Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

СЕДАВІТ®
Назва: СЕДАВІТ®
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: ВАТ "Київмедпрепарат", м. Київ, Україна
Лікарська форма: Таблетки
Форма випуску: Таблетки № 20
Діючі речовини: 1 таблетка містить: Седавіту густого екст ракту у перерахуванні на суху речовину - 0,17 г (170 мг) (Седавіту густий екстракт одержують з кореневищ з коренями валеріани, плодів глоду, трави звіробою, листя м'яти перцевої, шишок хмелю), піридоксину гідрохлориду (вітаміну В6) у перерахуванні на 100 % речовину - 0,003 г (3 мг);нікотинаміду (вітаміну РР) у перераху ванні на 100 % речовину - 0,015 г (15 мг)
Допоміжні речовини: Крохмаль картопляний, натрію кроскармелоза, лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, кальцію стеарат
Фармакотерапевтична група: Седативні засоби
Показання: Синдром “менеджера” (стан постійного психічного напруження); неврастенія і неврастенічні реакції, що супроводжуються роздратованістю, тривогою, страхом, втомою, неуважністю, порушенням памяті, психічним виснаженням; нейроциркуляторна дистонія за гіпертензивним та кардіальним типом; астенічний синдром (форма гіперстенічна); артеріальна гіпертензія I стадії; безсоння (легкі форми); сверблячі дерматози (екзема, кропивянка); головний біль, зумовлений нервовим напруженням; мігрень; як симптоматичний засіб при клімактеричному синдромі і легких формах дисменореї; а також при супутніх захворюваннях – щитовидної залози (базедова хвороба) та цукровому діабеті.
Термін придатності: 2р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/7821/01/01
Термін дії посвідчення: з 07.03.2008 по 07.03.2013
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату СЕДАВІТ®
АТ код: N05CM50
Наказ МОЗ: 180 від 04.04.2008


    Інструкція для застосування СЕДАВІТ®

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    СЕДАВІТ®

    (SEDAVIT)

    Загальна характеристика:

    основні фізико-хімічні властивості: таблетки від бежевого до коричневого кольору, з вкрапленнями, овальної форми, з двоопуклою поверхнею, з рискою з одного боку таблетки та тисненням «КМП» з іншого боку;

    склад: 1 таблетка містить Седавіту густого екстракту у перерахуванні на суху речовину - 0,17 г (170 мг) (Седавіту густий екстракт одержують з кореневищ з коренями валеріани, плодів глоду, трави звіробою, листя м'яти перцевої, шишок хмелю),

    піридоксину гідро хлориду (вітаміну В6) у перерахуванні на 100 % речовину – 0,003 г (3 мг);

    нікотинаміду (вітаміну РР) у перерахуванні на 100 % речовину – 0,015 г (15 мг);

    допоміжні речовини: крохмаль картопляний, натрію кроскармелоза, лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, кальцію стеарат.


    Форма випуску. Таблетки.


    Фармакотерапевтична група. Снодійні і седативні препарати. Інші препарати, включаючи комбінації.   Код   АТС N05C М 50**.


    Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Комплексний екстракт для препарату Седавіт® одержують з кореневищ з коренями валеріани, плодів глоду, трави звіробою, листя м'яти перцевої, шишок хмелю. Фармакологічна дія препарату обумовлена властивостями компонентів, які входять до його складу. Біологічно активні речовини екстрактів лікарських рослин позитивно впливають на функціонування нервової і серцево-судинної систем і мають переважно седативну, анксіолітичну дію, усувають почуття страху, психічне напруження. Вітаміни є компонентами ферментних систем, які беруть участь в окисно-відновних процесах в організмі. Піридоксину гідро хлорид (вітамін В6) – нормалізує функціонування центральної і периферичної нервової системи, нікотинамід (вітамін РР) – бере участь у процесах тканинного дихання, жирового і вуглеводного обмінів.  

    Фармакокінетика.   Фармакологічна ефективність препарату залежить   від   сукупної   дії його компонентів, тому проведення   кінетичних   досліджень не представляється можливим, оскільки всі разом компоненти не можуть бути простежені за допомогою маркерів або біологічних досліджень.          


    Показання для застосування. Синдром “менеджера” (стан постійного психічного напруження); неврастенія і неврастенічні реакції, що супроводжуються роздратованістю, тривогою, страхом, втомою, неуважністю, порушенням пам'яті, психічним виснаженням; нейроциркуляторна дистонія за гіпертензивним та кардіальним типом; астенічний синдром (форма гіперстенічна); артеріальна гіпертензія I стадії; безсоння (легкі форми); сверблячі дерматози (екзема, кропив'янка); головний біль, зумовлений нервовим напруженням; мігрень; як симптоматичний засіб при клімактеричному синдромі і легких формах дисменореї; а також при супутніх захворюваннях – щитовидної залози (базедова хвороба) та цукровому діабеті.


    Спосіб застосування та дози. Дорослим та дітям віком від 12 років препарат призначають по 2 таблетки 3 рази на добу. Препарат приймають не розжовуючи, запиваючи невеликою кількістю рідини. У випадку появи нудоти препарат варто приймати під час їжі. При необхідності разову дозу підвищують до 3 таблеток. У випадку появи небажаної загальмованості призначають по 1 таблетці 3 рази на добу. Інтервал між прийомами – 8 год. Препарат можна застосовувати одноразово по 2–3 таблетки за 30–60 хв до можливого емоційного навантаження.


    Побічна дія. У поодиноких випадках   можуть виявлятися наступні небажані ефекти: запаморочення, утома, сонливість, свербіж, екзантема, нудота, блювання, печія, діарея, запор,   легка м'язова млявість.  


    Протипоказання. Міастенія, підвищена чутливість до компонентів препарату.


    Передозування. Симптоми: відчуття пригніченості і сонливості. Пізніше ці симптоми можуть супроводжуватися нудотою, легкою м'язовою слабкістю, болями у суглобах і відчуттям важкості в шлунку. Також можуть проявлятися симптоми передозування   нікотинаміду (тахікардія, тремор, нудота, блювання, пітливість, кашель, шкірний висип, артеріальна гіпотензія).

    Лікування: симптоматична терапія.


    Особливості застосування. Слід дотримуватися обережності при призначенні препарату пацієнтам із тяжкими органічними захворюваннями травного тракту, у період вагітності, особливо протягом 1-го триместру, в період годування груддю. Пацієнтам, які застосовують Седавіт® необхідно утриматися від потенційно небезпечних видів діяльності, що вимагають підвищеної уваги і швидкої рухової і психічної реакції (керування транспортними засобами, робота зі складними механізмами).

    Безпека та ефективність препарату Седавіт® для дітей віком до 12 років не встановлена.


    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарат підсилює дію речовин, що чинять седативний вплив на центральну нервову систему, а також алкоголю. Можлива взаємна інактивація леводопи і піридоксину гідро хлориду.


    Умови   і термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла місці при температурі від 15 °С до 25 °С. Термін придатності – 2 роки. Зберігати у недоступному для дітей місці.


    Умови відпуску.   Без рецепта.


    Упаковка.. Таблетки № 10   у блістері, 2 блістери в пачці.


    Виробник. ВАТ " Київ медпрепарат". Источник


    Адреса. Україна, 01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 139.







    На сайті також шукають: Лавекс, Лаферобіон інструкція, Скипидарна мазь застосування, Клабакс побічні дії, Ритмокор протипоказання