МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
ТА У СПРАВАХ ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВІД НАСЛІДКІВ
ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
Н А К А З
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
29 січня 2003 р.
за № 68/7389
Про затвердження Положення про мобільний госпіталь, який належить до сфери управління МНС України
( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства з питань
надзвичайних ситуацій та у справах захисту наслення від
наслідків Чорнобильської катастрофи
N 232/264 від 25.05.2004 )
На виконання пункту 18 Плану комплексних заходів, спрямованих на ефективну реалізацію державної політики у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, запобігання та оперативного реагування на них, на період до 2005 року, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2001 року № 122, НАКАЗУЄМО:
1. Затвердити Положення про мобільний госпіталь, який належить до сфери управління Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи (далі - Положення), що додається.
2. Установити, що зміни та доповнення до Положення вносяться Міністерством з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи спільним наказом з Міністерством охорони здоров'я.
3. Міністерству охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, управлінням охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міської державних адміністрацій відповідно до цього Положення щороку визначатись з особовим складом медичних працівників закладів охорони здоров'я Державної служби медицини катастроф, які залучатимуться до роботи в мобільному госпіталі МНС України у разі його розгортання в будь-якому регіоні.
4. Начальнику медичного управління Волянському П.Б. забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції.
5. Начальнику управління справами Адміністративного департаменту Дяченко Г.П. у 10-денний термін після реєстрації цього наказу забезпечити його тиражування та надсилання Міністерству охорони здоров'я України, Міністерству охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, управлінням охорони здоров'я обласних, Київської і Севастопольської міської державних адміністрацій та територіальним підрозділам МНС України.
6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Державного секретаря - командувача сил Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.
Міністр України з питань
надзвичайних ситуацій та у
справах захисту населення
від наслідків Чорнобильської
катастрофи
Міністр охорони здоров'я
України |
Г.В.Рева
А.В.Підаєв |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства України з
питань надзвичайних ситуацій
та у справах захисту
населення від наслідків
Чорнобильської катастрофи та
Міністерства охорони
здоров'я України
20.12.2002 № 327/478
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
29 січня 2003 р.
за № 68/7389
ПОЛОЖЕННЯ
про мобільний госпіталь, який належить до сфери управління Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи
1. Загальні положення
1.1. Мобільний госпіталь є відомчим медичним закладом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, призначеним для надання кваліфікованої та окремих видів спеціалізованої медичної допомоги постраждалому населенню та рятувальникам у зонах надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, що входить до складу медичних формувань Державної служби медицини катастроф (далі - ДСМК).
1.2. У своїй діяльності мобільний госпіталь керується Конституцією України, законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, нормативно-правовими документами МНС та МОЗ, цим Положенням.
1.3. Фінансове та матеріально-технічне забезпечення госпіталю здійснюється за рахунок та в межах коштів державного бюджету, визначених для МНС на відповідний рік, а також допомоги Товариства Червоного Хреста України, гуманітарної допомоги, благодійних внесків та інших джерел фінансування, що не суперечать чинному законодавству України.
( Пункт 1.3 в редакції Наказу Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту наслення від наслідків Чорнобильської катастрофи N 232/264 від 25.05.2004 )
1.4. Мобільний госпіталь як медичне формування Державної служби медицини катастроф підлягає акредитації, а його особовий склад - обов'язковій атестації. Порядок акредитації і атестації визначається МОЗ України.
Акредитований госпіталь і атестований його особовий склад вносяться до спеціального реєстру аварійно-рятувальних служб. На атестований особовий склад госпіталю, внесений до реєстру, поширюється дія положення про права, обов'язки, гарантії соціального захисту та відповідальність рятувальників згідно із Законом України "Про аварійно-рятувальні служби".
1.5. Питання застосування госпіталем медичних технологій визначається Українським науково-практичним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, який є головним науково-практичним закладом ДСМК.
1.6. До зони надзвичайної ситуації у межах України госпіталь направляється на підставі спільного наказу МНС та МОЗ України, а за межі України - згідно з чинним законодавством.
1.7. Функціонально госпіталь може перебувати в згорнутому та розгорнутому станах.
1.7.1. Згорнутий стан - режим зберігання медичного та матеріально-технічного майна госпіталю, проведення профілактично-регламентних робіт, освіження медикаментів, підтримання постійної готовності госпіталю до виїзду в зону надзвичайної ситуації для виконання завдань за призначенням або проведення навчальних, тренувальних занять.
1.7.2. Розгорнутий стан - режим функціонування госпіталю із залученням фахівців ДСМК центрального або регіонального рівня, при якому госпіталь виконує покладені на нього завдання або відпрацьовує учбово-тренувальні плани.
1.7.3. Згорнутому стану госпіталю відповідає структурно-штатний розпис скороченого штату, а розгорнутому стану - повний штат госпіталю (додаток 1 до Положення).
1.8. При розгорнутому стані мобільний госпіталь з доданими до нього допоміжними службами (технічна, охоронна тощо) відповідає стану самостійного медичного загону з відповідними для загону функціями.
1.9. Робота мобільного госпіталю при виконанні завдань за призначенням як на території України, так і за її межами регламентується спільним наказом МНС і МОЗ України.
1.10. Розгортається госпіталь для дій за призначенням його штатними працівниками у модулях блочного типу або в пристосованих для роботи стаціонарних приміщеннях. При дії госпіталю в осередках надзвичайних ситуацій разом з Центральним воєнізованим (спеціалізованим) аварійно-рятувальним загоном (далі - ЦВАРЗ) МНС України або іншим аварійно-рятувальним формуванням працівники задіяних формувань беруть участь у розгортанні госпіталю і виконанні господарсько-технічних питань госпіталю.
У роботі госпіталю використовуються штатне майно, медикаменти, апаратура та спорядження госпіталю згідно з табелем оснащення (додаток 2 до Положення), що дає змогу госпіталю за добу надати медичну допомогу 400 постраждалим, розгорнути 40 стаціонарних ліжок, а при додатковому забезпеченні госпіталю наметовим фондом - до 200 ліжок.
1.11. При потребі перелік медикаментів та їх кількість згідно з табелем оснащення може доповнюватися залежно від виду надзвичайної ситуації.
1.12. Працівники розгорнутого стану мобільного госпіталю із складу сил ДСМК, які залучаються на період виконання госпіталем завдань за призначенням або з навчальною і тренувальною метою, на рівних умовах з працівниками згорнутого стану згідно з професійними функціональними обов'язками є відповідальними за отримане майно, обладнання і спорядження, його збереження та цільове використання.
1.13. Госпіталь може доставлятися у зону надзвичайної ситуації залізничним, водним та повітряним транспортом, а також самостійно автотранспортними засобами.
1.14. При згорнутому стані госпіталь забезпечується недоторканим запасом ліків та витратних матеріалів для тридобової роботи.
1.15. Час збору особового складу госпіталю, підрозділів забезпечення та фахівців ДСМК - шість годин з моменту отримання попереднього письмового розпорядження МОЗ. Готовність госпіталю до виїзду становить вісім годин з моменту отримання спільного наказу МНС та МОЗ.
1.16. Місце збору особового складу скороченого штату госпіталю та доданих до нього підрозділів забезпечення - на території розташування ЦВАРЗ. Місце збору фахівців особового складу від ДСМК повного штату госпіталю визначається наказом МОЗ за погодженням з МНС.
2. Завдання мобільного госпіталю (далі - госпіталь)
2.1. При згорнутому стані завданням особового складу скороченого штату госпіталю є підтримання матеріальної частини госпіталю у постійній готовності до виїзду за завданням МНС з наступним розгортанням у зоні надзвичайної ситуації для надання кваліфікованої медичної допомоги постраждалим або з навчальною метою.
2.2. При розгорнутому стані завданням особового складу повного штату мобільного госпіталю є:
приймання, медичне сортування та часткова санітарна обробка постраждалих, які надходять з вогнища надзвичайної ситуації з різними видами травм, у тому числі з бактеріологічними, радіаційними, хімічними та комбінованими клінічними ураженнями;
надання кваліфікованої та окремих видів спеціалізованої медичної допомоги постраждалим і хворим з наступним лікуванням тимчасово нетранспортабельних;
підготовка до медичної евакуації постраждалих, яким показано лікування в стаціонарних медичних закладах за межами території надзвичайної ситуації;
підсилення медичних закладів у зоні надзвичайної ситуації на другому етапі медичної евакуації.
3. Структура та штат мобільного госпіталю
3.1. Згорнутий стан госпіталю
Згорнутому стану госпіталю відповідає скорочений штат госпіталю.
Скорочений штат - це працівники госпіталю, що зараховуються на роботу на постійній основі.
3.1.1. Структурними підрозділами згорнутого стану мобільного госпіталю є адміністрація госпіталю, відділення медичного постачання та зберігання, відділення матеріально-технічного обслуговування та зберігання.
3.1.2. Адміністрація мобільного госпіталю
До адміністрації госпіталю входять начальник госпіталю, заступник начальника госпіталю - завідувач відділення з медичного постачання та зберігання, заступник начальника госпіталю - завідувач відділення матеріально-технічного обслуговування та зберігання, лікар-методист.
3.1.3. Начальник згорнутого стану мобільного госпіталю здійснює керівництво усією роботою госпіталю і відповідальний за майно, обладнання та спорядження госпіталю. Йому підпорядковуються заступник начальника госпіталю - завідувач відділення з медичного постачання та зберігання, заступник начальника госпіталю - завідувач відділення матеріально-технічного обслуговування та зберігання та лікар-методист.
3.1.4. Лікар-методист відповідає за статистичну обробку даних про стан надання медичної допомоги постраждалим. Бере участь в організації проведення підвищення медичної кваліфікації рятувальників галузі МНС та медичного персоналу скороченого штату госпіталю. Готує листування мобільного госпіталю з медичних питань з іншими організаціями.
3.1.5. Відділення медичного постачання та зберігання
Відділення очолює заступник начальника госпіталю - завідувач відділення.
Завданням відділення є постачання, облік, зберігання та обслуговування медичної апаратури, інструментарію, створення запасу медикаментів, перев'язувальних та інших медичних засобів з розрахунку на три доби цілодобової роботи госпіталю. Проведення освіження медикаментів, перев'язувальних та дезінфекційних засобів.
Заступник начальника госпіталю - завідувач відділення нарівні з начальником госпіталю відповідає за збереження лікувальних засобів, медичної техніки та майна, їх використання за призначенням.
Заступник начальника госпіталю - завідувач відділення, за фахом "організація й управління охороною здоров'я", підпорядковується начальнику госпіталю.
( Абзац п'ятий пункту 3.1.5 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту наслення від наслідків Чорнобильської катастрофи N 232/264 від 25.05.2004 )
3.1.6. Відділення матеріально-технічного обслуговування та зберігання
Відділення очолює заступник начальника госпіталю - завідувач відділення.
