Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

СОМІЛАЗА®
Назва: СОМІЛАЗА®
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: ВАТ "Вітаміни", м.Умань, Черкаська обл., Україна
Лікарська форма: Таблетки, вкриті оболонкою
Форма випуску: Таблетки, вкриті оболонкою, кишковорозчинні № 20 (10х2) у контурних чарункових упаковках
Діючі речовини: 1 таблетка містить ферменти мікробного походження: ліпазу з мінімальною активністю 60000 ЛО, амілазу з мінімальною активністю 1500 ЛО
Допоміжні речовини: Цукор молочний, полівінілпіролідон низькомолекулярний, кальцію стеарат або кислота стеаринова, ацетилфталілцелюлоза, титану діоксид, барвники "Євробленд зелений" та кислотний червоний 2С
Фармакотерапевтична група: Ферментні препарати, які поліпшують процеси травлення
Показання: Екзокринна недостатність підшлункової залози при хронічному панкреатиті, муковісцидозі; диспептичні явища, обумовлені ахілією, резекцією шлунка і тонкого кишечнику, функціональними порушеннями моторики кишечнику, дискінезією жовчних протоків тощо.
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: UA/1741/01/01
Термін дії посвідчення: з 27.08.2004 до 27.08.2009
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату СОМІЛАЗА®
АТ код: A09AA02
Наказ МОЗ: 426 від 27.08.2004


    Інструкція для застосування СОМІЛАЗА®

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    СОМІЛАЗА ®

    (SOMILASUM)

    Загальна характеристика:

    основні фізико-хімічні властивості: таблетки, вкриті оболонкою, з гладкою двоопуклою поверхнею, від світло-коричневого до коричневого, дещо фіолетового кольору;

    склад: 1 таблетка містить ферменти мікробного походження: ліпазуз мінімальною активністю 60 000 ЛО та амілазу з мінімальною активністю 1 500АО;

    допоміжні речовини: цукор молочний, полівінілпіролідон низь комолекулярний, кальцію стеарат або кислота стеаринова, ацетилфталілцелюлоза, титану діоксид, барвники “Євробленд зелений” та кислотний червоний 2С.

    Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою, кишково розчинні.

    Фармакотерапевтична група. Засоби замісної терапії, які застосовуються при розладах травлення. Препарати ферментів. Код АТС А 09А А 02.

    Фармакологічні властивості.
    Фармакодинаміка. Поповнює дефіцит ферментів підшлункової залози. Мікробіологічні ферменти, що входять до складу препарату – ліпаза та амілаза, гідролізують жири (до гліцерину та жирних кислот) та харчові вуглеводи (до декстринів і моносахарів), сприяючи більш повному всмоктуванню речовин утонкому кишечнику. При застосуванні препарату нормалізується процес травлення, поліпшується функціональний стан травного тракту.
    Завдяки кислотостійкому покриттю ферменти не ін активуються під дією соляної кислоти шлунка. Розчинення оболонки та вивільнення ферментів починається у дванадцяти палій кишці. Ферменти слабко всмоктуються у травному тракті, діють у порожнині кишечнику.
    Фармакокінетика. Не досліджена.

    Показання для застосування. Екзокринна недостатність підшлункової залози при хронічному панкреатиті; диспептичні явища, що зумовлені ахілією, резекцією або опромі-нюванням шлунка та тонкого кишечнику, функціональними порушеннями моторики кишечнику, дискінезією жовчних протоків, вживанням рослинної, жирної або незвичної їжі, яка важко перетравлюється; муковісцидоз; метеоризм; підготовка до рентгенологічного та сонографічного дослідження органів черевної порожнини.

    Спосіб застосування та дози.Внутрішньо, під час їди або безпосередньо після неї. Таблетки проковтують цілими, не розламуючи їх та не розжовуючи, запиваючи невеликою кількістю рідини.

    Звичайно дорослі приймають по 1 – 2 таблетки до 3 раз на добу. Рекомендована доза для дітей складає 2 – 4 таблетки на добу.

    Дозування та тривалість лікування визначається тяжкістю захворювання і дієтою та може варіювати від декількох днів до декількох місяців і більше (за необхідності постійної замісної терапії).

    Побічна дія. В окремих випадках можливі алергічні реакції, нудота, печія.

    Протипоказання. Гострий панкреатит, алергія до компонентів препарату.

    Передозування. Симптоми передозування невідомі та малоймовірні.

    Особливості застосування. Застосування Сомілази® при вагітності і в період лактації можливо лише у випадках, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плоду або дитини. При довго тривалому застосуванні одночасно призначають препарати заліза.

    Взаємодія з лікарськими засобами. Сомілаза®знижує всмоктування заліза, тому при довго тривалому застосуванні може знадобитисьдодаткове призначення препаратів заліза.

    Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла місці при температурі 15 – 25 0С. Зберігати в недоступному для дітей місці! Источник

    Термін придатності – 2роки.





    На сайті також шукають: Амофаст, Бензилбензоат інструкція, Диклоран застосування, Макмірор побічні дії, Декапептил депо протипоказання