Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

МАГНЕ-В6 +
Назва: МАГНЕ-В6 + | Шукати МАГНЕ-В6 + в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: Санофі Вінтроп Індастріа, Франція
Лікарська форма: Розчин
Форма випуску: Розчин для внутрішнього застосування по 10 мл в ампулах № 10
Діючі речовини: 10 мл розчину містять: магнію лактату дигідрату - 186.0 мг, магнію підолату - 936.0 мг, піридоксину гідрохлориду - 10.0 мг
Допоміжні речовини: Натрію метабісульфіт (Е 223); натрію сахаринат; аромат карамелі-вишні штучний, формула 1545; вода очищена
Фармакотерапевтична група: Препарати магнію
Показання: Первинний та вторинний дефіцит магнію
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: П.02.02/04333
Термін дії посвідчення: з 28.11.2006 по 28.11.2011
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату МАГНЕ-В6 +
АТ код: A11EC
Наказ МОЗ: 777 від 28.11.2006


Інструкція для застосування МАГНЕ-В6 +

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату


МАГНЕ-В6

(MAGNE-В6®)Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: прозора, коричнева рідина із запахом карамелі;

склад: 1 ампула по 10 мл містить 186 мг магнію лактату дигідрату; 936 мг магнію підоляту (100 мг Mg++ або 4,12 ммоль) та 10 мг піридоксину гідро хлориду (вітаміну В6);

допоміжні речовини: натрію мета бісульфіт (Е 223), натрію сахаринат, аромат карамелі-вишні штучний, формула 1545; вода очищена.


Форма випуску. Розчин для перорального застосування.


Фармакотерапевтична група. Комплекс вітамінів групи В з мінералами. Код АТС А 11Е С.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. У фізіологічних умовах магній є катіоном, який в основному знаходиться всередині клітин. Магній знижує збудливість нейронів і нейром’язове перенесення, бере участь у багатьох ферментативних процесах.

Піридоксин, ко-ферментний фактор, бере участь у більшості метаболічних процесів.

Фармакокінетика. Магній присутній в організмі в середній концентрації 17 ммоль/кг, 99% його знаходиться всередині клітин. Він піддається вибірковій абсорбції через слизову оболонку тонкого кишечника приблизно 40–50% від прийнятої кількості.

Майже дві третини внутрішньоклітинного магнію присутні у кістковій тканині, а інша третина – у гладкій або поперечно-смугастій мускулатурі та в еритроцитах.

У першу чергу магній виводиться через нирки. У нирках 70% присутнього в плазмі магнію піддається клуб очковій фільтрації, після чого 95–97% його ре абсорбується у ниркових канальцях. Магній, який присутній у сечі, в середньому становить одну третину застосованого мікроелемента.

В організмі піридоксин піддається окисленню до піридоксалю або амінуванню до піридоксаміну. Внаслідок наступного фосфорилювання утворюється фосфат піридоксалю. Ця форма піридоксину метаболічно активна.


Показання для застосування. Препарат рекомендується застосовувати   дорослим, дітям і немовлятам масою 10 кг (віком приблизно 1 рік ), при наявності симптомів, пов’язаних з дефіцитом магнію:

  • нервозність, дратівливість, слабка тривога, минуща втома, невелике порушення сну;

  • ознаки тривоги, наявність симптомів, таких як шлунково-кишкові спазми або прискорене серцебиття (у випадку здорового серця);

  • м’язові судоми, відчуття поколювання.

Призначення магнію може допомогти зняти ці симптоми.


Спосіб застосування та дози. Вміст ампули необхідно розводити у половині склянки води.

Дорослі: вміст 3–4 ампул на добу за 2–3 прийоми під час їжі.

Діти   та немовлята, масою 10 кг (віком близько 1 року): 10–30 мг/кг магнію на добу (0,4–1,2 ммоль/кг магнію на добу), тобто вміст 1–4 ампул на добу за 2–3 прийоми під час їжі.

Максимальна добова доза для дітей та дорослих – 4 ампули на добу.

