Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ЛІВЕНЦІАЛЄ ФОРТЕ
Назва: ЛІВЕНЦІАЛЄ ФОРТЕ
Міжнародна непатентована назва: Mono
Виробник: БЕЛКО ФАРМА, Індія
Лікарська форма: Капсули
Форма випуску: Капсули по 300 мг № 30, № 50
Діючі речовини: 1 капсула містить натуральних фосфоліпідів (3-фосфатидилхоліну) із соєвих бобів - 300.0 мг
Допоміжні речовини: Промогель, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, крохмаль кукурудзяний
Фармакотерапевтична група: Гепатопротекторні засоби
Показання: Жирова інфільтрація печінки різного генезу (включно ураження печінки при діабеті); хронічні гепатити, гострі гепатити в стадії реабілітації хворого; початковий цироз печінки; токсичні ураження печінки; алкогольне ушкодження печінки; токсикози у вагітних. Як допоміжна терапія – при псоріазі; радіаційному синдромі; метаболічному синдромі.
Термін придатності: 3р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/3493/01/01
Термін дії посвідчення: з 01.08.2005 по 01.08.2010
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ЛІВЕНЦІАЛЄ ФОРТЕ
АТ код: A05BA50
Наказ МОЗ: 384 від 01.08.2005


    Інструкція для застосування ЛІВЕНЦІАЛЄ ФОРТЕ

    ІНСТРУКЦІЯ

    для   медичного застосування препарату

    ЛІВЕНЦІАЛЄ   ФОРТЕ

    (LIVENTSIALE FORTE)


    Загальна характеристика:

    міжнародна назва: натуральні фосфоліпіди;

    основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули, корпус – червоного кольору, кришечка – чорного кольору ,   вміст капсул – масляниста маса від жовтого до жовто-світло-коричневого   кольору;

    склад: 1 капсула містить  300 мг   натуральних   фосфоліпідів*

    (*натуральні фосфоліпіди – синонім – (3-фосфатидил) холін із соєвих бобів);

    допоміжні речовини:   промогель, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, крохмаль кукурудзяний.


    Форма випуску. Капсули.


    Фармакотерапевтична група. Гепатопротекторні засоби. Код АТС А 05ВА 50**.


    Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Активна діюча речовина препарату – натуральні фосфоліпіди.

          Субстанція натуральних фосфоліпідів (НФЛ)   є високо очищеним екстрактом із бобів сої і містить переважно фосфатидилхолін (ФХ) з високою   концентрацією полі ненасичених жирних кислот, в основному   лінолевої   (70 %), ліноленової і олеїнової. Головним активним інгредієнтом натуральних   фосфоліпідів є  1,2 – дилінолеоїлфосфатидилхолін.

            За своєю хімічною структурою НФЛ відповідають природним (ендогенним) фосфоліпідам організму, але у функціональному   відношенні переважають їх завдяки високому вмісту в 1-му і 2-му положенні молекули полі ненасичених жирних кислот (ПНЖК), особливо лінолевої кислоти.  

              Мембраностабілізуюча і гепатопротекторна дія НФЛ досягається шляхом   прямого в будування молекул НФЛ в фосфоліпід ну структуру пошкоджених печінкових клітин,   заміщення дефектів і відновлення   бар’єрної функції ліпідного бішару мембран. Ненасичені жирні кислоти фосфоліпідів сприяють збільшенню активності і пластичності мембран, зменшують компактність фосфоліпід них структур, нормалізують проникність.

    Гепатозахисна дія натуральних фосфоліпідів, побудована на інгібуванні процесів перекисного окислення ліпідів (ПОЛ), які розглядають як один з головних механізмів розвитку уражень   печінки.

              Препарат має здатність   запобігати розвитку гіперхолестеринемії (ГСХ) і   гіпертри гліцеридемії (ГТГ), нормалізує рівень β-ЛП, преβ-ЛП. При цьому стимулюються керовані фосфоліпідами процеси затримки патологічного накопичення холестерину в тканинах, а також виникає мобілізація його транспортування із стінок судин назад за рахунок активації лі політичної (ЛПЛ) або холестеринестерифікуючої ферментної системи (ЛХАТ).

          Дилінолеоїлфосфатидилхолін сприяє зниженню рівня активації клітин Купфера і продукування   ними про запальних цитокінів IL1b   і TNFa.

            Натуральні   фосфоліпіди мають антифібротичний ефект.

    Фармакокінетика. При прийомі всередину більше 90 % препарату всмоктується в тонкому кишечнику. Максимальний вміст   фосфатидилхоліну в крові   через 6-24 години після перорального прийому становить   близько 20 %.



    Показання для застосування.  Жирова інфільтрація печінки різного генезу (включно ураження печінки при діабеті); хронічні гепатити, гострі гепатити в стадії реабілітації хворого; початковий цироз печінки; токсичні ураження печінки; алкогольне ушкодження печінки; токсикози у вагітних.

          Як допоміжна терапія –   при псоріазі; радіаційному синдромі; метаболічному синдромі.



    Спосіб застосування та дози. На початку лікування препарат застосовують у формі ін’єкцій, поєднуючи із застосуванням капсул, після поліпшення стану хворого призначають прийом капсул. Капсули ковтають не розжовуючи і запивають достатньою кількістю води.

    Доза для дорослих і підлітків – по 2 капсули тричі на добу.   Курс лікування – 3 місяці. За необхідності курс може бути продовжений. Питання про можливість використання препарату для вагітних та дозування вирішує лікар по показанням.

        Як допоміжну терапію препарат застосовують, залежно від загальної клінічної картини, по 1-2 капсули тричі на добу, курс лікування  - від 1 до 3 місяців, у поєднанні із загальноприйнятими методами лікування.

      При псоріазі лікування починають із прийому ЛІВЕНЦІАЛЄ ФОРТЕ по 2 капсули 3 рази на добу протягом 2 тижнів, після цього протягом 10 днів призначають препарат у формі внутрішньо венних ін’єкцій (по 1 ампулі (5 мл)   на добу), з одночасним призначенням ПУВА-терапії. Після чого продовжують прийом капсул протягом 2 місяців. За наявності протипоказань до ПУВА-терапії застосовують ту ж саму схему прийому препарату у поєднанні із загальноприйнятими методами лікування псоріазу.



    Побічна дія. ЛІВЕНЦІАЛЄ ФОРТЕ добре переноситься. Однак у хворих зі схильністю до проносів при застосуванні препарату у підвищених дозах можливо відчуття дискомфорту у ділянці шлунка.


    Протипоказання. Підвищена чутливість до   компонентів препарату. Внутрішньо печінковий   холестаз.


    Передозування. Дані про передозування препарату відсутні.



    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Відсутні дані про несумісність препарату   з іншими лікарськими засобами.


    Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла   та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 оС. Термін придатності – 3 роки.


    Умови відпуску. Без рецепта.


    Упаковка. По 10 капсул у блістері, по 3 блістери у картонній упаковці №30;   по 5 блістерів у картонній упаковці №50.


    Заявник. „СКАН БІОТЕК ЛТД”, Індія.

    Виробник. „БЕЛКО ФАРМА”, Індія. Источник

    Адреса. 515, Модерн Індастріал Естейт,   Бахадургарх, (Гар’яна), Індія





    На сайті також шукають: Бусерин, Терцеф інструкція, Семакс застосування, Ацц 200 побічні дії, Циклодинон протипоказання