Завданням відділення є облік та накопичення технічного майна госпіталю, підтримання його матеріальної бази та автотранспортних засобів у готовності до виконання госпіталем завдань за призначенням, транспортування госпіталю до зони надзвичайної ситуації з наступним його розгортанням та обслуговуванням.
Заступник начальника госпіталю - завідувач відділення нарівні з начальником госпіталю є відповідальним за облік, збереження та цільове використання технічного майна госпіталю. Подає пропозиції і обґрунтування щодо його списання та поповнення.
Заступник начальника госпіталю - завідувач відділення за фахом інженер-електромеханік, підпорядковується начальнику госпіталю.
3.2. Розгорнутий стан госпіталю
3.2.1. Розгорнутому стану госпіталю відповідає повний штат госпіталю. Повний штат мобільного госпіталю складається з працівників скороченого штату та медичних працівників із складу сил ДСМК, визначених спільним наказом МНС та МОЗ України, які залучаються до роботи на період виконання госпіталем завдань за призначенням, а також з навчальною і тренувальною метою.
3.2.2. Медичні працівники госпіталю, що залучаються спільним наказом МНС та МОЗ із складу сил ДСМК на період розгортання госпіталю, складаються з основного і дублювального складу. Механізм їх оповіщення проводиться за спеціально встановленою схемою за погодженням з МОЗ та МНС.
3.2.3. До повного штату госпіталю можуть залучатися спеціалізовані медичні бригади постійної готовності для надання кваліфікованої медичної допомоги на другому етапі медичної евакуації.
3.2.4. Визначення конкретних формувань ДСМК, що входять до повного штату мобільного госпіталю залежно від регіону його розгортання на території України, проводиться центральною координаційною комісією ДСМК за погодженням з органами управління охорони здоров'я, які мають виділяти ці формування, і включаються до плану медико-санітарного забезпечення населення при надзвичайних ситуаціях.
3.2.5. Тип, кількість спеціалізованих медичних бригад постійної готовності (політравматологічні, детоксикаційні, токсико-терапевтичні, психотерапевтичні, променевої діагностики, опікові, терапевтичні), що залучаються до складу госпіталю для надання кваліфікованої медичної допомоги на другому етапі медичної евакуації, організація їх збору та доставка до місця розгортання госпіталю визначаються центральною координаційною комісією ДСМК у робочому порядку при виникненні в них потреби.
4. Функціональні підрозділи розгорнутого стану мобільного госпіталю та їх завдання
4.1. Адміністрація госпіталю
До адміністрації госпіталю входять начальник госпіталю та його заступники:
заступник начальника госпіталю з лікувальної роботи;
заступник начальника госпіталю з медичного та матеріально-технічного забезпечення;
головна медична сестра госпіталю.
4.1.1. Начальник госпіталю відповідає за функціонування госпіталю. Несе повну відповідальність за організацію надання медичної допомоги постраждалим та хворим у зоні надзвичайної ситуації, що обслуговується госпіталем. З питань оганізаційно-методичної роботи, медичного постачання та матеріально-технічного забезпечення підпорядкований МНС України, а з питань лікування постраждалих - МОЗ України.
Начальник госпіталю встановлює і здійснює взаємовідносини з представниками місцевих органів влади та медицини в межах визначеної компетенції.
4.1.2. Заступник начальника госпіталю з лікувальної роботи відповідає за дотримання медичним персоналом госпіталю визначених лікувальних технологій, проведення консиліумів із складних діагностичних та лікувальних питань. Приймає й інші відповідальні рішення з питань лікування хворих.
Заступник начальника госпіталю з лікувальної роботи підпорядковується начальнику госпіталю. На час відсутності начальника госпіталю виконує його обов'язки.
4.1.3. Заступник начальника госпіталю з медичного та матеріально-технічного забезпечення відповідає за забезпечення госпіталю лікувальними засобами, медичною технікою та майном, підтримання режиму його безперебійного функціонування. Відповідає за дотримання особовим складом госпіталю санітарно-гігієнічних норм на території розташування госпіталю, виконання режиму розпорядку дня, забезпечує охорону території розташування госпіталю. Несе персональну відповідальність за майно, обладнання та спорядження госпіталю. Йому матеріально підзвітні завідувач відділення медичного постачання та зберігання і завідувач відділення матеріально-технічного обслуговування та забезпечення.
Заступник начальника госпіталю з медичного та матеріально-технічного забезпечення підпорядковується начальнику госпіталю.
4.1.4. Головна медична сестра госпіталю
Головна медична сестра госпіталю відповідає за організацію роботи середнього та молодшого (рятівники, що отримали медичну підготовку) медичного персоналу госпіталю. Їй безпосередньо підпорядковується весь середній та молодший медичний персонал повного штату госпіталю.
У своїй роботі головна медична сестра госпіталю керується розпорядженнями начальника госпіталю, заступника начальника госпіталю з лікувальної роботи, заступника начальника госпіталю з медичного та матеріально-технічного забезпечення, діючими інструкціями і вказівками з медичного забезпечення.
Головна медична сестра госпіталю контролює роботу медичних сестер та молодшого медичного персоналу, дає розпорядження та вказівки щодо раціональної організації праці, перевіряє своєчасність виписки, правильність обліку, розподілу, витрати та зберігання медикаментів, реактивів, медичного інструментарію, перев'язувального матеріалу та бланків спеціального обліку, бере участь у роботі технічного контролю за своєчасністю поточного ремонту та списання медичної апаратури.
Головна медична сестра госпіталю підпорядковується начальнику госпіталю.
4.1.5. Представник Національного комітету Товариства Червоного Хреста України в госпіталі виконує представницькі функції Товариства, здійснює взаємодію з представниками Міжнародної федерації Товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця, допомагає керівництву госпіталю у розв'язанні питань координації лікувально-діагностичної роботи з лікувальними закладами Міжнародної федерації Товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця, виконує окремі доручення керівництва госпіталю.
( Положення доповнено пунктом 4.1.5 згідно з Наказом Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту наслення від наслідків Чорнобильської катастрофи N 232/264 від 25.05.2004 )
4.2. Приймально-сортувальне відділення
Відділення очолює лікар - спеціаліст хірургічного профілю.
Основним завданням відділення є приймання постраждалих, їх реєстрація, медичне сортування, визначення обсягу і характеру надання медичної допомоги постраждалим, установлення черги і порядок їх евакуації.
Зміст, обсяг і організація роботи приймально-сортувального відділення залежать від інтенсивності надходження постраждалих, виду і характеру переваги уражень (політравма, опіки, отруєння тощо).
Завідувач відділення підпорядковується заступнику начальника госпіталю з лікувальної роботи.
4.3. Операційне відділення
Відділення очолює лікар - спеціаліст хірургічного профілю. Основними завданнями відділення є проведення невідкладних хірургічних втручань за життєвими показаннями та акушерська допомога при пологах.
Завідувач відділення підпорядковується заступнику начальника госпіталю з лікувальної роботи.
4.4. Відділення інтенсивної терапії
Відділення очолює лікар-анестезіолог.
Основними завданнями відділення є проведення реанімаційних заходів, проведення гемодіалізу постраждалим з гострою нирковою недостатністю, проведення гемосорбції та гіпербаричної оксигенації постраждалим з отруєннями сильнодіючими отруйними речовинами та інших реаніматологічних заходів.
Завідувач відділення підпорядковується заступнику начальника госпіталю з лікувальної роботи.
4.5. Госпітальне відділення
Відділення очолює лікар - спеціаліст хірургічного профілю.
Завданням госпітального відділення є забезпечення лікування тимчасово не транспортабельних постраждалих після надання їм медичної допомоги, з нервово-психічними розладами та підозрою на невизначене захворювання.
Завідувач відділення підпорядковується заступнику начальника госпіталю з лікувальної роботи.
4.6. Відділення материнства та дитинства. Відділення очолює лікар-педіатр. Завданнями відділення є надання медичної допомоги постраждалим і хворим дітям, у тому числі й дітям до року, а також надання гінекологічної допомоги жінкам та проведення пологів.
Завідувач відділення підпорядковується заступнику начальника госпіталю з лікувальної роботи.
( Пункт 4.6 в редакції Наказу Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту наслення від наслідків Чорнобильської катастрофи N 232/264 від 25.05.2004 )
4.7. Інфекційне відділення
Відділення очолює лікар-інфекціоніст, обізнаний з клінікою захворювань особливо небезпечних інфекцій.
Завданням інфекційного відділення є надання медичної допомоги хворим з гострими інфекційними захворюваннями.
Завідувач відділення підпорядковується заступнику начальника госпіталю з лікувальної роботи.
( Пункт 4.8 виключено на підставі Наказу Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту наслення від наслідків Чорнобильської катастрофи N 232/264 від 25.05.2004 )
4.8. Епідеміологічне відділення
Відділення очолює лікар-епідеміолог.
Завданнями епідеміологічного відділення є контроль за дотриманням протиепідемічного і санітарно-гігієнічного режиму функціонування госпіталю при виконанні завдань за призначенням. Недопущення виникнення і розповсюдження внутрішньогоспітальних інфекцій:
проведення санітарно-епідеміологічної розвідки і спостереження в районі дислокації госпіталю з метою з'ясування епідобстановки і розробки заходів недопущення занесення інфекційних захворювань;
проведення мікробіологічних досліджень матеріалу від хворих та з об'єктів довкілля.
Завідувач відділення підпорядковується заступнику начальника госпіталю з лікувальної роботи.
4.9. Евакуаційне відділення
Відділення очолює фельдшер.
Завданням евакуаційного відділення є підготовка постраждалих до стану транспортабельності, надання їм необхідної медичної допомоги, підготовка до евакуації та евакуація постраждалих в інші медичні заклади.
Завідувач відділення підпорядковується заступнику начальника госпіталю з лікувальної роботи.
4.10. Лабораторне відділення
Відділення очолює лікар-лаборант за фахом "клінічна лабораторна діагностика".
Основним завданням лабораторного відділення є проведення клінічних лабораторних і рентгенологічних досліджень, які сприяють уточненню діагнозу та корекції медичних технологій для надання кваліфікованої медичної допомоги.
Завідувач відділення підпорядковується заступнику начальника госпіталю з лікувальної роботи.
4.11. Відділення швидкої та невідкладної медичної допомоги
Відділення очолює лікар - спеціаліст з медицини невідкладних станів.
З метою наближення медичної допомоги до постраждалих працівники відділення активно виїжджають у населені пункти зони надзвичайної ситуації і надають медичну допомогу постраждалим.
Завідувач відділення підпорядковується заступнику начальника госпіталю з лікувальної роботи.
4.12. Відділення інформаційно-аналітичного забезпечення
Відділення очолює завідувач відділення за фахом "організація і управління охороною здоров'я".
Завданням відділення є збір, узагальнення і статистично-аналітична обробка медичної інформації щодо роботи мобільного госпіталю, забезпечення аналітичним матеріалом управління госпіталю. Підготовка інформації для вищих інстанцій.
