Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

БАР-ВІПС
Назва: БАР-ВІПС | Шукати БАР-ВІПС в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Barium sulfate
Виробник: ТОВ "Віпс-Мед", м. Фрязіно, Російська Федерація
Лікарська форма: Порошок для приготування суспензії
Форма випуску: Порошок для приготування суспензії для внутрішнього застосування по 240 г у пакетах
Діючі речовини: 1 пакет порошку містить: барію сульфату - 237,46 г (98,9%)
Допоміжні речовини: Натрію цитрат для ін'єкцій, сорбіт харчовий або сорбіт харчовий порошкоподібний, антифомсилан, ніпагін, есенція ароматична харчова
Фармакотерапевтична група: Рентгеноконтрастні засоби
Показання: Для рентгенологічної діагностики захворювань верхнього відділу травної системи (стравохід, шлунок) як звичайним методом так і методом подвійного контрастування
Термін придатності: 2р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/5220/01/01
Термін дії посвідчення: з 18.10.2006 по 18.10.2011
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату БАР-ВІПС
АТ код: V08BA02
Наказ МОЗ: 485 від 21.08.2008


Інструкція для застосування БАР-ВІПСІ Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування препарату

БАР-ВІПС

(BAR-VIPS)


Загальна характеристика:

міжнародна   хімічна назва: барію сульфат;

основні фізико-хімічні властивості: дрібнодисперсний порошок білого або світло-кремового з сіруватим відтінком кольору, має специфічний запах, нерозчинний у воді;

склад:  1 пакет порошку містить барію сульфату – 237,46 г (98,9%);

допоміжні речовини: натрію цитрат, сорбіт (Е 420), еспумізан 40, метилпарагидроксибензоат (Е 218), ароматизатор харчовий.


Форма випуску. Порошок для приготування суспензії.


Фармакотерапевтична   група. Рентген контрастні засоби, що не містять йоду.

Код ATC V08BА 02.


Фармакологічні властивості. Барію сульфат наділений високими рентгеноконтрастними властивостями та низькою токсичністю. Виражені адгезивні   властивості препарату дозволяють вивчати тонкі зміни мікрорельєфу слизової оболонки шлунково-кишкового тракту при рентгенологічних дослідженнях. Препарат не засвоюється в шлунково-кишковому тракті та повністю виводиться з організму протягом 12-14 год.


Показання для застосування. Застосовують для дорослих при рентгенологічній діагностиці захворювань верхнього відділу травної системи (стравохід, шлунок) як звичайним методом, так і методом подвійного контрастування.


Спосіб застосування та дози. Бар-ВІПС застосовують внутрішньо у вигляді попередньо виготовленої суспензії безпосередньо перед проведенням та під час рентгенологічного дослідження. Суспензія готується шляхом поступового розчинення 240 г порошку в 60 мл окропу при безперервному помішуванні протягом 3 хв. Об’єм отриманої суспензії становить 120 мл. Температура суспензії, яку застосовують, становить 40-50 °С.   Для дорослих кількість препарату на прийом залежить від методу дослідження та становить від 15-20 до 80-100 мл суспензії.


Побічні дії. При проведенні звичайних досліджень вказаними дозами побічних ефектів не спостерігалось. Але під час застосування методу подвійного контрастування з використанням уродану або суміші соди харчової з лимонною кислотою можлива поява неприємних відчуттів в ділянці шлунка. Можлива індивідуальна непереносимість.


Протипоказання. Препарат протипоказаний у разі алергії до його компонентів.

Передозування. Випадки передозування не спостерігались.


Особливості застосування. Застосування в період вагітності не рекомендується. Під час лактації не протипоказаний. Дозволяється застосовувати дітям з грудного віку зі зменшенням концентрації суспензії в 2 рази.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами.   Невідома.


Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухому місці. Термін придатності – 2 роки. Не можна застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.


Умови відпуску. За рецептом.


Упаковка. Пакети, що містять 240 г препарату.


Виробник. ТОВ “ВІПС-МЕД”. Источник


Адреса. Росія, 141190, Московська обл., м. Фрязіно, Заводський проїзд, 4.

Смотрите также: Цены на Бар-випс в аптеках


Загрузка...На сайті також шукають: Теветен, Вокара інструкція, Пантасан застосування, Кавінтон побічні дії, Промакс протипоказання