Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ПРОПОСОЛ-ЗДОРОВ'Я
Назва: ПРОПОСОЛ-ЗДОРОВ'Я
Міжнародна непатентована назва: Propolis*
Виробник: ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров'я", м. Харків, Україна
Форма випуску: Аерозоль по 25 г або 50 г у балонах аерозольних
Діючі речовини: 1 балон містить: фенольний гідрофобний препарат прополісу у перерахуванні на 100 % вміст суми фенольних сполук 0,525 г або1,05 г
Допоміжні речовини: Етанол 96 %, гліцерин, хладон 134а
Фармакотерапевтична група: Різні біогенні препарати
Показання: Місцеве лікування запальних захворювань (катаральний, афтозний, виразковий стоматит) і поверхневих ушкоджень слизової оболонки ротової порожнини, катарального гінгівіту, тонзиліту, глоситів
Термін придатності: 3р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/8215/01/01
Термін дії посвідчення: з 23.05.2008 по 23.05.2013
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ПРОПОСОЛ-ЗДОРОВ'Я
АТ код: A01AB11
Наказ МОЗ: 680 від 21.09.2009


    Інструкція для застосування ПРОПОСОЛ-ЗДОРОВ'Я

    1. ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування|вживання| препарату

    ПРОПОСОЛ-ЗДОРОВ’Я

    (PROPOSOL-ZDOROVYE)


    Склад лікарського засобу.

    Діюча речовина: |

    1 балон   містить фенольний гідрофобний препарат прополісу у перерахуванні на 100 % вміст суми фенольних сполук 0,525 г або 1,05 г;

    допоміжні речовини: етанол  96 %, гліцерин, хладон 134а.


    |Лікарська форма. Аерозоль.

    Препарат після видалення хладону 134а з аерозольної упаковки являє собою рідину від темно-жовтого до коричневого кольору з характерним запахом прополісу.


    Назва і місцезнаходження виробника. ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я».

    Україна, 61013, м. Харків, вул. Шевченка, 22.


    Фармакотерапевтична група. Протимікробні та антисептичні препарати для місцевого застосування у стоматології. Код АТС А 01А В 11.

    Препарат природного походження на основі продукту життєдіяльності бджіл – прополісу. Дія препарату обумовлена властивостями комплексу біологічно активних речовин прополісу (флавони, флавоноїди, похідні коричної кислоти та ін.). Має протизапальні, протимікробні (відносно грам позитивних бактерій) та аналгезуючі властивості (спричиняє аналгезію слизових оболонок і шкіри, знижує болісність уражених тканин), сприяє росту грануляцій, прискорює процес регенерації та епітелізації ранових поверхонь; стимулює метаболічні процеси. Ефективний як у ранні терміни, так і при   гнійно-некротичному процесі, що розвинувся.


    Показання для застосування|показники, показання|. Місцеве лікування запальних захворювань (катаральний, афтозний, виразковий стоматит) і поверхневих ушкоджень слизової оболонки ротової порожнини, катарального гінгівіту, тонзиліту, глоситів.


    Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату, наявність в анамнезі вказівок на алергічні реакції (особливо на продукти бджільництва), екзема (гострі форми), дитячий вік до 12 років, період годування груддю.


    Належні заходи безпеки при застосуванні. Неприпустиме потрапляння препарату в очі.

    Аерозольний балон слід оберігати від удару, падінь, прямих сонячних променів.


    Особливі застереження. Перед застосуванням препарату рекомендується промити порожнину рота теплою кип’яченою водою. Після зрошування порожнини рота препаратом слід утримуватися від прийому їжі впродовж 15–30 хв.


    Застосування у період вагітності або годування груддю. В період вагітності препарат слід застосовувати з урахуванням співвідношення користь для матері/ризик для плода. При необхідності застосування в період лактації годування груддю рекомендується припинити.


    Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні |спроможність|авто транспортом або роботі з іншими механізмами. У період лікування препаратом слід утриматись від керування авто транспортом та роботи зі складними механізмами.


    Діти. Призначають дітям старше 12 років. |


    Спосіб застосування|вживання| та дози. Призначають дорослим та дітям старше 12 років місцево на слизову оболонку порожнини рота шляхом зрошування. Тривалість розпилювання – 1–2 с.

    Зрошують 2–3 рази на добу в гострому періоді запального процесу та 1–2 рази на добу при зниженні його вираженості. Курс лікування – 3–7 днів.

    Правила користування аерозольним балоном.

    1. Зняти запобіжний ковпачок з балона і, переконавшись у чистоті розпилювача, надіти його на шток клапана.

    2. Вільний кінець розпилювача ввести в порожнину рота і натиснути на головку розпилювача. Розпилюють у порожнині рота на фазі вдиху або на патологічне вогнище. Тривалість розпилювання – 1–2 с.

    3. Закінчивши зрошування порожнини рота, закрити балон запобіжним ковпачком, щоб запобігти його забрудненню.

    4. Розпилювач слід тримати   в чистоті; після використання бажано промивати його під струменем теплої води з подальшим висушуванням у теплому місці.


    Передозування. Випадки передозування не описані. Можливе посилення побічних ефектів препарату. Лікування: відміна препарату, промивання порожнини рота теплою кип’яченою водою.


    Побічні ефекти. Препарат, як правило, переноситься добре, але в окремих випадках можливі алергічні реакції (дерматит, гіперемія), місцеві ефекти (відчуття печіння язика, сухість у роті).


    Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Не рекомендується застосовувати одночасно з іншими антисептичними засобами або продуктами бджільництва.


    Термін придатності. 3 роки.


    Умови зберігання.  Зберігати   в   оригінальній упаковці при температурі не вище 25°С. Оберігати від падінь, ударів і впливу прямих сонячних променів. Балон не розкривати. Не розпилювати поблизу вогню. Зберігати в недоступному для дітей місці.


    Упаковка. Аерозоль по 25 г або по  50 г   у балоні аерозольному з насадкою   в коробці. Источник


    Категорія відпуску. Без рецепта.





    На сайті також шукають: Сальброксол, Ультрапрокт інструкція, Велвумен застосування, Календули мазь побічні дії, Ентеросгель протипоказання