При розгортанні госпіталю за межами України для забезпечення спілкування медичних працівників госпіталю з постраждалими та хворими, налагодження взаємодії управління госпіталю з місцевими органами влади та їх медичними структурами до відділу додаються чотири спеціалісти-перекладачі.
Завідувач відділення інформаційно-аналітичного забезпечення підпорядковується начальнику госпіталю.
4.13. Відділення медичного постачання та зберігання
Відділення очолює завідувач з фармацевтичною освітою за фахом "організація й управління охороною здоров'я".
( Абзац другий пункту із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту наслення від наслідків Чорнобильської катастрофи N 232/264 від 25.05.2004 )
Відділення медичного постачання та зберігання при розгорнутому стані госпіталю продовжує виконувати функції відділення згорнутого стану мобільного госпіталю. Крім цього, завідувач відділення отримує від головної медичної сестри замовлення на медикаменти та інші лікарські засоби, а при необхідності погоджує замовлення із заступником начальника госпіталю з лікувальної роботи. Забезпечує видачу медикаментів та інших лікарських засобів відповідно до замовлення.
Завідувач відділення несе персональну відповідальність за облік та зберігання лікувальних засобів, медичної апаратури, медичного майна та їх раціональне використання за призначенням, подає пропозиції щодо їх списання і поповнення.
Завідувач відділення медичного постачання та зберігання підпорядковується заступнику начальника госпіталю з медичного та матеріально-технічного забезпечення.
4.14. Відділення матеріально-технічного обслуговування та зберігання
Відділення очолює завідувач за фахом інженер-електромеханік.
При розгорнутому стані госпіталю у зоні надзвичайної ситуації відділення забезпечує облік технічного майна госпіталю, підтримання його в робочому стані, проведення санітарної обробки постраждалих та миття особового складу мобільного госпіталю.
Завідувач відділення з матеріально-технічного обслуговування та зберігання відповідно до загальноприйнятих нормативних документів здійснює поточний облік санітарно-господарського майна та матеріально-технічного обладнання, що використовується у роботі при розгорнутому стані госпіталю, є відповідальним за його облік, цільове використання, подає пропозиції щодо його списання. З питань обліку, використання і списання майна та обладнання підзвітний заступнику начальника госпіталю з медичного та матеріально-технічного забезпечення.
У разі приєднання до мобільного госпіталю допоміжних служб окремим розпорядженням начальника госпіталю завідувачу відділення з матеріально-технічного обслуговування та зберігання підпорядковуються придані служби (крім охоронної), з якими він здійснює технічне обслуговування госпіталю, харчове, речове забезпечення та водопостачання.
Завідувач відділення підпорядковується заступнику начальника госпіталю з медичного та матеріально-технічного забезпечення.
5. Розгортання мобільного госпіталю
5.1. Для розгортання повного штату визначається майданчик розміром не менше 100х100 метрів. Госпіталь може розгортатися й окремими відділеннями.
5.2. Госпіталь розгортається відповідно до схеми, затвердженої начальником госпіталю.
5.3. При розгортанні госпіталю необхідно враховувати:
навколишню санітарно-епідемічну ситуацію з метою недопущення занесення інфекційних захворювань на територію розташування госпіталю;
існуючі шляхи евакуації і шляхи доставки постраждалих до відділень госпіталю;
можливості використання природних особливостей місцевості, житлових і адміністративних приміщень для розгортання і життєзабезпечення госпіталю;
наявність безпечних джерел водопостачання.
5.4. При виїзді госпіталю за межі України зазначені питання вирішуються з місцевими органами влади і штабами з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
5.5. Відділення госпіталю розгортаються протягом 1-2 години в послідовності, яка забезпечить прийняття першого потоку постраждалих через одну годину після початку розгортання.
5.6. При масовому надходженні постраждалих до роботи в клінічних відділеннях можуть залучатися працівники інших клінічних відділень госпіталю.
5.7. Залежно від переваги характеру уражень унаслідок надзвичайних ситуацій профіль клінічних відділень госпіталю може змінюватися в процесі його роботи.
5.8. Організація зв'язку між відділеннями госпіталю (з використанням сучасних систем телекомунікації) покладається на заступника начальника госпіталю з медичного та матеріально-технічного забезпечення.
5.9. Особовий склад госпіталю розміщується в житлових модулях госпіталю.
6. Облік та звітність
Мобільний госпіталь має свою назву, відповідний бланк, забезпечений штампом та печаткою. Майно, обладнання та спорядження мобільного госпіталю є державною власністю. Усі дії з майном здійснюються відповідно до вимог Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 1998 року № 1706 "Про затвердження Програми реформування системи бухгалтерського обліку із застосуванням міжнародних стандартів".
Начальник медичного управління
МНС України
полковник медичної служби
Начальник Головного управління
організації медичної допомоги
населенню МОЗ України |
П.Б.Волянський
М.П.Жданова |
Додаток 1
до Положення
(у редакції наказу МНС
України, МОЗ України
від 25.05.2004 № 232/264 ( див. текст )
Структурно-штатний розпис особового складу мобільного госпіталю, який належить до сфери управління МНС України
СКОРОЧЕНИЙ ШТАТ ГОСПІТАЛЮ
(згорнутий стан мобільного госпіталю)
-----------------------------------------------------------------
|Найменування посад | Кількість|Набута спеціальність |
| | посад |на право обіймати посаду |
|-----------------------+-----------+---------------------------|
| 1 | 2 | 3 |
----------------------------------------------------------------|
------------ Начальник госпіталю 1 Організація й управління |
|Адмініст- | охороною здоров'я |
|рація |-- Лікар-методист 1 Організація й управління |
|мобільного| | охороною здоров'я |
|госпіталю | | |
------------ | |
------------ | Заступник начальника 1 Організація й |
|Відділення| | госпіталю - управління охороною |
|медичного |-| завідувач відділення здоров'я |
|постачання| | Фельдшер 1 Фельдшер |
|та збері- | | Старша медична сестра 1 Медична сестра |
|гання | | (стаціонару) |
------------ | Медична сестра 1 Медична сестра |
| (стаціонару) |
| |
------------ | Заступник начальника 1 Інженер-електромеханік |
|Відділення| | госпіталю - завідувач |
|матеріаль-| | відділення |
|но-техніч-| | Старший механік 1 Механік |
|ного обс- |-- Механік 3 Механік |
|луговуван-| Старший електромеханік 1 Електромеханік |
|ня та збе-| Електромеханік 1 Електромеханік |
|рігання | |
------------ Комірник 1 Середня освіта |
Водій-санітар 1 Водій |
Водій 2 Водій |
----------------------------------------------------------------|
Усього скороченого штату 17 |
з нього: |
лікарі 3 |
середні медичні працівники 3 |
інші спеціалісти 11 |
-----------------------------------------------------------------
Начальник мобільного госпіталю скороченого штату при повному штаті госпіталю займає посаду заступника начальника госпіталю з медичного та матеріально-технічного забезпечення.
Заступник начальника госпіталю - завідувач відділення медичного постачання та зберігання і заступник начальника госпіталю - завідувач відділення матеріально-технічного обслуговування та зберігання скороченого штату при повному штаті госпіталю займають посади завідувачів відповідних відділень.
ПОВНИЙ ШТАТ ГОСПІТАЛЮ
(розгорнутий стан мобільного госпіталю)
----------------------------------------------------------------
| Найменування посад | Кількість|Набута спеціальність |
| | посад |на право обіймати посаду |
|------------------------+-----------+-------------------------|
| 1 | 2 | 3 |
---------------------------------------------------------------|
------------ Начальник госпіталю 1 Організація й |
|Адміні- | управління |
|страція |-- охороною здоров'я |
|мобільного| | Заступник начальника 1 Хірургія |
|госпіталю | | госпіталю з |
------------ | лікувальної роботи |
| Заступник начальника 1 Організація й |
| госпіталю з медичного управління |
| та матеріально- охороною здоров'я |
| технічного |
