Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

КОФАЛЬГІН
Назва: КОФАЛЬГІН
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: ЗАТ НВЦ "Борщагівський ХФЗ", м.Київ, Україна
Лікарська форма: Таблетки
Форма випуску: Таблетки № 10х1, № 10х2 у контурних чарункових упаковках; № 10 у контурних безчарункових упаковках
Діючі речовини: 1 таблетка містить: метамізолу натрію - 0.3 г, кофеїн-бензоату натрію - 0.05 г
Допоміжні речовини: Крохмаль картопляний, тальк, стеаринова кислота
Фармакотерапевтична група: Аналгетики-антипіретики
Показання: Зубний, головний біль; невралгія, міалгія, артралгія, поліневрит, радикуліт, міозит, ішіас, люмбаго; біль після операцій і травм.
Термін придатності: 1р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/3620/01/01
Термін дії посвідчення: з 17.08.2005 до 17.08.2010
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату КОФАЛЬГІН
АТ код: N02BB52
Наказ МОЗ: 835 від 15.12.2006


    Інструкція для застосування КОФАЛЬГІН

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    КОФАЛЬГІН

    (COFALGIN)

    Загальна характеристика:

    основні фізико-хімічні властивості: таблетки круглої форми, білого або жовтувато-білого кольору, зі скошеними краями (з фаскою) і рискою;

    склад: 1 таблетка містить метамізолу натрієвої солі – 300 мг, кофеїн-бензоату натрію – 50 мг;

    допоміжні речовини: крохмаль картопляний, тальк, стеаринова кислота.

    Форма випуску. Таблетки.

    Фармакотерапевтична група. Аналгетики та антипіретики. Метамізол натрію, комбінації без психолептиків. Код АТС N02BB52.

    Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Кофальгін – комбінований лікарський засіб, дія якого обумовлена властивостями компонентів, що входять дойого складу.

    Метамізол натрію – аналгетик-антипіретик, похідне піразолону, маєаналгезивну, жарознижувальну та слабку протизапальну дію, механізм якоїпов’язаний з пригніченням синтезу простагландинів здебільшого у центральній нервовій системі.

    Кофеїн – похідне метилксантину, стимулює психомоторні центри головного мозку, має аналептичну дію, посилює ефект анальгіну, усуває сонливість та відчуття втоми, підвищує фізичну та розумову працездатність.

    Фармакокінетика. Компоненти, що входять до складу препарату, піддаються властивим їм перетворенням.

    Анальгін при пероральному прийомі швидко і майже повністю всмоктується, досягаючи максимальної концентрації в крові через 1–1,5 год. В процесібіо трансформації він деметилюється та ацетилюється. Продукти метаболізму виводяться з сечею. Період напів виведення становить близько 7 год. Зв’язуванняз білками крові 50-60%.

    Кофеїн-бензоат натрію також добре всмоктується з травного тракту. Рівномірно розподіляється в організмі, легко проникає крізь гематоенцефалічнийбар’єр. В процесі біо трансформації деметилюється та окислюється, виводиться з організму із сечею у вигляді метаболітів, незначна частина (близько 8%) у незміненому вигляді. Через 24 год повністю елімінує. Після прийому 100 мгкофеїн-бензоату натрію час напів виведення становить 3,9 – 5,3 год.

    Показання для застосування. Застосовують для зняття помірно вираженого больового синдрому, при головному болю, невралгіях, артритах, міозитах, ревматизмі; як жарознижувальний засіб при гарячках різного походження.

    Спосіб застосування та дози. Кофальгін призначають дорослим по 1 – 2таблетки 2 – 3 рази на добу. Таблетки приймають не розжовуючи, запиваючи їх невеликою кількістю води. Максимальна разова доза становить 1 г ( 3 таблетки). Максимальна добова доза – 3 г (10 таблеток). Однак тривалість лікування у такійдозі не повинна перевищувати 1-2 дні. Дітям з 3 до 14 років рекомендують по 1/2таблетки 3 – 4 рази на добу. Максимальна добова доза для дітей до 10 років – 2таблетки, до 14 років – 4 таблетки. Тривалість лікування залежить від ефективності лікування та чутливості до препарату, встановлюється індивідуально.

    Побічна дія. Алергічні реакції (анафілактичний шок, шкірний висип, висипання на слизових оболонках, кропив’янка); порушення сну, тахікардія.

    З боку системи кровотворення: агранулоцит оз, лейкопенія, тромбоцит опенія, гемолітична анемія.

    З боку сечовидільної системи: транзиторна олігурія, анурія, протеїнурія; рідко – інтерстиціальний нефрит. Можливе фарбування сечі в червоний колір.

    Протипоказання. Препарат протипоказаний при алергії до будь-якогоз його компонентів, артеріальній гіпертензії, глаукомі, підвищеній збудливості, порушенні сну, при вираженому порушенні функції печінки та нирок, пригніченні кровотворення, у період вагітності та годування груддю. Препарат не слід призначати дітям до 3 років.

    Передозування. При передозуванні можуть виникнути збудження, запаморочення, підвищення частоти дихання, блювання, тремтіння, судоми, порушення свідомості, агранулоцит оз, геморагічний синдром.

    Лікування: промивання шлунка, форсований діурез, призначенняентеросорбентів, симптоматична терапія.

    Особливості застосування. Не рекомендується тривале застосування.

    З обережністю призначають препарат пацієнтам з бронхіальною астмою, хронічними інфекціями дихальних шляхів; при підвищеній чутливості доаналгетиків та не стероїдних протизапальних засобів; пацієнтам з алергічними реакціями (у зв’язку з підвищеною небезпекою розвитку анафілактичного шоку у цієї категорії хворих), алкоголізмі.

    На час лікування припиняють годування груддю.

    Дітям віком до 14 років препарат призначають тільки під контролем лікаря.

    Немає посилань щодо впливу препарату на увагу, здатність керувати транспортними засобами.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Посилює ефект барбітуратів, кодеїну, парацетамолу, Н2-блокаторів гіста мінових рецепторів, анапраліну. Сарколізин і мерказолін підвищують ймовірність лейкопенії. Підвищуєгіпоглікемічну активність пероральних протидіабетичних засобів, седативну дію алкоголю, знижує концентрацію циклоспорину в крові. Источник

    Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 250С. Термін придатності – 1 рік.





    На сайті також шукають: Валеріана, Кандесар інструкція, Діабетон застосування, Гіоксизон побічні дії, Фосфалюгель протипоказання