Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ВАЛІДОЛ®
Назва: ВАЛІДОЛ® | Шукати ВАЛІДОЛ® в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Validol
Виробник: ВАТ "Фармак", м. Київ, Україна
Лікарська форма: Краплі
Форма випуску: Краплі для перорального застосування по 5 мл у флаконах
Діючі речовини: 1 флакон містить валідолу (25-30% розчину ментолу в ментиловому ефірі ізовалеріанової кислоти) - 5.0 мл
Фармакотерапевтична група: Засоби, які стимулюють рецептори слизових оболонок, шкіри та підшкірних тканин
Показання: Функціональні кардіалгії, напади стенокардії ангіоневротичного характеру, як допоміжний засіб при нетривалих нападах стенокардії при ішемічній хворобі серця, неврози, істерії, напади морської або повітряної хвороби.
Термін придатності: 4р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/2713/01/01
Термін дії посвідчення: з 22.02.2005 по 22.02.2010
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ВАЛІДОЛ®
АТ код: C01EX
Наказ МОЗ: 77 від 22.02.2005


Інструкція для застосування ВАЛІДОЛ®

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування препарату

ВАЛІДОЛ®

(VALIDOLUM®)


Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: прозора, безбарвна або злегка жовтувата, або жовтувато-зеленувата масляниста рідина із запахом ментолу;

склад: 1 флакон містить валідолу або розчину ментолу в ментиловому ефірі кислоти ізовалеріанової 5 мл.

Форма випуску. Краплі для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Комбінований кардіологічний препарат. Код АТС С 01Е Х.

Фармакологічні властивості. Препарат виявляє заспокійливу дію на центральну нервову систему, а також викликає помірний рефлекторний судинорозширюю чий (коронаророзширюю чий) вплив шляхом подразнення чутливих нервових (“холодових”) рецепторів слизової оболонки рота. Стимуляція рецепторів супроводжується індукцією вивільнення ендорфінів, енкефалінів, динорфінів та інших опіоїдних пептидів, що відіграють важливу роль у зменшенні больового відчуття, нормалізації проникності судин і регуляції інших важливих механізмів функціонування серцево-судинної та нервової систем. Під впливом валідолу вивільняються фізіологічно активні сполуки – гістамін, кініни та ін.

Показання для застосування. Препарат застосовують для лікування дорослих при функціональних кардіалгіях, нападах стенокардії ангіо невротичного характеру, легких нападах стенокардії при ішемічній хворобі серця (в складі комбінованої терапії), при неврозах, істерії, нападах " морської" хвороби.

Спосіб застосування та дози. Дорослі приймають по 4 - 5 крапель під язик або на грудочці цукру і тримають у роті до повного розсмоктування. Добова кратність і тривалість прийому препарату визначаються залежно від лікувальної ефективності.

Побічна дія. При тривалому прийомі зрідка можуть спостерігатися легка нудота, сльозотеча, запаморочення, які швидко минають самостійно.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування. При передозуванні препарату можуть спостерігатися побічні ефекти, описані у відповідному розділі.

Особливості застосування. Застосування препарату в періоди вагітності і годування груддю: під час вагітності та в період годування груддю Валідол® призначають у тому разі, коли очікуваний терапевтичний ефект буде перевищувати можливий негативний вплив препарату на плід і дитину. Досвіду застосування препарату для лікування дітей немає.

У терапевтичних дозах препарат можна застосовувати при керуванні транспортними засобами і роботі з машинами та обладнанням.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарати, що мають пригнічую чий вплив на центральну нервову систему, посилюють дію Валідолу®.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла місці, при температурі від 8 до 25 º С. Термін придатності - 4 роки.

Умови відпуску. Без рецепта.

Упаковка. По 5 мл у флаконі, вкладеному в пачку.

Виробник. ВАТ «Фармак». Источник

Адреса. Україна, 04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 63.

Смотрите также: Цены на Валидол в аптеках




На сайті також шукають: Фансидар, Димедрол інструкція, Цинабсин застосування, Банеоцин побічні дії, Гірчичники протипоказання