| забезпечення |
| Головна медична 1 Медична сестра |
| сестра госпіталю операційна |
| Представник 1 Лікар |
| Національного |
| комітету Товариства |
| Червоного Хреста |
| України |
| |
| |
------------ | Завідувач відділення 1 Лікар хірургічного |
|Приймаль- | | профілю |
|но-сорту- |-| Старша медична сестра 1 Медична сестра |
|вальне | | стаціонару |
|відділення| | Лікар-хірург 6 Хірургія |
------------ | Лікар-травматолог 3 Травматологія та |
| ортопедія |
| Лікар-терапевт 3 Терапія |
| Лікар-педіатр 3 Педіатрія |
| Медична сестра 12 Медична сестра |
| (поліклініки, |
| стаціонару) |
| Технік-ортезист з 2 Медична сестра |
| гіпсовиливання (поліклініки, |
| стаціонару) |
| Санітар 2 Рятувальник, який |
| отримав медичну |
| підготовку |
| |
| |
------------ | Завідувач відділення 1 Лікар |
|Операційне|-| хірургічного |
|відділення| | профілю |
------------ | Старша медична сестра 1 Медична сестра |
| стаціонару |
| Лікар-анестезіолог 2 Анестезіологія |
| Лікар-хірург 2 Хірургія |
| Лікар-травматолог 1 Травматологія та |
| ортопедія |
| Лікар-нейрохірург 1 Нейрохірургія |
| Лікар-стоматолог 1 Стоматологія |
| Операційна медична 2 Операційна |
| сестра медична сестра |
| Медична сестра 2 Медична сестра |
| (анестезист) стаціонару |
| Санітар 2 Рятувальник, який |
| отримав медичну |
| підготовку |
| |
| |
------------ | Завідувач відділення 1 Анестезіологія |
|Відділення| | Старша медична сестра 1 Медична сестра |
|інтенсив- |-| стаціонару |
|ної тера- | | Лікар-анестезіолог 3 Анестезіологія |
|пії | | Лікар-токсиколог 1 Токсикологія |
------------ | Медична сестра 3 Медична сестра |
| (анестезист) стаціонару |
| (анестезист) |
| Санітар 2 Рятувальник, який |
| отримав медичну |
| підготовку |
| |
| |
------------ | Завідувач відділення 1 Лікар |
|Госпіталь-| | хірургічного |
|не |-| профілю |
|відділення| | Старша медична сестра 1 Медична сестра |
------------ | стаціонару |
| Лікар-терапевт 2 Терапія |
| |
| Лікар-хірург 3 Хірургія |
| Лікар-офтальмолог 1 Офтальмологія |
| Лікар-кардіолог 1 Кардіологія |
| Лікар-радіолог 1 Радіологія |
| Медична сестра 9 Медична сестра |
| стаціонару |
| Маніпуляційна медична 1 Медична сестра |
| сестра стаціонару |
| Технік-ортезист 1 Медична сестра |
| з гіпсовиливання (поліклініки, |
| стаціонару) |
| Санітар 2 Рятувальник, який |
| отримав медичну |
| підготовку |
| |
| |
------------ | Завідувач відділення 1 Педіатр |
|Відділення| | Старша медична сестра 1 Медична сестра |
|материн- |-| стаціонару |
|ства та | | Лікар-педіатр 1 Педіатрія |
|дитинства | | Лікар-анестезіолог 1 Дитяча |
------------ | дитячий анестезіологія |
| Лікар-акушер-гінеколог 2 Акушер-гінеколог |
| Акушер 1 Акушер |
| Медична сестра 6 Медична сестра |
| дитячого |
| стаціонару |
| Санітар 2 Рятувальник, який |
| отримав медичну |
| підготовку |
| |
| |
------------ | Завідувач відділення 1 Інфекційні |
|Інфекційне|-| хвороби |
|відділення| | Старша медична сестра 1 Медична сестра |
------------ | стаціонару |
| Лікар-інфекціоніст 1 Інфекційні |
| хвороби |
| Медична сестра 1 Медична сестра |
| стаціонару |
| Санітар 2 Рятувальник, який |
| отримав медичну |
| підготовку |
| |
| |
------------ | Завідувач відділення - 1 Епідеміологія |
|Епідеміо- | | лікар-епідеміолог |
|логічне |-| Лікар-бактеріолог 1 Лікар лаборант- |
|відділення| | бактеріолог |
------------ | Фельдшер-лаборант 1 Лаборант |
| з бактеріології |
| |
| |
------------ | Завідувач відділення 1 Фельдшер |
|Евакуацій-| | Санітар 1 Рятувальник, який |
|не відді- |-| отримав медичну |
|лення | | підготовку |
------------ | Водій-санітар 1 Водій-санітар |
| |
| |
------------ | Завідувач відділення 1 Клінічна |
|Лаборатор-| | лабораторна |
|не відді- |-| діагностика |
|лення | | Лікар функціональної 1 Функціональна |
------------ | діагностики діагностика |
| Фельдшер-лаборант 1 Лаборант клініко- |
| лабораторної |
| діагностики |
| Рентген-лаборант 2 Рентген-лаборант |
| |
| |
| |
------------ | Завідувач відділення 1 Медицина |
|Відділення| | невідкладних |
|швидкої та| | станів |
|невідклад-|-| Фельдшер 1 Фельдшер швидкої |
|ної допо- | | допомоги |
|моги | | Водій-санітар 1 Водій-санітар |
------------ | |
| |
| |
------------ | Завідувач відділення 1 Організація й |
|Відділення| | управління |
|інформа- | | охороною здоров'я |
|ційно-ана-|-| Лікар-методист 1 Організація й |
|літичного | | управління |
|забезпече-| | охороною здоров'я |
|ння | | Спеціалісти з 8 Перекладач з |
------------ | іноземної мови англійської, |
| французької, |
| арабської, |
| іспанської та |
| інших мов |
| |
| |
------------ | |
|Відділення| | Завідувач відділення 1 Організація й |
|медичного | | управління |
|постачання|-| охороною здоров'я |
|та збері- | | Фельдшер 1 Фельдшер |
|гання | | Старша медична сестра 1 Медична сестра |
------------ | стаціонару |
| |
| |
------------ | |
|Відділення| | Завідувач відділення 1 Інженер- |
|матеріаль-| | електромеханік |
|но-техніч-| | Старший механік 1 Механік |
|ного |-- Механік 3 Механік |
|обслугову-| |
|вання та | Старший електромеханік 1 Електромеханік |
|зберігання| Електрик 3 Електромеханік |
------------ Комірник 1 Середня освіта |
Водій 4 Водій автомобіля |
Кухар 2 Кухар |
Санітар 5 Рятувальник |
|
--------------------------------------------------------------|
Усього повного штату 156 |
з нього: |
лікарі 55 |
середні медичні |
працівники 55 |
санітари 18 |
інші спеціалісти 26 |
---------------------------------------------------------------
( Додаток 1 в редакції Наказу Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту наслення від наслідків Чорнобильської катастрофи N 232/264 від 25.05.2004 )
Начальник медичного управління
МНС України
полковник медичної служби
Начальник Головного управління
організації медичної допомоги
населенню МОЗ України |
П.Б.Волянський
М.П.Жданова |
Додаток 2
до Положення
(у редакції наказу
МНС України, МОЗ України
від 25.05.2004 № 232/264 ( див. текст )
ТАБЕЛЬ
оснащення мобільного госпіталю, який належить до сфери управління МНС України
N
з/п |
Найменування майна |
Одиниця
виміру |
Норма
забезпечення
з розрахунку
на 30 діб
роботи |
Примітка |
I. МЕДИЧНЕ МАЙНО |
1. Лікарські засоби списку "А" |
1 |
Аміназин 2,5% - 2 мл, № 10 |
уп. |
20 |
|
2 |
Ардуан 4 мг, № 50 |
уп. |
5 |
|
3 |
Атропіну сульфат 0,1% - 1 мл, № 10 |
уп. |
200 |
|
4 |
Діазепам 0,5% - 1 мл, № 10 |
уп. |
100 |
|
5 |
Гідазепам ІС 0,02 г, № 20 таб. |
уп. |
200 |
|
6 |
Гідазепам ІС 0,05 г, № 20 таб. |
уп. |
200 |
|
7 |
Дигоксин 0,025% - 1 мл, № 10 |
уп. |
50 |
|
8 |
Дитилін 2% - 5 мл, № 10 |
уп. |
100 |
|
9 |
Дроперидол 25 мг - 10 мл, № 5 |
уп. |
20 |
|
10 |
Корглікон 0,06% - 1 мл, № 10 |
уп. |
50 |
|
11 |
Кетамін 5% - 2 мл, № 10 |
уп. |
100 |
|
12 |
Налоксон - М 0,4 мг - 1 мл, № 10 |
уп. |
50 |
|
13 |
Морфіну г/х 1% - 1 мл, № 10 |
уп. |
100 |
|
14 |
Оксибутират натрію 20% - 10 мл,
№ 10 |
уп. |
100 |
|
15 |
Платифіліну гідротартрат 0,2%
- 1 мл, № 10 |
уп. |
50 |
|
16 |
Прозерин 0,05% - 1 мл, № 10 |
уп. |
250 |
|
17 |
Промедол 2% - 1 мл, № 10 |
амп. |
250 |
|
18 |
Пропофол 1% - 50 мл |
фл. |
50 |
|
19 |
Тіопентал натрію 1,0 |
фл. |
200 |
|
20 |
Трамадолу гідрохлорид - 2 мл, № 5 |
уп. |
200 |
|
21 |
Фентаніл 0,005% - 2,0 мл, № 100 |
коробка |
10 |
|
2. Лікарські засоби загальні |
1 |
Ентеросгель 135 г |
уп. |
100 |
|
2 |
Вугілля активоване № 10 таб. |
уп. |
500 |
|
3 |
Актифед сироп 100 мл |
уп. |
250 |
|
4 |
Актифед № 12 таб. |
уп. |
100 |
|
5 |
Алмагель 170 мл |
фл. |
250 |
|
6 |
Алмагель А 170 мл |
фл. |
250 |
|
7 |
Амброксол 75 мг, № 120 таб. |
уп. |
100 |
|
8 |
Анальгін 0,5 г, № 10 таб. |
уп. |
300 |
|
9 |
Анальгін 50% - 2 мл, № 10 |
уп. |
100 |
|
10 |
Анаприлін 0,04 г, № 50 таб. |
уп. |
10 |
|
11 |
П'ятирчатка IC № 6 таб. |
уп. |
300 |
|
12 |
Аспаркам № 50 таб. |
уп. |
50 |
|
13 |
Астмопент аероз. 400 доз |
фл. |
150 |
|
14 |
Ацетилсаліцилова кислота 0,5 г,
№ 10 таб. |
уп. |
200 |
|
15 |
АЦЦ лонг № 10 таб. |
уп. |
150 |
|
16 |
Аерозоль "Олазоль" 60 мл |
фл. |
200 |
|
17 |
Баралгін 5 мл, № 5 |
уп. |
100 |
|
18 |
Белластезин № 10 таб. |
уп. |
100 |
|
19 |
Бесалол № 20 таб. |
уп. |
100 |
|
20 |
Бісакодил 10 мг, № 10 суп. |
уп. |
50 |
|
21 |
Брильянтовий зелений спирт.