Звичайно тривалість лікування становить 1 місяць. Якщо після одного місяця лікування покращання стану не спостерігається, препарат відміняють.  


Побічна дія. Можливі алергічні реакції, включаючи анафілактичні реакції та бронхоспазм, висипання на шкіри, діарея, абдомінальний біль.


Протипоказання.  Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату. Тяжка   ниркова   недостатність   з   кліренсом   креатині ну   менш 30 мл/хв. Годування грудью.


Передозування. Звичайно пероральне передозування магнію не спричиняє токсичних реакцій при нормальній функції нирок. При нирковій недостатності можуть проявлятися токсичні ефекти, викликані отруєнням магнію. Симптоми отруєння   магнієм такі: зниження артеріального тиску, нудота, блювання, депресія ЦНС, уповільнення рефлексів, зміни ЕКГ, пригнічення дихання, кома, зупинка серця та параліч дихання, анурія.

Лікування передозування: ре гідратація, форсований діурез. У разі ниркової недостатності за необхідності   проводять гемодіаліз або перитонеальний   діаліз.


Особливості застосування. Препарат містить натрію мета бісульфіт, який може спричиняти або погіршувати реакції алергічного типу, включаючи анафілактичні реакції та бронхоспазм, у паціентів із алергічними реакціями в анамнезі.

При помірній нирковій недостатності призначати препарат необхідно з обережністю, через ризик виникнення гіпермагніємії.

Рівні магнію у сироватці:

  • 12–17 мг/л  (1–1,4 мЕкв/л або 0,5–0,7 ммоль/л) – помірний дефіцит магнію;

  • нижче 12 мг/л (1 мЕкв/л або 0,5 ммоль/л) – тяжкий дефіцит магнію.

Дефіцит магнію може бути:

  • первинний – через уроджену аномалію метаболізму магнію (хронічна уроджена гіпомагніємія);

  • вторинний – через неадекватне надходження (тяжке недоїдання, алкоголізм, тільки парентеральне харчування); через порушення шлунково-кишкового всмоктування (хронічний пронос, шлунково-кишковий свищ, гіпопаратироїдизм); через зайві втрати на нирковому рівні (захворювання канальців, значна поліурія,

  • зловживання діуретиками, хронічний пієлонефрит, первинний гіперальдостеронізм, лікування цисплатином).

Вагітність. Препарат можна застосовувати у період вагітності, якщо це необхідно. Не зважаючи на те, що експериментальні дані на тваринах не достатні, обмежені клінічні дані   показують позитивні результати застосування препарату.

Лактація. У зв’язку з проникненням магнію у материнське молоко, не рекомендується застосовувати препарат в період годування груддю.

Вплив на здатність керувати автомобілем і виконувати роботи, що потребують підвищеної уваги. Не впливає.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Не рекомендовані комбінації, що не рекомендуються.

Не застосовувати з препаратами, які містять фосфатні або кальцієві солі, так як   вони пригнічують всмоктування магнію з кишечнику.

Комбінації, що вимагають застереження при застосуванні.

З обережністю застосовувати пероральні тетрацикліни, оскільки магній знижує абсорбцію тетрациклінів зі шлунку та кишечнику. При одночасному застосуванні з пероральними тетрациклінами прийом препарату   Магне-В6   має бути відкладений принаймні на 2 години.


Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей і захищеному від світла місці при температурі нижче +25°С.

Термін придатності – 3 роки.


Умови відпуску. Без рецепта.


Упаковка. По 10 мл в ампулі; по 10 ампул із двома лініями розлому у піддоні з картону, в картонній коробці.


Виробник. «Санофі Вінтроп Індастріа», Франція / «Sanofi Winthrop Industrie», France. Источник


Адреса. 1-3, allee de la Neste – Z.I. en Sigal 31770 COLOMIERS, France.Смотрите также: Цены на Магне-в6 в аптеках


Загрузка...На сайті також шукають: А-церумен, Гліцерин інструкція, Фарестон застосування, Хілак побічні дії, Абактал протипоказання