Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ГЛОДУ ПЛОДИ
Назва: ГЛОДУ ПЛОДИ
Міжнародна непатентована назва: Crataegus
Виробник: ТОВ "Панацея", м.Краматорськ, Донецька обл., Україна
Лікарська форма: Плоди
Форма випуску: Плоди по 50 г у пачках з внутрішнім пакетом
Діючі речовини: Глоду плоди - 100%
Фармакотерапевтична група: Спазмолітичні засоби, які розслаблюють гладкі м'язи кровоносних судин, а також бронхів та інших внутрішніх органів
Показання: Функціональні розлади діяльності серцево-судинної системи; допоміжний засіб у комплексній терапії порушень серцевого ритму; початкові стадії артеріальної гіпертензії.
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: UA/0737/01/01
Термін дії посвідчення: з 17.03.2004 до 17.03.2009
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ГЛОДУ ПЛОДИ
АТ код: C01EB04
Наказ МОЗ: 140 від 17.03.2004


    Інструкція для застосування ГЛОДУ ПЛОДИ

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    ГЛОДУ ПЛОДИ

    (FRUCTUS CRATAEGI)

    Загальна характеристика:

    міжнародна назва: Crataegus L.;

    основні фізико-хімічні властивості: плоди яблуко подібні, від кулеподібної до еліпсоїдної форми, тверді, зморшкуваті, від жовто-оранжевого і бурувато-червоного до темно-бурого або чорного кольору, іноді з білуватим нальотом цукру, беззапаху, солодкуваті на смак;

    склад: глоду плоди.

    Форма випуску. Плоди.

    Фармакотерапевтична група. Кардіологічні препарати. Код АТС С 01Е В 04.

    Фармакологічні властивості. Плоди глоду містять комплекс біологічно активних речовин: флавоноїди, холін, ацетилхолін, дубильні речовини, фітостерини, три терпенові кислоти.

    Препарати глоду посилюють кровообіг у коронарних судинах серця та судинах головного мозку, підвищують чутливість міокарда до серцевих глікозидів, певною мірою посилюють скорочення серцевого м’яза та зменшують його збудливість, мають заспокійливу дію, нормалізують артеріальний тиск.

    Препарат малотоксичний, в організмі не кумулює.

    Показання для застосування. Препарати глоду застосовують при функціональних розладах діяльності серцево-судинної системи (нейроциркуляторнідистонії та ін.), а також як допоміжний лікарський засіб у комплексній терапії порушень серцевого ритму (миготлива аритмія, пароксизмальна тахікардія) та на початкових стадіях артеріальної гіпертензії.

    Спосіб застосування та дози. 16 г (1 столова ложка) плодів кладуть в емальований посуд, заливають 200 мл (1 склянка) перевареної води кімнатної температури, закривають кришкою і настоюють на киплячій водяній бані 30 хвилин. Охолоджують при кімнатній температурі 45 хвилин, проціджують, залишок віджимають до процідженого відвару. Об'єм відвару доводять перевареною водою до 200 мл.

    Препарат приймають внутрішньо в теплому вигляді. Перед вживанням відвар рекомендується збовтувати.

    Рекомендовані дози для дорослих та підлітків віком 14 - 18 років - по 1/3 - 1/2 склянки відвару 2 - 3 рази на день. Дітям 12 – 14 років і жінкам уперіоди вагітності та годування груддю рекомендують вживати по 1/8 - 1/4склянки настою 2 - 3 рази на день.

    Дози і тривалість курсу лікування визначають індивідуально для кожного пацієнта з урахуванням характеру, ступеня тяжкості та особливостей перебігу захворювання, стабільності досягнутого лікувального ефекту і переносимості препарату.

    Побічна дія. При індивідуальній підвищеній чутливості до препарату можливий розвиток алергічних реакцій (гіперемія, висипи, свербіж та набрякання шкіри).

    Протипоказання. Препарат протипоказаний при вираженій артеріальнійгіпотензії та брадикардії, а також при індивідуальній непереносимості біологічно активних речовин, що містяться в лікарській рослиній сировині.

    Безпечність та ефективність застосування препаратів глоду у дітей невстановлені, тому не рекомендується призначати іх дітям віком до 12 років.

    Передозування.При значному перевищенні рекомендованих доз препаратів глоду виникають сонливість, сповільнення пульсу. У разі передозування слід припинити застосування препарату і вжити негайних заходів симптоматичної та підтримуючої терапії (відповідно клінічному стану хворого).

    Особливості застосування.

    Застосування препарату в періоди вагітності та лактації

    Питання щодо призначення препаратів глоду вагітним жінкам і матерям-годувальницям доцільно вирішувати з урахуванням співвідношення необхідності лікування для жінки та потенційної небезпечності препарату для дитини.

    Вплив на здатність керувати автомобілем та працювати з механічними пристроями

    У період лікування препаратами глоду пацієнтам слід утримуватись від керування транспортними засобами та виконання іншої роботи, яка потребує підвищеної уваги, швидких психічних і рухових реакцій.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарати глоду можуть посилити дію заспокійливих засобів.

    Умови та термін зберігання. Плоди глоду зберігають у зберігають усухому, захищеному від світла , недоступному для дітей місц, при температурі невище 25 °С.

    Термін придатності - 2 роки. Источник

    Приготовлений відвар зберігають у прохолодному (8-15°С) місці не більше 2 діб.





    На сайті також шукають: Тонзилотрен, Дексаметазон інструкція, Біфі-форм застосування, Омеп побічні дії, Колдфлю протипоказання