р-н 1% - 20 мл |
фл. |
200 |
|
22 |
Бронхолітин сироп 100 мл |
фл. |
200 |
|
23 |
Вазелін 30 мл |
фл. |
100 |
|
24 |
Валідол № 6 таб. |
уп. |
100 |
|
25 |
Валокордин 20 мл |
фл. |
200 |
|
26 |
Вентолін аероз. 200 доз |
фл. |
20 |
|
27 |
Верапамілу гідрохлорид 0,08 г,
№ 10 таб. |
уп. |
50 |
|
28 |
Верапамілу гідрохлорид 0,25% -
2,0 мл, № 10 |
уп. |
50 |
|
29 |
Вікасол 0,015 г, № 20 таб. |
уп. |
20 |
|
30 |
Візин (очні краплі) |
фл. |
200 |
|
31 |
Гепарин 5000 ОД 5 мл |
фл. |
100 |
|
32 |
Глюкоза 40% - 20 мл, № 10 |
уп. |
100 |
|
33 |
Глюгіцир 200 мл |
фл. |
50 |
|
34 |
Гордокс 100000 ОД № 25 |
уп. |
40 |
|
35 |
Даларгін 0,001 г, № 10 таб. |
уп. |
20 |
|
36 |
Діазолін 0,05 г, № 20 таб. |
др. |
100 |
|
37 |
Дибазол 1% - 5 мл, № 10 |
уп. |
50 |
|
38 |
Диклофенак натрію 0,05 г, № 30
таб. |
уп. |
300 |
|
39 |
Диклофенак натрію 2,5% - 3 мл,
№ 5 |
уп. |
400 |
|
40 |
Диклак-гель 25 мл |
туб. |
100 |
|
41 |
Диклофенак натрію суп. 100 мг,
№ 10 |
уп. |
50 |
|
42 |
Димедрол 1% - 1 мл, № 10 |
уп. |
100 |
|
43 |
Димексид 50 мл |
фл. |
100 |
|
44 |
Дофамін 4% - 5 мл, № 10 |
уп. |
100 |
|
45 |
Елеутерокок 50 мл |
фл. |
250 |
|
46 |
Ентеросорбент "Белосорб" № 40 таб. |
уп. |
50 |
|
47 |
Ербісол № 10 |
уп. |
40 |
|
48 |
Етамзилат 12,5% - 2 мл, № 10 |
уп. |
100 |
|
49 |
Еуфілін 0,15, № 30 таб. |
уп. |
150 |
|
50 |
Еуфілін 2,4% - 5 мл, № 10 |
уп. |
70 |
|
51 |
Ібупрофен 0,2, № 10 таб. |
уп. |
200 |
|
52 |
Інгаліпт 30 мл |
фл. |
150 |
|
53 |
Індометацин № 12 таб. |
уп. |
150 |
|
54 |
Йод 5% - 50 мл |
фл. |
250 |
|
55 |
Аміксин 0,125 г, № 10 таб. |
уп. |
100 |
|
56 |
Каптоприл 0,025 г, № 20 таб. |
уп. |
100 |
|
57 |
Кетальгін 0,01 г, № 10 таб. |
уп. |
50 |
|
58 |
Кетолонг 3% - 1 мл, № 10 |
уп. |
200 |
|
59 |
Контрикал 10000 ОД, № 10 |
уп. |
50 |
|
60 |
Корвалол 25 мл |
фл. |
250 |
|
61 |
Кордіамін 2 мл, № 10 |
уп. |
10 |
|
62 |
Коринфар 0,01 г, № 100 др. |
уп. |
10 |
|
63 |
Лаферон 1000000 МО № 10 |
уп. |
30 |
|
64 |
Лоратадин 0,01 г, № 10 таб. |
уп. |
50 |
|
65 |
Лоперамид 0,02 г, № 20 таб. |
уп. |
10 |
|
66 |
Лідокаїну г/х 2% - 2 мл, № 10 |
уп. |
150 |
|
67 |
Лінімент бальзамічний за
Вишневським 100 г |
уп. |
350 |
|
68 |
Ліпоєва кислота 0,5 г - 2 мл, № 10 |
уп. |
10 |
|
69 |
Магнію сульфат 25% - 5 мл, № 10 |
уп. |
150 |
|
70 |
Мазь "Левомеколь" 40 г |
уп. |
400 |
|
71 |
Мезим Форте № 40 таб. |
уп. |
150 |
|
72 |
Метоклопрамід 10 мг - 2 мл, № 10 |
уп. |
150 |
|
73 |
Метиндол мазь 5% - 30 г |
уп. |
40 |
|
74 |
Мукалтин 0,05 г, № 30 таб. |
уп. |
500 |
|
75 |
Настоянка глоду 250 мл |
фл. |
250 |
|
76 |
Настоянка валеріани 25 мл |
фл. |
300 |
|
77 |
Нафтизин 0,1% - 10 мл |
фл. |
200 |
|
78 |
Нітрогліцерин 0,1% - 1 мл, № 10 |
уп. |
20 |
|
79 |
Нітрогліцерин 0,0005 г, № 40 таб. |
уп. |
50 |
|
80 |
Нітрогранулонг 0,0052 г, № 50 таб. |
уп. |
20 |
|
81 |
Нітросорбід 0,01 г, № 50 таб. |
уп. |
20 |
|
82 |
Новокаїн 0,5% - 5 мл, № 10 |
уп. |
100 |
|
83 |
Новокаїн 2% - 5 мл, № 10 |
уп. |
50 |
|
84 |
Новокаїн 0,5% - 400 мл |
фл. |
100 |
|
85 |
Новокаїнамід 10% - 5 мл, № 10 |
уп. |
20 |
|
86 |
Но-шпа 0,04 - 2 мл, № 25 |
уп. |
100 |
|
87 |
Но-шпа 0,04 г, № 100 таб. |
уп. |
50 |
|
88 |
Омепразол 20 мл, № 30 капс. |
уп. |
350 |
|
89 |
Панангін 10 мл, пласт.- амп. № 1 |
шт. |
200 |
|
90 |
Пантенол 130 мл |
фл. |
200 |
|
91 |
Папаверину г/х 2,5% - 2 мл, № 10 |
уп. |
100 |
|
92 |
Парацетамол 500 мг, № 30 таб. |
уп. |
200 |
|
93 |
Пентоксифіллін 400 мг - 5 мл, № 10 |
уп. |
50 |
|
94 |
Перекис водню 3% - 15 кг |
бут. |
5 |
|
95 |
Пірацетам 20% - 5 мл, № 10 |
уп. |
50 |
|
96 |
Протефлазид 10,0 мл |
фл. |
100 |
|
97 |
Ранітидин 150 мг, № 30 таб. |
уп. |
100 |
|
98 |
Рантак 2 мл, № 10 |
уп. |
100 |
|
99 |
Регідрон порошок 18,9 г, № 20 |
уп. |
200 |
|
100 |
Ренальган 0,5 г, № 10 таб. |
уп. |
100 |
|
101 |
Ренальган 5 мл, № 5 |
уп. |
100 |
|
102 |
Сальбутамол аероз. 200 доз 10 мл |
уп. |
50 |
|
103 |
Силібор 0,04 г, № 25 таб. |
уп. |
50 |
|
104 |
Софрадекс 8 мл |
фл. |
100 |
|
105 |
Спирт етиловий 96% - 100 мл |
фл. |
2000 |
|
106 |
Сульфацил-натрій 20% - 5 мл |
фл. |
300 |
|
107 |
Сульфокамфокаїн 10% - 2,0 мл, № 10 |
уп. |
500 |
|
108 |
Супрастин 1 мл, № 5 |
уп. |
50 |
|
109 |
Таблетки від кашлю № 10 таб. |
уп. |
500 |
|
110 |
Ультракаїн 1 мл, № 1 шприц-тюбик |
шт. |
100 |
|
111 |
Фраксипарин 0,3 г, № 10 таб. |
уп. |
100 |
|
112 |
Фраксипарин 0,6 г, № 10 таб. |
уп. |
50 |
|
113 |
Фурацилін 0,02 г, № 10 таб. |
уп. |
200 |
|
114 |
Фуросемід 1% - 2 мл, № 10 |
уп. |
50 |
|
115 |
Фуросемід 0,04 г, № 10 таб. |
уп. |
100 |
|
3. Антибіотики, антибактеріальні, антивірусні, антигрибкові |
1 |
Амікацин 0,25 г |
фл. |
500 |
|
2 |
Амоксициллін 500 мг, № 20 таб. |
уп. |
500 |
|
3 |
Амоксиклав суспензія 312,5 мг |
фл. |
150 |
|
4 |
Ампіциліну тригідрат 250 мг, № 20
таб. |
уп. |
1000 |
|
5 |
Бісептол 480, № 20 таб. |
уп. |
500 |
|
6 |
Зинацеф пор д/ін 1,5 г |
фл. |
150 |
|
7 |
Зиннат 250 мг, 10 таб. |
фл. |
300 |
|
8 |
Зовіракс д/ін 250 мг, № 5 |
уп. |
60 |
|
9 |
Клотримазол крем 1% - 20 г |
туб. |
200 |
|
10 |
Левоміцетин 0,5 г, № 10 таб. |
уп. |
1000 |
|
11 |
Левоміцетину сукцинат 0,5 г |
фл. |
500 |
|
12 |
Левофлоксацин 500 мг |
фл. |
200 |
|
13 |
Левофлоксацин 500 мг, № 5 таб. |
уп. |
100 |
|
14 |
Макропен суспензія 175 мл |
фл. |
300 |
|
15 |
Метронідазол 0,5% - 100 мл, № 1 |
фл. |
500 |
|
16 |
Ніфуроксазид 100 мг, № 24 таб. |
уп. |
200 |
|
17 |
Ніфуроксазид суспензія 90 мл |
фл. |
100 |
|
18 |
Офлоксацин 0,2 г, № 10 таб. |
уп. |
500 |
|
19 |
Стрептоміцину сульфат 1 г |
фл. |
1000 |
|
20 |
Цефтазидим д/ін 1 г |
фл. |
400 |
|
21 |
Цефотаксим 1 г |
фл. |
500 |
|
22 |
Цефтріаксону натрієва сіль 1 г |
фл. |
2000 |
|
23 |
Ципрофлоксацин 100 мл |
фл. |
200 |
|
24 |
Цифран 500 мг, № 10 таб. |
уп. |
200 |
|
25 |
Флуконозол 0,2% - 100 мл |
фл. |
300 |
|
26 |
Флуконозол 150 мг, № 7 таб. |
уп. |
50 |
|
27 |
Фуразолідон № 10 таб. |
уп. |
400 |
|
28 |
Роваміцин 1,5 млн МО, № 10 |
уп. |
500 |
|
29 |
Амоксицилін 125 мг - 5 мл суха
речовина |
фл. |
200 |
|
30 |
Амоксицилін 250 мг - 5 мл суха
речовина |
фл. |
200 |
|
31 |
Сумамед форте сироп 200 мг, 20 мл |
фл. |
200 |
|
4. Протипаразитарні препарати |
1 |
Бензилбензоат емульсія 20% - 50 г |
уп. |
100 |
|
2 |
Бензилбензоат крем 25% - 80 г |
уп. |
100 |
|
3 |
Делагіл 250 мг, № 30 таб. |
уп. |
100 |
|
4 |
Левамізол 150 мг, № 1 |
уп. |
200 |
|
5 |
Педилін шампунь 0,5% - 100 мл |
фл. |
50 |
|
6 |
Педицид емульсія 20% - 50 мл |
уп. |
50 |
|
7 |
Примахін 0,009 г, № 1 таб. |
табл. |
1000 |
|
8 |
Спрегаль 160 г, № 1 |
фл. |
50 |
|
9 |
Фансидар 500 мг, № 500 таб. |
уп. |
1 |
|
5. Інфузійні розчини |
1 |
Аміностерил КЕ 10% - 500 мл |
фл. |
50 |
|
2 |
Глюкоза 10% - 500 мл, пластик |
фл. |
500 |
|
3 |
Глюкоза 5% - 500 мл, пластик |
фл. |
700 |
|
4 |
Іоностерил 500 мл |
фл. |
50 |
|
5 |
Калію хлорид 3% - 200 мл |
фл. |
100 |
|
6 |
Ліпофундин 100 мл |
фл. |
100 |
|
7 |
Натрію гідрокарбонат 4% - 200 мл |
фл. |
100 |
|
8 |
Натрію хлорид 10% - 500,0 мл,
пластик |
фл. |
50 |
|
9 |
Реополіглюкін 200 мл, пластик |
фл. |
200 |
|
10 |
Стабізол 6% - 500 мл |
фл. |
250 |
|
11 |
Сорбілакт 200 мл |
фл. |
150 |
|
12 |
Реосорбілакт 200 мл |
фл. |
100 |
|
13 |
Рінгера р-н 400 мл, пластик |
фл. |
700 |
|
14 |
ХАЕС-стерил 10% - 500 мл |
фл. |
150 |
|
15 |
Фізіологічний розчин 0,9% - 500 мл,
пластик |
фл. |
2000 |
|
6. Гормони |
1 |
Адреналіну г/х 0,1% - 1 мл, № 10 |
уп. |
25 |
|
2 |
Дексаметазон 4 мг, № 25 |
уп. |
50 |
|
3 |
Окситоцин 5 ОД 1 мл, № 10 |
уп. |
50 |
|
4 |
Преднізолон 30 мг - 1 мл, № 3 |
уп. |
100 |
|
5 |
Прогестерон 1% - 1 мл, № 10 |
уп. |
20 |
|
6 |
Триместин 15 г |
туба |
50 |
|
7. Цукорзнижувальні препарати |
1 |
Глібенкламід 5 мг, № 100 |
уп. |
50 |
|
2 |
Інсулін семілонг СМК 10 мл - 400 ОД |
фл. |
70 |
|
3 |
Інсулін простий 40 ОД, № 5 |
уп. |
30 |
|
8. Сироватки |
1 |
Полівалентна протигангренозна
сироватка |
доз |
50 |
|
2 |
Полівалентна протизміїна
сироватка (антигюрза, кобра, ефа) |
доз |
50 |
|
3 |
Протиправцева сироватка 1,0 - № 10 |
уп. |
400 |
|
4 |
Протиправцевий анатоксин |
доз |
400 |
|
5 |
Сироватка протиботулітичних
типів A, B, C, E, F - 10 000; 5 000 |
доз
кожн.
