Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

Угода про співробітництво в галузі охорони здоров'я і медичної науки між Міністерством охорони здоров'я України та Міністерством охорони здоров'я Китайської Народної Республіки

б/н; прийнятий: 31-10-1992; чинний
Видавник: Китай, Міністерство охорони здоров'я України
Тип документа: Міжнародний договір, Угода


УГОДА

про співробітництво в галузі охорони здоров'я і медичної науки між Міністерством охорони здоров'я України та Міністерством охорони здоров'я Китайської Народної Республіки

Міністерство охорони здоров'я України і Міністерство охорони здоров'я Китайської Народної Республіки (далі іменуються "Сторонами")

погодились про таке:

Стаття 1

Сторони сприятимуть розвитку і розширенню співробітництва в галузі охорони здоров'я та медичної науки на основі рівності і взаємної вигоди, а також у відповідності до законодавства Сторін.

Стаття 2

Сторони розвиватимуть співробітництво в першу чергу у таких галузях:

- серцево-судинні захворювання;

- застосування методів традиційної медицини;

- гігієна праці та професійні захворювання;

- онкологія;

- фармакологія і фармація.

Стаття 3

Сторони віддають перевагу таким формам співробітництва:

а) обмін науковою інформацією;

б) обмін делегаціями та фахівцями в галузі охорони здоров'я та медичної науки;

в) спільна реалізація науково-дослідних програм;

г) участь фахівців у міжнародних конференціях, що проводяться кожною із Сторін;

д) організація спільних семінарів, симпозіумів та конференцій;

є) обмін аспірантами та клінічними ординаторами.

Стаття 4

Щорічний обмін фахівцями для організації спільних досліджень не перевищуватиме з кожної Сторони 60 людино-тижнів. Кожна із Сторін надаватиме необхідну інформацію, включаючи біографічні дані, посаду, спеціальність, програму роботи і знання мови своїх фахівців, запланованих для візиту в другу країну, не менш ніж за 3 місяці до візиту, котрий передбачається. Після отримання такої інформації Сторона, що приймає, повинна своєчасно підтвердити строки візиту.

Стаття 5

Для успішного виконання всіх цілей, вказаних у цій Угоді, обидві Сторони створять постійні робочі групи. Постійні робочі групи зустрічатимуться періодично почергово в кожній із країн.

Стаття 6

Сторони координуватимуть свою діяльність у галузі співробітництва з Всесвітньою організацією охорони здоров'я та іншими міжнародними організаціями з метою підвищення ефективності діяльності цих організацій.

Стаття 7

Сторони здійснюватимуть співробітництво на безвалютній та еквівалентній основі. За винятком особливо обумовлених випадків, направляюча Сторона сплачуватиме витрати за міжнародний проїзд до приймаючої Сторони і у зворотному напрямку, а приймаюча Сторона сплачуватиме витрати за переїзд на території країни, проживання, включаючи харчування та добові, спеціалістам, що приїздять.

Стаття 8

Необхідну безкоштовну медичну допомогу особам, котрі приїхали в рамках цієї Угоди, у випадку гострого захворювання або нещасного випадку в період їх перебування надаватиме приймаюча Сторона.

Стаття 9

Ця Угода набуває чинності з моменту її підписання і діє протягом 5 (п'яти) років. Строк її дії автоматично продовжуватиметься на наступний п'ятирічний період, якщо жодна із Сторін не зробить письмову заяву про своє рішення припинити дію цієї Угоди не менш ніж за 6 місяців до погодженої дати припинення її дії.

Здійснено 31 жовтня 1992 року в м.Пекіні у двох примірниках, кожний українською і китайською мовами, причому обидва тексти мають однакову силу.

За Міністерство охорони
здоров'я України

(підпис)
За Міністерство охорони
здоров'я Китайської
Народної Республіки
(підпис)


-->


На сайті також шукають: Оксикорт, Плацента композитум інструкція, Генферон застосування, Антраль побічні дії, Декстроза протипоказання