Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

РИБОКСИН
Назва: РИБОКСИН
Міжнародна непатентована назва: Inosine
Виробник: РУП "Бєлмедпрепарати", Республіка Білорусь
Лікарська форма: Таблетки, вкриті оболонкою
Форма випуску: Таблетки, вкриті оболонкою, по 0,2 г №10х5 у контурних чарункових упаковках
Діючі речовини: 1 таблетка містить інозину (рибоксину) - 0.2 г
Допоміжні речовини: Цукор, метилцелюлоза, магнію стеарат, крохмаль картопляний, метилцелюлоза, твін-80, титану діоксид, тропеолін О
Фармакотерапевтична група: Різні засоби, які стимулюють метаболічні процеси
Показання: Комплексна терапія ішемічної хвороби серця, після перенесеного інфаркту міокарда, міокардіодистрофія, порушення ритму серця, захворювання печінки, отруєннях лікарськими речовинами, лікування урокопропорфірії.
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: UA/4478/01/01
Термін дії посвідчення: з 19.04.2006 по 19.04.2011
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату РИБОКСИН
АТ код: C01EB14
Наказ МОЗ: 234 від 19.04.2006


    Інструкція для застосування РИБОКСИН

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    РИБОКСИН

    (RIBOXIN)


    Загальна характеристика:

    міжнародна та хімічна назва: Інозин (Inosinum);

    9-β-D-рибофуранозилгіпоксантин (гіпоксантинрибозид);

    основні фізико-хімічні властивості. двоопуклі таблетки, вкриті оболонкою, жовтого

    кольору;

    склад: 1 таблетка містить рибоксину - 0,2 г;

    допоміжні речовини: крохмаль, м етилцелюлоза, цукор, кислота стеаринова, твін 80, титану діоксид, віск бджолиний, хіноліновий жовтий.


    Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.


    Фармакотерапевтична група. Кардіологічні засоби. Метаболічний препарат.

    АТС С 01E В 14.


    Фармакологічні властивості. Рибоксин є прототипом АТФ. Він стимулює у клітині окисно-віднові процеси i підвищує енергетичний баланс міокарда, покращує коронарний кровообіг, пiдвищyє фармакологічний захист нирок, які зазнали ішемії під час операції.


    Фармакокінетика. Добре абсорбується у шлунково-кишковому тракі. Розкладається в печінці з утворенням глюкуронової кислоти з подальшим її окислюванням. У незначній кількості виводиться з сечею.


    Показання для застосування. Рибоксин застосовують у комплексній терапії ішемічної хвороби серця, після перенесеного інфаркту міокарда, міокардіодистрофії, порушень ритму, пов'язаних iз застосуванням серцевих глікозидів.

    Призначають його також при захворюваннях печінки (гепатити, цироз, жирова дистрофія печінки), при отруєнні лікарськими засобами, для лікування урокопропорфірії. Рибоксин можна призначати для профілактики лeйкoпeнiї при радіо активному опроміненні.


    Cnociб застосування та дози. Рибоксин призначають внутрішньо до вживання їжі. Добова доза для дорослих при вживанні внутрішньо становить 0,6 - 2,4 г. У перші дні лікування добова доза дорівнює 0,6 - 0,8 г ( по 0,2 г 3 - 4 рази на день). У разі доброї переносимості препарату цю дозу підвищують протягом 2-3 днів від 1,2 г (по 0,4 г 3 рази на добу) до 2,4 г на добу (по 0,4 г 6 разів на добу). Тривалість курсу – від 4 тижнів до 1,5 - 3 місяців.

    При урокопропорфірії добова доза становить 0,8 г (по 0,2 г 4 рази на добу). Препарат приймають щоденно протягом 1 - 3 місяців.


    Побічна дія. Зазвичай рибоксин добре переноситься, іноді можливі свербіж шкіри і гіперемія шкіри. У цих випадках препарат слід відмінити. В поодиноких випадках відмічається підвищення концентрації сечової кислоти в крові. Під час тривалого застосу-вання у великих дозах можливе загострення подагри.


    Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату.


    Передозування. При передозуванні можливе виникнення алергічних дерматозів.


    Взаемодія з іншими лікарськими засобами. Несумісний з алкалоїдами, при взаємодії з ними відбувається відділення основи алкалоїду та утворення нерозчинних сполук. З таніном утворює осад. Несумісний з кислотами та спиртами, солями важких металів. Несумісний з вітаміном В6 (піридоксину гідро хлорид), бо виникає дезактивація обох сполук.


    Умови та тeмін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 25оС. Термін придатності -3 роки.


    Правила відпуску. За рецептом.


    Упаковка. По 30 таблеток у банці; по  10 штук у контурній   чарунковій упаковці.


    Назва та адрес виробника.

    РУП „Борисовский завод медичних препаратів”. Источник

    Республіка Білорусь, 222120, Мінська обл., м. Борисов, Вул. Чапаєва, 64/27.





    На сайті також шукають: Цефасель, Серрата інструкція, Офтан катахром застосування, Осарбон побічні дії, Векта протипоказання