типу |
по 20 |
|
6 |
Тестрагент анти Д супер |
доз |
20 |
|
7 |
Тестрагент (цоліклон) анти А |
доз |
50 |
|
8 |
Тестрагент (цоліклон) анти В |
доз |
50 |
|
9. Вітамінні препарати |
1 |
Аскорбінова к-та 5% - 2 мл, № 10 |
уп. |
200 |
|
2 |
Аєвіт № 50 капс. |
уп. |
150 |
|
3 |
Квадевіт № 30 таб. |
фл. |
200 |
|
4 |
Піродиксину гідрохлорид № 10 |
уп. |
100 |
|
5 |
Тіаміну хлорид 2 мл, № 10 |
уп. |
100 |
|
6 |
Токоферол 30% - 1 мл, № 10 |
уп. |
100 |
|
10. Антидоти |
1 |
Аллоксим 0,075 г, № 10 |
уп. |
100 |
|
2 |
Дієтиксим 10% - 5 мл, № 5 |
уп. |
100 |
|
3 |
Дипіроксим 15% - 1 мл, № 10 |
уп. |
100 |
|
4 |
Ізонітрозин 40% - 3 мл, № 10 |
уп. |
100 |
|
5 |
Оксикобаламін 0,1% - 2,0 мл, № 10 |
уп. |
200 |
|
6 |
Натрію тіосульфат 30% - 10 мл |
уп. |
100 |
|
7 |
Унітіол 5% - 5 мл, № 10 |
уп. |
50 |
|
8 |
Аміностигмін 0,1% - 1 мл, № 10 |
уп. |
100 |
|
9 |
Хромосмон (метиленовий синій +
25% розчин глюкози) 50 мл |
фл. |
200 |
|
11. Перев'язувальні засоби |
1 |
Бинт гіпсовий № 15, 20 |
шт. |
1500 |
|
2 |
Бинт еластичний трубчастий для
гомілки |
шт. |
50 |
|
3 |
Бинт еластичний трубчастий для
кисті |
шт. |
50 |
|
4 |
Бинт не стерильний 5 х 10 см |
шт. |
700 |
|
5 |
Бинт не стерильний 7 х 14 см |
шт. |
700 |
|
6 |
Бинт стерильний 5 х 10 см |
шт. |
2000 |
|
7 |
Бинт стерильний 7 х 14 см |
шт. |
2000 |
|
8 |
Бинти 7 х 5 см не стерильні |
шт. |
500 |
|
9 |
Бинти 7 х 5 см стерильні |
шт. |
550 |
|
10 |
Бинти 10 х 16 см не стерильні |
шт. |
100 |
|
11 |
Бинти 10 х 16 см стерильні |
шт. |
300 |
|
12 |
Вата гігроскопічна не
стерильна 100 г |
уп. |
1000 |
|
13 |
Вата компресна |
кг |
12 |
|
14 |
Ватні кульки № 100 |
уп. |
60 |
|
15 |
Ватні палички № 200 |
уп. |
60 |
|
16 |
Кетгут стерильний довжиною
1,25 см, (в ампулі) № 0 |
амп. |
10 |
|
17 |
Кетгут стерильний довжиною
1,25 см, (в ампулі) № 00 |
амп. |
10 |
|
18 |
Кетгут стерильний довжиною
1,25 см, (в ампулі) № 1 |
амп. |
30 |
|
19 |
Кетгут стерильний довжиною
1,25 см, (в ампулі) № 4 |
амп. |
100 |
|
20 |
Кетгут стерильний довжиною
1,25 см, (в ампулі) № 6 |
амп. |
90 |
|
21 |
Клейонка підкладна або плівка
поліетиленова |
кг |
40 |
|
22 |
Комплект хірургічний
стерильний (Хартман) |
к-т |
200 |
|
23 |
Косинка медична
(перев'язувальна) |
шт. |
150 |
|
24 |
Лавсан стерильний довжиною
1,25 см, № 1 |
амп. |
100 |
|
25 |
Лавсан стерильний довжиною
1,25 см, № 10 |
амп. |
60 |
|
26 |
Лавсан стерильний довжиною
1,25 см, № 5 |
амп. |
100 |
|
27 |
Лейкопластир 1 х 500 мм |
шт. |
250 |
|
28 |
Лейкопластир 5 х 500 мм |
шт. |
250 |
|
29 |
Лейкопластир бактерицидний 4 х
10 см |
шт. |
500 |
|
30 |
Марля медична |
м |
1000 |
|
31 |
Маска марлева |
шт. |
400 |
|
32 |
Пакет перев'язувальний
медичний індивідуальний |
шт. |
100 |
|
33 |
Пластир перцевий 10 х 15 см |
шт. |
500 |
|
34 |
Пов'язка медична велика, стерильна |
шт. |
100 |
|
35 |
Пов'язка медична мала, стерильна |
шт. |
100 |
|
36 |
Рукавички для огляду № 7,8,9 № 100 |
шт. |
100 |
|
37 |
Рукавички стерильні медичні
№ 7, 8 ,9 № 1 |
шт. |
1200 |
|
38 |
Система для внутрішньовенних
вливань |
шт. |
3000 |
|
39 |
Спиртові серветки № 100 |
уп. |
200 |
|
40 |
Серветки стерильні 10 х 15 см,
№ 100 (Хартман) |
кор. |
20 |
|
41 |
Серветки стерильні 6 х 12 см,
№ 100 (Хартман) |
кор. |
20 |
|
42 |
Шовк хірургічний з
атравматичною голкою |
шт. |
1000 |
|
43 |
Шовк хірургічний з
атравматичною голкою Вікрил
2,0; 3,0; 4,0; 5,0 |
шт. |
100 |
|
44 |
Шприци 2 мл |
шт. |
5000 |
|
45 |
Шприци 5 мл |
шт. |
5000 |
|
46 |
Шприци 10 мл |
шт. |
2000 |
|
47 |
Шприци 20 мл |
шт. |
1000 |
|
12. Дезінфекційні засоби |
1 |
Неохлор 1 л |
шт. |
100 |
|
2 |
Саніфект 128 (20 л) |
шт. |
10 |
|
3 |
Стериліум 1 л |
шт. |
50 |
|
4 |
Лізоформін 3000 1000 мл |
шт. |
50 |
|
5 |
Кислота борна 10 г порошок |
фл. |
50 |
|
13. Засоби транспортної іммобілізації |
1 |
Комірець шийний дитячий |
шт. |
50 |
|
2 |
Комірець шийний дорослий |
шт. |
100 |
|
3 |
Ноші санітарні |
шт. |
50 |
|
4 |
Ноші мобільні |
шт. |
20 |
|
5 |
Ноші вакуумні |
шт. |
5 |
|
6 |
Шина проволочна для верхніх
кінцівок |
шт. |
20 |
|
7 |
Шина проволочна для нижніх
кінцівок |
шт. |
20 |
|
8 |
Шина гнучка "San-Splin" |
шт. |
100 |
|
9 |
Дошка транспортна |
шт. |
10 |
|
14. Медичні предмети, прибори, апарати та інструменти |
1 |
Автоклав |
шт. |
2 |
|
2 |
Апарат ЕКГ портативний 6-12-
канальний |
шт. |
3 |
|
3 |
Апарат для штучної вентиляції
легень "Фаза-5" |
шт. |
4 |
|
4 |
Апарат для штучної вентиляції
легень "Фаза-9" |
шт. |
3 |
|
5 |
Апарат Єлізарова |
шт. |
10 |
|
6 |
Апарат УЗД портативний |
шт. |
1 |
|
7 |
Балон із закисом азоту |
шт. |
4 |
|
8 |
Балон із киснем |
шт. |
4 |
|
9 |
Бронхофіброскоп |
шт. |
1 |
|
10 |
Вага медична дитяча |
шт. |
2 |
|
11 |
Відсмоктувач хірургічний
портативний |
шт. |
8 |
|
12 |
Витяжний пристрій для
переломів ніжних кінцівок |
шт. |
1 |
|
13 |
Витяжний пристрій для
переломів верхніх кінцівок |
шт. |
1 |
|
14 |
Гель до апарату УЗД 100 мл |
фл. |
10 |
|
15 |
Голка для венопункції
центральних вен 1,6 мм |
шт. |
5 |
|
16 |
Гемоглобінометр |
шт. |
1 |
|
17 |
Дистилятор А-10 |
шт. |
1 |
|
18 |
Дерматом: електричний
механічний |
шт.
шт. |
2
2 |
|
19 |
Дефібрилятор імпульсний |
к-т |
5 |
|
20 |
Дефібрилятор з накладками для
дітей |
шт. |
1 |
|
21 |
Джгут кровозупинний гумовий |
шт. |
25 |
|
22 |
Дриль медичний:
електричний (акумуляторний)
механічний |
шт.
