Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

Щодо заборони реалізації (торгівлі), зберігання та застосування лікарського засобу Солізим

№ 2348/07-21; прийнятий: 08-07-2004; чинний
Видавник: Державна інспекція з контролю якості лікарських засобів МОЗ України, Міністерство охорони здоров'я України
Тип документа: Припис


ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ З КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ

ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ МОЗ УКРАЇНИ

П Р И П И С

08.07.2004  № 2348/07-21

Керівникам суб'єктів

господарювання, які

займаються реалізацією

(торгівлею), зберіганням

і застосуванням лікарських

засобів

Начальникам державних

інспекцій з контролю

якості лікарських засобів в

Автономній Республіці Крим,

областях, містах

Києві та Севастополі

На підставі ст. 15 Закону України "Про лікарські засоби", п. 3.1.6 "Порядку заборони (зупинення) та вилучення з обігу лікарських засобів на території України", затвердженого наказом МОЗ України від 12.12.01 № 497 і зареєстрованого Міністерством юстиції 28.12.01 за № 1091/6282, у зв'язку із встановленням факту фальсифікації лікарського засобу Солізим, таблетки, вкриті кишково-розчинною оболонкою 20 000 ЛО у скляних банках № 50 серії 50603 з маркуванням виробника ВАТ "Вітаміни", м. Умань Черкаської області (за повідомленням виробника вказана серія препарату підприємством не випускалась),

ЗАБОРОНЯЮ реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарського засобу Солізим, таблетки, вкриті кишково-розчинною оболонкою 20 000 ЛО у скляних банках № 50 серії 50603 з маркуванням виробника ВАТ "Вітаміни", м. Умань Черкаської області.

Суб'єктам господарської діяльності, які здійснюють реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарських засобів, в десятиденний термін після одержання припису перевірити наявність вищезазначеного лікарського засобу і вжити заходи щодо його вилучення з обігу шляхом знищення.

Повідомити державну інспекцію з контролю якості лікарських засобів про вжиті заходи щодо виконання припису. При наступних поставках лікарського засобу суб'єкт господарювання повинен вжити заходів щодо запобігання придбанню та застосуванню фальсифікованого лікарського засобу, наведеного в приписі.

Контроль за виконанням припису здійснюють державні інспекції з контролю якості лікарських засобів за місцем розташування. Невиконання припису тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством України.

Копію припису направлено:

Державна служба лікарських засобів і виробів медичного призначення; ВАТ "Вітаміни", м. Умань Черкаської області.

Заступник Головного державного
інспектора України з контролю
якості лікарських засобів


А.П.Картиш





На сайті також шукають: Евра, Леспенефрил інструкція, Дицинон застосування, Страттера побічні дії, Альтан протипоказання