Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ГЛЮТАЛІТ
Назва: ГЛЮТАЛІТ
Міжнародна непатентована назва: Lithium
Виробник: ЗАТ НВЦ "Борщагівський ХФЗ", м.Київ, Україна
Лікарська форма: Капсули
Форма випуску: Капсули по 0,3 г № 10х2, № 10х5 у контурних чарункових упаковках
Діючі речовини: 1 капсула містить літію гамма-гідроглутамінату - 0.3 г
Фармакотерапевтична група: Нормотимічні засоби (препарати групи літію)
Показання: Маніакально-депресивний психоз, періодичні форми шизофренії, депресії, лікування афективних порушень у хворих на хронічний алкоголізм.
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: Р.09.03/07377
Термін дії посвідчення: з 15.09.2003 до 15.09.2008
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ГЛЮТАЛІТ
АТ код: N05AN01
Наказ МОЗ: 176 від 05.04.2004


    Інструкція для застосування ГЛЮТАЛІТ

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    ГЛЮТАЛІТ

    (Glutalit)

    \

    Загальна характеристика:

    основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули білого кольору. Вміст капсул –порошок білого або майже білого кольору з легким запахом;

    склад:одна капсула містить 0,3 г літію γ-гідроглутамінату;

    допоміжні речовини: крохмаль картопляний, магній стеариновокислий.

    Форма випуску. Капсули.

    Фармакотерапевтична група. Нормотимічні препарати . N05A NO2.

    Фармакологічні властивості.

    Фармакодинаміка. Іонилітію змінюють транспорт іонів натрію у нейронах, збільшують внутрішньоклітинне дезамінування норадреналіну, що зменшує його вільну кількість, збільшують чутливість нейронів до дії дофаміну. Глутамінат у значних кількостях знаходиться у мозковій тканині і бере участь у процесах пере амінування ізв’язування аміаку, що значно підвищує терапевтичний ефект іонів літію. Внаслідок цього препарат має виражений нормотимічний ефект.

    Фармакокінетика. Препарат добре всмоктується з тонкого кишечнику і рівномірно розподіляється в організмі. Проходить через гематоенцефалічний бар’єр і плаценту. Виявляється в грудному молоці в період лактації. Виділяється нирками шляхом фільтрації. 4/5 йогоре абсорбується. Період напів виведення становить приблизно 24 год. При зменшенні надходження іонів натрію в організм спостерігається збільшення періодунапів виведення літію.

    Показання для застосування. Маніакально-депресивний психоз, періодичні форми шизофренії, депресії в похилому віці, лікування афективних порушень ухворих на хронічний алкоголізм.

    Спосіб застосування і дози. Дорослим рекомендується застосовувати як початкову та підтримуючу дозу по 1 капсулі 2 рази на день вранці та ввечері після прийому їжі, запиваючи водою по півсклянки. Для підсилення терапевтичного ефекту дозуможна збільшити, але вона не повинна перевищувати максимально допустиму, яка становить – 2,1 г на добу. Після досягнення терапевтичного ефекту дозу знижують до підтримуючої. Обов’язкове періодичне визначення концентрації літію в плазмі крові; максимально допустима концентрація – 1,6 моль/л.

    Побічна дія. Препарат добре переноситься. В окремих випадках можливий незначний головний біль і нудота. При великих токсичних дозах можуть виникати такі побічні ефекти, як сонливість, діарея, блювання, запаморочення, тремор, атаксія, нечітке зорове сприйняття, шум у вухах.

    Протипоказання Порушення видільної функції нирок, серцево-судинні захворювання з явищами декомпенсації та порушеннями провідності міокарда, вагітність, період лактації, дисфункція щитоподібної залози.

    Передозування. Для лікування гострого або хронічного отруєння використовують натрію гідро карбонат і форсований діурез (еуфілін, діакарб, сечовина); гемо- і перитоніальний діаліз. При перевищенні максимально допустимої концентрації літію в крові (1,6 моль/л) може спостерігатися м’язоваслабкість, тремор, поліурія, спрага, порушення серцевого ритму.

    Особливості застосування. Лікування Глюталітом необхідно проводити під контролем концентрації літію в крові за умови нормального стану видільної функції печінкита нирок. Препарат необхідно обережно застосовувати при епілепсії та при дефіциті натрію і води в організмі (застосування діуретиків, інтенсивне потовиділення, діарея, гіпонатріємія).

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Одночасне застосування Глюталіту з діуретичними, або не стероїдними протизапальними препаратами може призвести до підвищення концентрації літію в крові.

    Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище + 25 0С. Источник

    Термін придатності – 2 роки.





    На сайті також шукають: Прегнакеа, Деприм інструкція, Септол застосування, Регулон побічні дії, Анузол протипоказання