шт. |
4
1 |
|
23 |
Електрокардіограф ЕКІК-01 |
шт. |
2 |
|
24 |
Електрокоагулятор портативний |
шт. |
4 |
|
25 |
Електротермометр медичний |
шт. |
30 |
|
26 |
Ємності для дезінфекції та
стерилізації ендоскопів |
шт. |
2 |
|
27 |
Еритроцитометр |
шт. |
1 |
|
28 |
Зонд дуоденальний № 12, 13,
14, 15 |
шт. |
20 |
|
29 |
Зонд шлунковий № 15, 18, 21,
24, 27, 30, 33, 36 |
шт. |
20 |
|
30 |
Камера пароформалінова |
шт. |
2 |
|
31 |
Кардіомонітор "Guardian" з
пульсоксиметром |
шт. |
4 |
|
32 |
Касети для рентгенплівки 18 х 24 см |
шт. |
10 |
|
33 |
Касети для рентгенплівки 24 х 30 см |
шт. |
10 |
|
34 |
Касети для рентгенплівки 30 х 40 см |
шт. |
10 |
|
35 |
Катетер внутрішньовенний № 18 |
шт. |
500 |
|
36 |
Катетер внутрішньовенний № 20 |
шт. |
500 |
|
37 |
Катетер внутрішньовенний № 22 |
шт. |
250 |
|
38 |
Катетер підключичний 1,0 мм |
шт. |
100 |
|
39 |
Катетер підключичний 1,4 мм |
шт. |
100 |
|
40 |
Катетер уретральний, одноразовий |
шт. |
100 |
|
41 |
Катетер уретральний металевий
жіночий вигнутий № 14 |
шт. |
3 |
|
42 |
Катетер уретральний металевий
жіночий вигнутий № 17 |
шт. |
3 |
|
43 |
Катетер Фолея № 18, 20, 22 |
шт. |
150 |
|
44 |
Кетгут полірований стерильний
з голкою |
шт. |
1000 |
|
45 |
Клінічна лабораторія "Абаксис"
(центрифуга + витратні
матеріали, "Медитрон", мікроскопи) |
компл. |
1 |
|
46 |
Комплект - укладка реанімаційна |
шт. |
5 |
|
47 |
Комплект до набору "Остеосинтез" |
шт. |
1 |
|
48 |
Контрасти Тріомбаст |
шт. |
100 |
|
49 |
Костюм протишоковий "Еней" |
шт. |
1 |
|
50 |
Кушетка медична |
шт. |
10 |
|
51 |
Кювез для недоношених дітей ІНД-02 |
шт. |
2 |
|
52 |
Лабораторний посуд |
компл. |
1 |
|
53 |
Ларингоскоп |
шт. |
5 |
|
54 |
Лампа безтіньова з аварійним
освітлюванням |
компл. |
3 |
|
55 |
Мініцентрифуга |
шт. |
1 |
|
56 |
Мішок "АМБУ" |
шт. |
10 |
|
57 |
Мішок "АМБУ" дитячий |
шт. |
5 |
|
58 |
Молоток неврологічний для
дослідження сухожильних рефлексів |
шт. |
2 |
|
59 |
Набір для спинномозкової
пункції G 22 |
шт. |
100 |
|
60 |
Набір "Остеосинтез" |
шт. |
10 |
|
61 |
Набір для екстреної
акушерсько-гінекологічної допомоги |
шт. |
2 |
|
62 |
Набір для лікаря-окуліста |
шт. |
2 |
|
63 |
Набір військово-медичний
операційний великий |
шт. |
1 |
|
64 |
Набір військово-медичний
операційний малий |
шт. |
1 |
|
65 |
Набір військово-медичний
оториноларингологічний |
шт. |
1 |
|
66 |
Набір операційний великий |
шт. |
2 |
|
67 |
Набір операційний |
шт. |
2 |
|
68 |
Набір операційний малий |
шт. |
2 |
|
69 |
Набір хірургічний дитячий
великий |
шт. |
3 |
|
70 |
Набір гінекологічний хірургічний |
шт. |
1 |
|
71 |
Набір для екстреної
акушерсько-гінекологічної
допомоги |
шт. |
2 |
|
72 |
Набір спеціальний |
шт. |
1 |
|
73 |
Набір для лор-лікаря |
шт. |
2 |
|
74 |
Набір трахеостомічний |
шт. |
1 |
|
75 |
Набір судинно-хірургічний |
шт. |
2 |
|
76 |
Набір нейрохірургічний |
шт. |
1 |
|
77 |
Набір інструментів для
накосного остеосинтезу |
шт. |
1 |
|
78 |
Набір судинно-хірургічний |
шт. |
1 |
|
79 |
Ножиці для розрізання пов'язок
з ґудзиком
горизонтально-вигнуті довжиною
185 мм |
шт. |
5 |
|
80 |
Ножиці вертикально-вигнуті
довжиною 100 мм |
шт. |
5 |
|
81 |
Ножиці з одним гострим кінцем
прямі довжиною 140 мм |
шт. |
5 |
|
82 |
Ножиці тупокінцеві,
вертикально-вигнуті, довжиною
140 мм |
шт. |
5 |
|
83 |
Ножиці тупокінцеві,
вертикально-вигнуті, довжиною
170 мм |
шт. |
5 |
|
84 |
Ножиці тупокінцеві прямі
довжиною 140 мм |
шт. |
5 |
|
85 |
Портативний рентген-апарат з
лабораторією і модулем,
захисним фартухом, комірцем, юбкою |
компл. |
1 |
|
86 |
Пересувна бактеріологічна
лабораторія |
компл. |
1 |
|
87 |
Підставка для медичних тазів |
шт. |
8 |
|
88 |
Плівка рентгенологічна 18 x 24 см,
№ 100 |
уп. |
50 |
|
89 |
Плівка рентгенологічна 24 x 30 см,
№ 100 |
уп. |
50 |
|
90 |
Плівка рентгенологічна 30 x 40 см,
№ 100 |
уп. |
30 |
|
91 |
Повітропровідники |
компл. |
2 |
|
92 |
Портативна клінічна лабораторія |
компл. |
1 |
|
93 |
Прилад манометричний мембранний |
шт. |
40 |
|
94 |
Прилад манометричний
мембранний дитячий |
шт. |
10 |
|
95 |
Пульсоксиметр портативний |
шт. |
10 |
|
96 |
Рамки для рентгенплівки 18 х 24 см |
шт. |
20 |
|
97 |
Рамки для рентгенплівки 24 х 30 см |
шт. |
10 |
|
98 |
Рамки для рентгенплівки 30 х 40 см |
шт. |
10 |
|
99 |
Редуктор кисневий медичний з
вентилем |
шт. |
5 |
|
100 |
Рентгенологічна лабораторія |
набір |
1 |
|
101 |
Ртутно-кварцовий апарат
портативний |
шт. |
4 |
|
102 |
Роторозширювач гвинтовий |
шт. |
5 |
|
103 |
Роторозширювач гвинтовий для
дітей |
шт. |
5 |
|
104 |
Світильник медичний
4-рефлекторний пересувний |
шт. |
15 |
|
105 |
Скальпель гострокінцевий
середній одноразовий |
шт. |
40 |
|
106 |
Скальпель черевнистий середній
одноразовий |
шт. |
40 |
|
107 |
Скальпель черевнистий великий
одноразовий |
шт. |
4 |
|
108 |
Стетофонендоскоп із змінними
голівками |
шт. |
50 |
|
109 |
Стерилізатор сухожаровий |
шт. |
2 |
|
110 |
Стерилізатор паровий |
шт. |
1 |
|
111 |
Стіл анестезіологічний |
шт. |
3 |
|
112 |
Стіл операційний |
шт. |
10 |
|
113 |
Стіл перев'язувальний |
шт. |
10 |
|
114 |
Столик інструментальний |
шт. |
20 |
|
115 |
Стіл маніпуляційний пересувний |
шт. |
4 |
|
116 |
Стоматологічна установка
портативна |
компл. |
1 |
|
117 |
Тазик ниркоподібний
пластмасовий (емальований) |
шт. |
20 |
|
118 |
Тест - стрічка "ELIT" Вайнер
для визначення групи крові |
уп. |
4 |
|
119 |
Трубка ендотрахіальна № 5,5;
6,0; 6,5 |
шт. |
10 |
|
120 |
Трубка ендотрахіальна № 7,0;
8,0; 9,0; 10,0 |
шт. |
20 |
|
121 |
Трубка ендотрахіальна для немовлят |
шт. |
10 |
|
122 |
Трубка трахеостомічна
пластикова № 7, 8, 9, 10 |
шт. |
20 |
|
123 |
Установка для знезаражування
повітря |
шт. |
15 |
|
124 |
Утримувач тазів |
шт. |
5 |
|
125 |
Фіброгастроскоп |
шт. |
1 |
|
126 |
Фартухи рентгенологічного захисту |
шт. |
2 |
|
127 |
Флаконоутримувач |
шт. |
20 |
|
128 |
Холодильник для зберігання
медикаментів |
шт. |
2 |
|
129 |
Холодильні шафи для зберігання
крові |
шт. |
3 |
|
130 |
Шпатель для язика прямий,
плоский, разовий |
шт. |
10000 |
|
131 |
Штатив для тривалих вливань |
шт. |
10 |
|
132 |
Язикотримач для дорослих |
шт. |
5 |
|
133 |
Ящик лікаря швидкої допомоги |
шт. |
1 |
|
15. Дезінфекційні апарати |
1 |
Розпилювач дезінфекційних
рідин "Автомакс" |
шт. |
2 |
|
16. Предмети догляду за хворими |
1 |
Банка для відсмоктувача
(3 літри) |
шт. |
10 |
|
2 |
Бритва безпечна |
шт. |
20 |
|
3 |
Грілки гумові |
шт. |
5 |
|
4 |
Дитяче харчування "Детолакт" |
уп. |
50 |
|
5 |
Коло підкладне гумове № 2 |
шт. |
10 |
|
6 |
Кружка Есмарха |
шт. |
5 |
|
7 |
Леза до бритви |
шт. |
150 |
|
8 |
Милиці |
пар |
150 |
|
9 |
Наконечники для клізм разові |
шт. |
400 |
|
10 |
Ножиці для стрижки волосся |
шт. |
5 |
|
11 |
Памперси № 40 |
уп. |
100 |
|
12 |
Пелюшки бавовняні |
шт. |
100 |
|
13 |
Пелюшки баєві |
шт. |
200 |
|
14 |
Пелюшки разові |
шт. |
2000 |
|
15 |
Поїльник одноразовий |
шт. |
500 |
|
16 |
Пузир гумовий для льоду |
шт. |
20 |
|
17 |
Сечоприймач жіночий одноразовий |
шт. |
100 |
|
18 |
Сечоприймач чоловічий одноразовий |
шт. |
100 |
|
19 |
Стаканчик для приймання ліків
одноразовий |
шт. |
2000 |
|
20 |
Судно підкладне емальоване |
шт. |
10 |
|
21 |
Термометр медичний |
шт. |
75 |
|
II. САНІТАРНО-ГОСПОДАРЧЕ МАЙНО |
1. Одяг для персоналу |
1 |
Бахіли одноразові |
пар |
1000 |
|
2 |
Костюм медичний з вишивкою |
компл. |
150 |
|
3 |
Костюм протичумний першого
типу |
компл. |
300 |
|
4 |
Маска медична одноразова № 100 |
уп. |
25 |
|
5 |
Спецодяг для особового складу
(літній та зимовий) |
компл. |
100 |
|
6 |
Спецодяг для працівників
харчоблоку |
компл. |
25 |
|
7 |
Халат стерильний одноразовий |
шт. |
1000 |
|
8 |
Халат медичний |
шт. |
100 |
|
9 |
Шапочка медична - берет
одноразова № 100 |
уп. |
10 |
|
10 |
Шапочка медична з
потопоглинальною смужкою
одноразова № 100 |
уп. |
10 |
|
2. Предмети для канцелярії |
1 |
Бланки медичних документів |
компл. |
2 |
|
2 |
Журнал протоколів проведених
операцій |
шт. |
5 |
|
3 |
Журнал вхідної інформації |
шт. |
1 |
|
4 |
Журнал вихідної інформації |
шт. |
1 |
|
5 |
Журнали інструктажу з техніки
безпеки |
шт. |
8 |
|
6 |
Картридж для лазерного принтера |
шт. |
8 |
|
7 |
Книга обліку перев'язок |
шт. |
4 |
|
8 |
Книга обліку переливання крові
та її компонентів |
шт. |
2 |
|
9 |
Книга обліку померлих |
шт. |
2 |
|
10 |
Книга обліку хворих |
шт. |
20 |
|
11 |
Книга реєстрації евакуйованих |
шт. |
2 |
|
12 |
Книга реєстрації лабораторних
обстежень |
шт. |
4 |
|
13 |
Комп'ютер у комплекті з
принтером та модемом |
компл. |
4 |
|
14 |
Комп'ютер портативний у компл.
