамід, холестирамін знижують всмоктування. Барбітурати знижують жарознижуючий ефект. Протипоказано одночасне застосування з інгібіторами МАО. Аміодарон, антидепресанти підвищують токсичні ефекти.                    


    Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25оС.

    Термін придатності – 3 роки.  


    Умови відпуску. Без рецепта.


    Упаковка. По 10 або 20 таблеток у поліпропіленових пеналах, або по 10 таблеток у стрипах.


    Виробник. ТОВ Вітале-ХД, Естонія. Источник


    Адреса. Сеебі, 3, Таллінн, 11316, Естонія.






    На сайті також шукають: Ремикейд, Мезатон інструкція, Дилтіазем застосування, Хомвіо-ревман побічні дії, Ритам протипоказання