Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ФАКОВІТ
Назва: ФАКОВІТ
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров'я", м.Харків, Україна
Лікарська форма: Таблетки
Форма випуску: Таблетки шлунковорозчинні № 10х3 та таблетки, вкриті оболонкою, кишковорозчинні № 10х3 у контурних чарункових упаковках або таблетки шлунковорозчинні № 30 та таблетки, вкриті оболонкою, кишковорозчинні № 30 у контейнерах пластмасових
Діючі речовини: 1 шлунковорозчинна таблетка містить: кислоти глутамінової - 0.2 г, гліцину - 0.1 г, піридоксину - 0.025 г; 1 кишковорозчинна таблетка містить: цистеїну - 0.2 г, кислоти аскорбінової - 0.175 г
Фармакотерапевтична група: Амінокислоти
Показання: Профілактика і лікування початкових стадій катарактоутворення у кришталику у осіб похилого віку або при хронічних радіаційних впливах малої інтенсивності.
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: Р.02.03/05892
Термін дії посвідчення: з 06.02.2003 до 06.02.2008
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ФАКОВІТ
АТ код: S01XA21
Наказ МОЗ: 47 від 06.02.2003


    Інструкція для застосування ФАКОВІТ

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    ФАКОВІТ

    (PHACOVITUM)

    Загальна характеристика:

    основні фізико-хімічні властивості: таблетки шлунково розчинні, білого кольору, з плоскою поверхнею, рискоюі фаскою, вкриті оболонкою, кишково розчинні - від жовто-оранжевого до коричневого кольору, з двоопуклою поверхнею, на поперечному розрізі видні двашари.

    склад: препарат складається здвох видів таблеток; таблетка шлунково розчинна: кислота глутамінова - 0,2 г, гліцин - 0,1 г, піридоксину гідро хлорид - 0,025 г; таблетка, вкрита оболонкою, кишково розчинна: L-цистеїн - 0,2 г, кислота аскорбінова - 0,175 г;

    допоміжні речовини: таблетка шлунково розчинна: крохмаль картопляний, кальцію стеарат, цукор молочний; таблетка, вкрита оболонкою, кишково розчинна: крохмаль картопляний, кальцію стеарат, цукор молочний, оболонка - ойдрагіт, полі етиленоксид 4000, тропеолін О, тальк медичний молотий.

     

    Форма випуску. Таблетки шлунково розчинніта таблетки, вкриті оболонкою, кишково розчинні.

    Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовують в офтальмології. Трофічні засоби. Код АТС S01X A21.

    Фармакологічні властивості.

    Фармакодинаміка.. Засіб для регуляції метаболічних процесів у кришталику, має антирадікальні та детоксикацій нівластивості. У кришталику з глутамінової кислоти, гліцину та цистеїну за участюАТФ синтезується трипептид глутатіон, який є центральною ланкою у ферментативній системі антиоксидантного захисту білків і знешкодження токсичних метаболітів. Транспорт вказаних амін окислот у кришталик крізь капсулу відбувається за участю фосфорильованої форми піридоксину гідро хлориду (піридоксальфосфату). Аскорбінова кислота виконує роль регулятораокислювально-відновлювальних процесів у кришталику; бере участь у водневому обміні, відновленні дисульфід них зв’язків.

      Препарат пригнічує вільно радикальні процеси у кришталику, завдяки чому зменшується утворювання зшивок і полімеризація його білків, що виявляється в уповільненні або призупиненні помутніння кришталика.

    Фармакокінетика. Не вивчена.

    Показання для застосування.Профілактика і лікування початкових стадій катарактоутворення у кришталику в осіб похилого віку або при хронічних радіаційних впливах малої інтенсивності.

    Спосіб застосування тадози. Поодній таблетці шлунково розчинній та одній таблетці, вкритій оболонкою, кишково розчинній два рази на день під час їжі. Курс лікування 20 - 30 днів, після чого лікування слід повторювати 3-4 рази на рік.

    Побічна дія. Алергічні реакції, підвищення кислотності шлункового соку.

    Протипоказання. Гіпер чутливість доякого-небудь з інгредієнтів препарату.

     

    Передозування. Не встановлено.

    Особливості застосування. З обережністю призначають при виразковій хворобі шлунка та дванадцяти палої кишки, цукровому діабеті, схильності до тромбоутворення.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Знижує токсичність антиконвульсантів, нейролептиків, антидепресантів. Підвищує концентрацію в крові саліцилатів, бензилпеніциліну і тетрациклінів, знижує – оральних контрацептивів. Ізоніазід, циклосерин, пеніциламін знижують ефект препарату. Послаблює протипаркінсонічнуактивність леводопи, антикоагулянт ний ефект похідних кумарину. Источник

    Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці. Термін придатності - 2 роки.





    На сайті також шукають: Долар, Продеп інструкція, Віагра застосування, Мелбек побічні дії, Йогурт протипоказання