Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

АМІНАЛОН
Назва: АМІНАЛОН
Міжнародна непатентована назва: Aminobutyric acid
Виробник: ВАТ "Монфарм", м. Монастирище, Черкаська обл, Україна
Лікарська форма: Таблетки, вкриті оболонкою
Форма випуску: Таблетки, вкриті оболонкою, по 0,25 г № 50 (10х5), № 100 (10х10) у блістерах, № 100 у контейнерах
Діючі речовини: 1 таблетка містить аміналону у перерахунку на суху речовину 0,25 г
Допоміжні речовини: Цукор, повідон, магнію стеарат, борошно пшеничне, магнію карбонат легкий, желатин, титану діоксид (Е 171), тальк, віск жовтий.
Фармакотерапевтична група: Ноотропні препарати
Показання: Недостатність мозкового кровообігу при атеросклерозі, гіпертонічній хворобі, хронічній церебро-судинній недостатності, після інсультів та травм мозку з метою відновлення памяті, уваги, мови, підвищення рухової та психічної активності хворих, усунення запаморочення та головного болю, при динамічних порушеннях мозкового кровообігу, алкогольні енцефалопатії та поліневрити. Дитячий церебральний параліч, відставання розумового розвитку, наслідки черепно-мозкової та пологової травм у дітей. Лікування симптомокомплексу захитування.
Термін придатності: 2 роки.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/10914/01/01
Термін дії посвідчення: з 01.09.2010 по 01.09.2015
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату АМІНАЛОН
АТ код: N06BX23
Наказ МОЗ: 751 від 01.09.2010


    Інструкція для застосування АМІНАЛОН

    І Н С Т Р У К Ц І Я

    для   медичного застосування препарату

    АМІНАЛОН

    (AMINALON)


    Склад лікарського засобу:

    діюча речовина: acidum gamma-aminobutyricum;

    1 таблетка містить аміналону   у перерахунку на суху речовину 0,25 г;

    допоміжні речовини: цукор, повідон, магнію стеарат, борошно пшеничне, магнію карбонат легкий, желатин, титану діоксид (Е 171), тальк, віск жовтий.


    Лікарська форма. Таблетки, вкриті оболонкою.


    Назва і місцезнаходження виробника.

    ВАТ “Монфарм”. Україна, Черкаська обл., м. Монастирище, вул. Заводська, 8.


    Фармакотерапевтична група.

    Психостимулюючі та ноотропні засоби. Кислота гама-амінобутирова  (ГАМК) та її похідні.   Код АТС  N06B Х 23.

    Гама-аміномасляна кислота (ГАМК) - медіатор центральної нервової системи, який бере участь у процесах гальмування. Під її впливом посилюються енергетичні процеси мозку, покращується утилізація останнім глюкози, підвищується дихальна активність тканин, покращується кровозабезпечення. Препарат покращує динаміку нервових процесів у головному мозку, мислення, пам´ ять, увагу, сприяє відновленню рухів та мови після порушення мозкового кровообігу, чинить м´ яку психостимулюючу дію. За характером дії препарат наближається до ноотропних засобів.

    Швидко всмоктується з травного каналу. В максимальній концентрації виявляється у плазмі крові. Кінцевим продуктом обміну ГАМК у тканинах є сукцинова кислота, яка включається в цикл Кребса. Частина препарату підлягає транс амінуванню з утворенням γ-гуанідино-масляної кислоти, яка в печінці й нирках частково розпадається на ГАМК і сечовину. Також синтезується  γ-амінобутирилколін, ГАМК-пантоіл, гомокарнозин, менше - оксимасляна кислота. Продукти перетворення ГАМК і незмінний препарат екскретуються з сечею, частково - з вуглекислотою повітря, що видихається.


    Показання для застосування.

    Недостатність мозкового кровообігу при атеросклерозі, гіпертонічній хворобі, хронічній церебро-судинній недостатності, після інсультів та травм мозку з метою відновлення пам´ яті, уваги, мови, підвищення рухової та психічної активності хворих, усунення запаморочення та головного болю, при динамічних порушеннях мозкового кровообігу, алкогольні енцефалопатії та полі неврити. Дитячий церебральний параліч, відставання розумового розвитку, наслідки черепно-мозкової та пологової травм у дітей. Лікування симптомокомплексу захитування.


    Протипоказання.

    Підвищена чутливість до компонентів препарату.

    Дитячий вік до 3 років.


    Особливі застереження.

    У перші дні прийому препарату необхідно контролю вати артеріальний тиск.

    Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат не застосовують у період вагітності   та годування груддю.

    Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні авто транспортом або роботі з іншими механізмами. При застосуванні препарату слід утримуватися від керування авто транспортом та   роботи з іншими механізмами.

    Діти. Застосовують   дітям віком від 3 років.


    Спосіб застосування та дози.

    Таблетки приймають внутрішньо до їди, не розжовуючи, запиваючи водою.

    Дорослим призначають залежно від характеру та тяжкості захворювання по 2-4 таблетки 3 рази на день. Добова доза становить 6-12 таблеток.

    Дітям віком від 3 до 6 років - по 2-3 таблетки 3 рази на добу, старше 7 років - по 4 таблетки 3 рази на добу.

    Курс лікування триває від 2-3 тижнів до 2-6 місяців. За необхідності проводять повторні курси лікування.

    Для лікування симптомокомплексу захитування призначають дорослим по 2 таблетки 3 рази на добу протягом 3 днів,   дітям - по 1 таблетці 3 рази на добу протягом 3 днів.


    Передозування.

    Можливе виникнення диспепсичних явищ, посилення вираженості симптомів побічної дії. В цьому випадку необхідно промити шлунок, забезпечити пиття достатньої кількості рідини та при необхідності звернутися за медичною допомогою. Специфічного антидоту немає, лікування симптоматичне.


    Побічні ефекти.

    Аміналон малотоксичний і добре переноситься. У деяких випадках можлива нудота, блювання, порушення сну, відчуття жару, коливання артеріального тиску.


    Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

    При одночасному застосуванні з препаратами бензодіазепінового ряду (транквілізатори, проти судомні засоби), а також із седативними засобами (барбітурати) відмічається взаємне посилення ефекту. При комбінованому застосуванні з препаратами бензодіазепінового ряду   кожний із лікарських засобів призначають у мінімальних або середніх дозах.


    Термін придатності. 2 роки.


    Умови зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 оС.


    Упаковка. По 10 таблеток у блістері; по 5 або 10 блістерів у пачці;

    по 100 таблеток у пластикових контейнерах.. Источник


    Категорія відпуску. Без рецепта.





    На сайті також шукають: Фталазол, Цефамадар інструкція, Цефекон д застосування, Колдакт побічні дії, Сорбекс протипоказання