Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

НЕОГЕМОДЕЗ
Назва: НЕОГЕМОДЕЗ
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: ЗАТ "Інфузія", м.Київ, Україна
Лікарська форма: Розчин для інфузій
Форма випуску: Розчин для інфузій по 200 мл або по 400 мл у пляшках
Діючі речовини: 1000 мл розчину містять: натрію хлориду - 5.5 г, калію хлориду - 0.42 г, кальцію хлориду - 0.5 г, магнію хлориду - 0.005 г, натрію гідрокарбонату - 0.23 г, полівінілпіролідону низькомолекулярного медичного (м.м. 8000+2000) - 60.0 г
Допоміжні речовини: Вода для ін'єкцій
Фармакотерапевтична група: Плазмозамінні та дезінтоксикаційні розчини
Показання: Токсичні форми гострих захворювань ШКТ; інфекційні захворювання, які супроводжуються токсикозами; опікова хвороба у фазі інтоксикації, гостра променева хвороба; перетоніт і непрохідність кишечнику та ін.
Термін придатності: 5р.
Номер реєстраційного посвідчення: Р.06.99/00782
Термін дії посвідчення: з 09.11.2005 до 09.11.2010
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату НЕОГЕМОДЕЗ
АТ код: B05AA10
Наказ МОЗ: 589 від 09.11.2005


    Інструкція для застосування НЕОГЕМОДЕЗ

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    НЕОГЕМОДЕЗ

    (Neohaemodesum)

    Загальна характеристика:

    міжнародна та хімічна назви: повідон;

    основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина жовтого кольору; рН 5,2 –7,0;

    склад: 100 мл розчину містять: повідону низь комолекулярного (м. м.8000±2000) –6 г; натрію хлориду – 0,55 г; калію хлориду – 0,042 г; кальцію хлориду – 0,05г; магнію хлориду – 0,0005 г; натрію гідро карбонату – 0,023 г;

    допоміжні речовини: вода для ін’єкцій.

    Форма випуску. Розчин для інфузій.

    Фармакологічна група. Кровозамінники та пер фузійнірозчини. Код АТС: В 05А А 09.

    Фармакологічні властивості.

    Фармакодинаміка. Неогемодез належить до плазмозамінних розчинів, підвищує суспензійні властивості крові, зменшує її в’язкість. Якдезінтоксикаційний засіб зв’язує токсичні продукти, що знаходяться у кровоносному руслі, і виводить їх через нирки з організму.

    Фармакокінетика. При внутрішньо венному введенні дія препарату виявляється в міру його надходження у кров. Ефект зберігається протягом 3-12годин, що залежить від функціонального стану нирок та швидкості кровообігу. З організму виводиться нирками.

    Показання для застосування. Препарат застосовують для дезинтоксикації організм упри токсичних формах гострих захворювань шлунково-кишкового тракту (дизентерія, диспепсія, сальмонельоз); інших інфекційних захворюваннях, що супроводжуються токсикозами; опіковій хворобі у фазі інтоксикації (2-5-й день); гострій променевій хворобі у фазі інтоксикації; перитоніті і непрохідності кишечнику (вперед- та після операційний період); гострій нирковій недостатності різної етіології; набряках, спричинених хронічними захворюваннями нирок або токсикозами; тиреотоксикозах; сепсисах; різних захворюваннях печінки (гепатитах, холециститах, гострих та напівгострих дистрофіях печінки, печінковій комі).

    Спосіб застосування та дози. Препарат вводять внутрішньо венно, краплин нозі швидкістю 20 - 40 крапель за 1 хв. Перед введенням розчин підігрівають до 35- 37 0С. Для дорослих разова доза становить 400 мл. Дітям віком 6 -9 років – до 100 мл; 10 - 15 років – до 150 мл.

    Повторні інфузії Неогемодезу здійснюються за показаннями, але не ранішеніж через 10 - 12 годин після його попереднього введення. Курс лікування – небільше 5 діб.

    Введення препарату, особливо при важких станах хворих, потребує контролю лікаря.

    Побічна дія. В окремих пацієнтів можливе зниження артеріального тиску, підвищення температури тіла з ознобом, тахікардія, утруднене дихання, алергічні реакції (почервоніння, свербіж шкіри), аж до виникнення анафілактичного шоку. В цих випадках припиняють введення препарату та при необхідності використовують засоби симптоматичної та патогенетичної терапії (внутрішньо венне введення кальцію хлориду, серцево-судинні засоби, антипіретики та ін.).

    Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату (особливо наявність в анамнезі реакцій на повідон), виражена серцево-судинна і легенева недостатність, геморагічний інсульт, бронхіальна астма, гострий нефрит, тяжкі алергічні та імунодепресивні стани; період годування груддю; вагітність; дітидо 6 років.

    Передозування. Виявляється головним чином гіпергідратацією та артеріальною гіпотензією, що потребує припинення введення препарату, а за необхідності – введення серцево-судинних засобів, кальцію хлориду, реополіглюкіну.

    Особливості застосування. Хворим з порушеною видільною функцією нирок препарат вводять з обережністю. Лікування при тяжких інтоксикаціях необхідно проводити під наглядом лікаря.

    При швидкій інфузії може спостерігатися артеріальна гіпотензія, тахікардія, утруднення дихання, що потребує припинення введення препарату і призначення кальцію хлориду (внутрішньо венно), ефедрину, засобів, що діють насерцево-судинну систему, поліглюкіну (полідекстрану).

    Оскільки, невідомо, чи надходить препарат у грудне молоко, не слід його використовувати у матерів, які годують груддю.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не встановлена. У розчин не слід додавати будь-які лікарські засоби.

    Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі від 10 до 250С. Источник

    Термін придатності – 5 років.





    На сайті також шукають: Кука, Салофальк інструкція, Афала застосування, Цефекон д побічні дії, Ферезол протипоказання