з принтером та модемом |
шт. |
3 |
|
15 |
Кутовий штамп |
шт. |
1 |
|
16 |
Мастична подушка |
шт. |
1 |
|
17 |
Медична бібліотечка |
шт. |
1 |
|
18 |
Медична картка стаціонарного
хворого |
шт. |
1000 |
|
19 |
Папір формату А4, № 500 |
шт. |
25 |
|
20 |
Печать кругла мастична |
шт. |
1 |
|
21 |
Портативний множильний апарат |
шт. |
1 |
|
22 |
Картридж для множильного
апарата |
шт. |
4 |
|
23 |
Сейф для зберігання документів |
шт. |
2 |
|
3. Засоби автономного життєзабезпечення |
Обладнання для організації харчування та водозабезпечення |
1 |
Водоочисна установка |
компл. |
1 |
|
2 |
Водоочисний пристрій "Нерок" |
шт. |
200 |
|
3 |
Ємність гумова для води 5000 л |
шт. |
3 |
|
4 |
Ємність гумова для води 1300 л |
шт. |
3 |
|
5 |
ЗІП до водоочисної установки |
компл. |
1 |
|
6 |
Витратні матеріали до
водоочисної установки |
компл. |
2 |
|
7 |
Картоплечистка |
шт. |
1 |
|
8 |
Контейнер хлібний |
компл. |
2 |
|
9 |
Комплект каструль |
компл. |
3 |
|
10 |
Кухоль емальований |
шт. |
100 |
|
11 |
Ложка розливна |
шт. |
3 |
|
12 |
М'ясорубка електрична |
шт. |
1 |
|
13 |
Мікрохвильова піч |
шт. |
2 |
|
14 |
Міні-пекарня |
компл. |
1 |
|
15 |
Нагрівач води |
шт. |
1 |
|
16 |
Ножі "Кухарська трійка" |
компл. |
2 |
|
17 |
Овочерізка |
шт. |
1 |
|
18 |
Одноразовий посуд для хворих |
компл. |
100000 |
|
19 |
Посуд для особового складу |
компл. |
100 |
|
20 |
Польові меблі |
компл. |
15 |
|
21 |
Телевізор (відеодвійка) |
компл. |
2 |
|
22 |
Термос 12 л |
шт. |
6 |
|
23 |
Термос 36 л |
шт. |
3 |
|
24 |
Холодильники |
шт. |
2 |
|
25 |
Чайник електричний |
шт. |
10 |
|
4. Предмети загальної гігієни |
1 |
Біотуалет з комплектом
витратних матеріалів |
компл. |
4 |
|
2 |
Душові для теплого періоду |
компл. |
2 |
|
3 |
Душові для холодного періоду
на 6 місць |
компл. |
2 |
|
4 |
Мило господарське |
кг |
40 |
|
5 |
Мило туалетне |
кг |
40 |
|
6 |
Папір туалетний |
рулон |
200 |
|
7 |
Мішки для сміття 30 літрів |
шт. |
1500 |
|
8 |
Мішки для сміття 100 літрів |
шт. |
3000 |
|
9 |
Пилосос |
шт. |
2 |
|
10 |
Польові меблі |
компл. |
10 |
|
11 |
Пральний порошок для
автоматичного прання |
кг |
400 |
|
12 |
Пральні машини |
шт. |
2 |
|
13 |
Праски електричні |
шт. |
6 |
|
14 |
Умивальник |
шт. |
12 |
|
15 |
Умивальник з підігрівом води |
компл. |
1 |
|
5. Постільні предмети |
1 |
Ковдра |
шт. |
500 |
|
2 |
Ліжко складне для особового
складу (розкладачки) |
шт. |
100 |
|
3 |
Ліжко для хворих |
шт. |
150 |
|
4 |
Матрац поролоновий |
шт. |
250 |
|
5 |
Наволочка подушечна одноразова |
шт. |
1000 |
|
6 |
Надувна подушка |
шт. |
350 |
|
7 |
Простирадло одноразове |
шт. |
2000 |
|
8 |
Простирадла |
шт. |
1000 |
|
9 |
Пакет бавовняний для спального
мішка |
шт. |
200 |
|
10 |
Рушник вафельний |
шт. |
2000 |
|
11 |
Спальний мішок |
шт. |
100 |
|
6. Інші господарчі предмети |
1 |
Бак для кип'яченої води з
краном і кришкою |
шт. |
2 |
|
2 |
Віник |
шт. |
30 |
|
3 |
Відро пластмасове |
шт. |
30 |
|
4 |
Відро оцинковане |
шт. |
10 |
|
5 |
Електрообігрівач |
шт. |
5 |
|
6 |
Кувалда |
шт. |
5 |
|
7 |
Лавка складна |
шт. |
12 |
|
8 |
Лампа настільна |
шт. |
10 |
|
9 |
Лампочка електрична |
шт. |
100 |
|
10 |
Лампа енергозберігальна |
шт. |
40 |
|
11 |
Ліхтар переносний з акумулятором |
шт. |
10 |
|
12 |
Лопата металева |
шт. |
15 |
|
13 |
Мішки для зберігання майна хворих |
шт. |
100 |
|
14 |
Мішки для померлих |
шт. |
20 |
|
15 |
Молоток |
шт. |
5 |
|
16 |
Мотопили |
шт. |
2 |
|
17 |
Мотузка господарська |
м |
1500 |
|
18 |
Пилка |
шт. |
2 |
|
19 |
Совок для сміття |
шт. |
20 |
|
20 |
Стрічка огороджувальна |
м |
3000 |
|
21 |
Сокира |
шт. |
2 |
|
22 |
Таз емальований |
шт. |
5 |
|
23 |
Таз пластмасовий |
шт. |
20 |
|
24 |
Тренажер "Фантом" |
шт. |
1 |
|
25 |
Урна для сміття пластмасова |
шт. |
20 |
|
26 |
Швабра |
шт. |
20 |
|
III. ЗАСОБИ ЗВ'ЯЗКУ |
1 |
Зв'язок супутниковий |
компл. |
1 |
|
2 |
Зв'язок телефонний (АТС на 12
номерів) |
компл. |
1 |
|
3 |
Зарядний пристрій для
акумуляторів 1,5 В |
шт. |
2 |
|
4 |
Радіостанції автомобільні |
компл. |
7 |
|
5 |
Радіостанція базова |
компл. |
2 |
|
6 |
Радіостанції персональні із
запасними акумуляторами |
шт. |
40 |
|
7 |
Ретранслятор |
компл. |
1 |
|
8 |
Телефон-факс |
шт. |
1 |
|
IV. МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ ГОСПІТАЛЮ |
1 |
Агрегат для обігріву та
вентиляції каркасних наметів
із ЗІПом |
компл. |
20 |
|
2 |
Агрегат для обігріву та
вентиляції для пневмокаркасних
модулів з ЗІПом |
компл. |
32 |
|
3 |
Вогнегасники |
шт. |
20 |
|
4 |
Джерела аварійного
безперебійного живлення для
медичної апаратури |
шт. |
10 |
|
5 |
Зарядний пристрій для
акумуляторів 12 В |
шт. |
1 |
|
6 |
Електростанція 4 кВт із ЗІПом |
компл. |
3 |
|
7 |
Електростанція 8 кВт із ЗІПом |
компл. |
2 |
|
8 |
Електростанція у
шумопоглинальному кожусі 30 кВт
із ЗІПом |
компл. |
2 |
|
9 |
Комплект електросилових
кабелів |
компл. |
12 |
|
10 |
Комплекти інструментів
поточного ремонту обладнання
та матеріально-технічної
частини |
компл. |
4 |
|
11 |
Кондиціонер мобільний
"холод-тепло" |
компл. |
26 |
|
12 |
Контейнери з легких металевих
сплавів уніфіковані |
шт. |
300 |
|
13 |
Лампа прожектора 150 Вт |
шт. |
10 |
|
14 |
Лампа прожектора 200 Вт |
шт. |
5 |
|
15 |
Модулі пневмокаркасні універсальні
(під приймально-сортувальне,
перев'язувальне, передопераційне,
операційне, госпітальне,
інфекційне, евакуаційне
відділення, аптеку, рентген-
кабінет, дитячий та
реанімаційний блоки, спальні,
харчові, гігієнічні та технічні
модулі) |
компл. |
16 |
|
16 |
Модуль перехідний |
компл. |
4 |
|
17 |
Мотопомпа |
компл. |
1 |
|
18 |
Намет каркасний утеплений на
15 місць |
компл. |
10 |
|
19 |
Освітлювальний прилад для
каркасних наметів |
компл. |
10 |
|
20 |
Пристрій надуву УН |
компл. |
32 |
|
21 |
Резервуар для зберігання ПММ
ОР-300 |
шт. |
3 |
|
V. АВТОТРАНСПОРТНІ ЗАСОБИ |
1 |
Автобус для особового складу |
шт. |
1 |
|
2 |
Автомобіль "Супер-МАЗ" |
шт. |
3 |
|
3 |
Автомобіль оперативний |
шт. |
1 |
|
4 |
Автовантажник дизельний |
шт. |
1 |
|
5 |
Кухня автопричепна |
шт. |
1 |
|
6 |
Мікроавтобус для особового складу |
шт. |
1 |
|
7 |
Санітарний автомобіль |
шт. |
1 |
|
( Додаток 2 в редакції Наказу Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту наслення від наслідків Чорнобильської катастрофи N 232/264 від 25.05.2004 )
Начальник медичного управління
МНС України
полковник медичної служби
Начальник Головного управління
організації медичної допомоги
населенню МОЗ України |
П.Б.Волянський
М.П.Жданова |