Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ПАПАВЕРИНУ ГІДРОХЛОРИД
Назва: ПАПАВЕРИНУ ГІДРОХЛОРИД
Міжнародна непатентована назва: Papaverine
Виробник: ВАТ "Нижфарм", м.Нижній Новгород, Російська Федерація
Лікарська форма: Супозиторії ректальні
Форма випуску: Супозиторії ректальні по 0.02 г № 10 (5х2)
Діючі речовини: 1 супозиторій містить папаверину гідрохлориду - 0.02 г
Допоміжні речовини: Вітепсол, жир твердий
Фармакотерапевтична група: Спазмолітичні засоби, які розслаблюють гладкі м'язи кровоносних судин, а також бронхів та інших внутрішніх органів
Показання: Спазми мозкових і коронарних судин, тромбоз артерій, спазми гладкої мускулатури органів черевної порожнини (спастичний коліт, холецистит, ниркова коліка тощо) та ін.
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: UA/1048/01/01
Термін дії посвідчення: з 14.05.2004 до 14.05.2009
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ПАПАВЕРИНУ ГІДРОХЛОРИД
АТ код: A03AD01
Наказ МОЗ: 241 від 14.05.2004


    Інструкція для застосування ПАПАВЕРИНУ ГІДРОХЛОРИД

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

     ПАПАВЕРИНУГІДРОХЛОРИД

    (Papaverinehydrochloride)

    Загальна характеристика:

    міжнародна назва: papaverine;

    основні фізико-хімічні властивості: супозиторії від білого добілого з жовтуватим або кремуватим відтінком кольору, торпедоподібної форми;

    склад:1 супозиторій містить папаверинугідро хлориду 0,02 г;

    допоміжні речовини: вітепсол, жир твердий.

    Форма випуску. Супозиторії ректальні.

    Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при функціональних розладах травного тракту. Код АТС А 03АD01.

    Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Папаверину гідро хлорид є міотропним спазмолітичним засобом. Пригнічує синтезфосфодіестерази, що зумовлює накопичення у клітині циклічного 3,5-АМФ ізниження вмісту кальцію. Розслаблює гладкі м’язи внутрішніх органів (шлунково-кишкового тракту, дихальних шляхів, сечостатевої системи) та судин. Увеликих дозах знижує збудливість серцевого м’яза, уповільнює внутрішньо серцевупровідність.

    Фармакокінетика. Папаверинугідро хлорид швидко та повністю всмоктується. В плазмі зв’язується з білками. Легко проходить крізь гістогематичні бар’єри, в печінці підлягаєбіо трансформації. Період напів виведення складає 0,5 – 2 години. Виводиться з організму нирками переважно у вигляді метаболітів.

    Показання для застосування. Спазм гладких м’язів органів черевної порожнини

    (при холециститі, пілороспазмі, спастичному коліті, нирковій колці); спазм периферичних судин (приендартеріїті); судин головного мозку; при стенокардії (у складі комплексної терапії); при бронхоспазмі.

    Спосіб застосування та дози. Супозиторій вводять глибоко в задній прохід після очищувальної клізми або довільного випорожнення кишечнику.

    Дорослим застосовують по одномусупозиторію 2-3 рази на добу.

    Дітям від 6 місяців до 2 років призначають по 0,005 г; від 3 до 4 років по 0,005- 0,01 г; від 5 до 9 років по 0,01 г; від 10 до 14 років : по 0,02 г 2-3 рази на добу. Супозиторії діляться вздовж на 2 або 4 частини.

    Побічна дія. Алергічні реакції, атріовентрикулярна блокада, шлуночкова екстрасистолія, підвищення активності печінкових трансаміназ, гіпотензія, сонливість, головний біль, запор.

    Протипоказання. Гіперчутлівість до папаверину, атріовентрикулярна блокада, глаукома, тяжка печінкова недостатність, похилій вік (ризик виникнення гіпертермії), дитячий вік (до 6місяців). З обережністю, у малих дозах препарат призначають при станах після черепно-мозкових травм, при хронічній нирковій недостатності, недостатності функції надниркових залоз, гіпотиреозі, гіперплазії передміхурової залози, принад шлуночкові й тахікардії, шокових станах.

    Передозування. Симптомами передозування єдиплопія, слабкість, сонливість, гіпотензія. Лікування - симптоматичне.

    Особливості застосування. В період лікування слід виключити вживання алкоголю. Безпека застосування препарату при вагітності та лактації не доведена. Паління знижує ефективність препарату. У деяких випадках, здебільшого при застосуванні високих доз, може виникати сонливість. При такійдії препарату слід утримуватися від керування авто транспортом.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Препарат знижує протипаркінсонічний ефект леводопи та гіпотензивний ефектметилдопи. Спазмолітична дія препарату підсилюється при одночасному застосуванні з барбітуратами. При застосуванні з трициклічними антидепресантами, прокаїнамідом, резерпіном, хінідіну сульфатом можливо підсилення гіпотензивного ефекту. Источник

    Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, прохолодному ( 8–15 º С), захищеному від світла, недоступному для дітей місці. Термін придатності – 2 роки. Не слід використовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.





    На сайті також шукають: Гепарсил, Тантум верде інструкція, Аскорутин застосування, Сальбутамол побічні дії, Тестостерону пропіонат протипоказання