Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

НО-Х-ША®
Назва: НО-Х-ША®
Міжнародна непатентована назва: Drotaverine
Виробник: ЗАТ "Лекхім-Харків", м. Харків, Україна
Лікарська форма: Супозиторії ректальні
Форма випуску: Супозиторії ректальні по 0,04 г № 5х2 у контурних чарункових упаковках
Діючі речовини: 1 супозиторій містить дротаверину гідрохлориду - 0.04 г
Допоміжні речовини: Жир твердий
Фармакотерапевтична група: Спазмолітичні засоби, які розслаблюють гладкі м'язи кровоносних судин, а також бронхів та інших внутрішніх органів
Показання: Спазми кишково-шлункового тракту; спазми пілоричного та кардіального відділів шлунка; спастичні запори, спастичний коліт, проктит; спазми сечовивідних шляхів, пієліт; спазми жовчного міхура та ін.
Термін придатності: 2р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/3611/01/01
Термін дії посвідчення: з 17.08.2005 по 17.08.2010
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату НО-Х-ША®
АТ код: A03AD02
Наказ МОЗ: 412 від 17.08.2005


    Інструкція для застосування НО-Х-ША®

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату


    Но-Х-ша®

    (No-Н-sha®)


    Загальна характеристика:

    міжнародна та хімічна назви: дротаверин; [1-(3,4-діетоксибензиліден)-6,7-діетоксі-1,2,3,4-тетрагідроізохіноліну гідро хлорид];

    основні фізико-хімічні властивості: супозиторії від світло-жовтого до жовтого кольору, сигароподібної форми, допускається наявність білого нальоту на поверхні супозиторію;

    склад: 1 супозиторій містить дротаверину гідро хлориду 0,04 г;

    допоміжні речовини: жир твердий.


    Форма випуску. Супозиторії ректальні.


    Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при функціональних розладах шлунково-кишкового тракту. Код АТС А 03АD02.


    Фармакологічні властивості.

    Фармакодинаміка. Спазмолітик міотропної дії. Зменшує тонус і моторику внутрішніх органів, знижує їх рухову активність, усуває спазми гладких   м’язів, виявляє вазодилатуючу дію, збільшує хвилинний об’єм крові, помірно розширює кровоносні судини, знижуючи артеріальний тиск. Не впливає на вегетативну нервову систему, не проникає до ЦНС.

    Фармакокінетика. Дротаверин швидко всмоктується. Максимальна концентрація в сироватці крові досягається через 40 – 50 хв. За 72 год. практично повністю видаляється з організму, переважно у вигляді метаболітів: близько 50% – із сечею, 30% – з калом. Дротаверин та його метаболіти погано проникають крізь гематоенцефалічний бар’єр.


    Показання для застосування. Спазми шлунково-кишкового тракту, повязані з виразковою хворобою шлунка та дванадцяти палої кишки; спазм пілоричного та кардіального відділів шлунка; спастичні запори, спастичний коліт, проктит, після операційні коліки внаслідок затримки газів, спазми сечовивідних шляхів, пієліт; спазми жовчного міхура, пов’язані з холелітіазом, холециститом, напади жовчно- та сечокамяної хвороби; альгодисменорея; тетанія матки; спазм зіва матки при пологах; болючі пологові перейми; проведення окремих інструментальних методів досліджень (аналіз шлункового соку, жовчі).


    Спосіб застосування та дози. Ректально. Дози для дорослих і дітей старше 12 років – по 1 супозиторію 2 рази на добу.


    Побічна дія. Запаморочення, гіпотензія, відчуття жару, посилення потовиділення, серцебиття.


    Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату, глаукома, вік до 12 років.


    Передозування. На сьогодні про випадки передозування препарату не повідомлялось.


    Особливості застосування. З обережністю слід призначати препарат хворим з вираженим атеросклерозом коронарних артерій, жінкам у період вагітності, при аденомі передміхурової залози.


    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Можна застосовувати одночасно з холінолітиками, а також у складі комбінованої терапії для купірування гіпертонічного кризу і при одночасному застосуванні з препаратами леводопи можливо зниження антипаркінсонічного ефекту останньої. Препарат посилює гіпотензію, що виникає при одночасному прийомі трициклічних антидепресантів, хінідину, новокаїну.


    Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла місці при температурі 8 0С – 15 0С. Термін придатності – 2 роки.


    Умови відпуску. За рецептом.


    Упаковка. По 10 (5х 2) супозиторіїв у контурних чарункових упаковках.


    Виробник. ЗАТ “Лекхім-Харків”. Источник


    Адреса. 61115, м. Харків, вул. 17-го Партз’їзду, 36.






    На сайті також шукають: Форкал плюс, Целедерм інструкція, Сеган застосування, Дуактин побічні дії, Адаптол протипоказання