Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

НЕЙРОМУЛЬТИВІТ
Назва: НЕЙРОМУЛЬТИВІТ
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: Ланнахер Хейльміттель ГмбХ, Австрія
Лікарська форма: Таблетки
Форма випуску: Таблетки, вкриті плівковою оболонкою, № 20
Діючі речовини: 1 таблетка містить вітаміну В1 (тіаміну гідрохлориду) 100 мг; вітаміну В6 (піридоксину гідрохлорид) 200 мг; вітаміну В12 (ціанокобаламіну) 0,2 мг
Допоміжні речовини: Мікрокристалічна целюлоза, магнію стеарат, повідон, макрогол 6000, титану діоксид, тальк, гіпромелоза, поліакрилат дисперсний 30%
Фармакотерапевтична група: Полівітамінні препарати
Показання: Поліневропатії різної етіології; неврити і невралгії; корінцевий синдром, спричинений дегенеративними ураженнями хребта; ішіас; люмбаго; плексити; міжреберна невралгія; невралгія трійчастого нерву; парез лицьового нерва.
Термін придатності: 3р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/5926/01/01
Термін дії посвідчення: з 19.02.2007 по 19.02.2012
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату НЕЙРОМУЛЬТИВІТ
АТ код: A11DB
Наказ МОЗ: 180 від 04.04.2008


    Інструкція для застосування НЕЙРОМУЛЬТИВІТ

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    НЕЙРОМУЛЬТИВІТ

    (Neuromultivit)


    Загальна характеристика:

    основні фізико-хімічні властивості: білі або майже білі, круглі, двоопуклі таблетки, вкриті плівковою оболонкою;

    склад: 1 таблетка містить вітаміну В1 (тіаміну гідро хлориду)  100 мг; вітаміну В6 (піридоксину гідро хлорид) 200 мг; вітаміну В12 (ціанокобаламіну) 0,2 мг;

    допомiжнi речовини: мікрокристалічна целюлоза, магнію стеарат, повідон, макрогол 6000, титану діоксид, тальк, гіпромелоза, полі акрилат дисперсний 30%.


    Форма випуску. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.


    Фармакотерапевтична група. Вітамін В1 у комбінації з вітаміном В6 та/або В12.

    Код АТС A11DB.


    Фармакологічні властивості.

    Фармакодинаміка.

    Комбінований препарат, що містить вітаміни групи В.

    Тіамін (вітамін В1) в організмі людини внаслідок процесів фосфорилювання перетворюється в кокарбоксил азу, яка є коферментом багатьох ферментних реакцій. Тіамін відіграє важливу роль у реакціях вуглеводного, білкового і жирового обміну. Активно бере участь у процесах проведення нервового збудження у синапсах.

    Піридоксин (вітамін В6) необхідний для нормального функціонування центральної і периферичної нервової системи. В фосфореляційній формі є коферментом у метаболізмі амін окислот (декарбоксилування, пере амінування та ін.). Виступає в якості коферменту найважливіших ферментів, що діють у нервових тканинах. Бере участь у біосинтезі нейромедіаторів: допаміну, норадреналіну, адреналіну, серотоніну, гістаміну і ГАМК.

    Ціанокобаламін (вітамін В12) необхідний для нормального кровотворення і дозрівання еритроцитів, а також бере участь у низці біохімічних реакцій, що забезпечують життєдіяльність організму - в перенесенні метильних груп, у синтезі нуклеїнових кислот, білка, в обміні амін окислот, вуглеводів, ліпідів. Має вплив на процеси в нервовій системі (синтез РНК, ДНК, мієліну і ліпідний склад цереброзидів і фосфоліпідів). Кофермент ні форми ціанокобаламіну – метилкобаламін і аденозилкобаламін необхідні для реплікації і росту клітин.

    Фармакокінетика.

    Фармакокінетика препарату не досліджувалась.


    Показання для застосування. У складі комплексної терапії неврологічних захворювань, таких як:

    - полі невропатії різної етіології (у тому числі діабетична, алкогольна);

    - неврити і невралгії;

    - корінцевий синдром, спричинений дегенеративними ураженнями хребта;

    - ішіас;

    - люмбаго;

    - плексити;

    - міжреберна невралгія;

    - невралгія трійчастого нерву;

    - парез лицьового нерва.


    Спосіб застосування та дози. Препарат слід призначати по 1 таблетці 1-2 рази на добу. Тривалість лікування та доза препарату визначається індивідуально.

    Таблетки слід приймати після їди, не розжовуючи, запиваючи невеликою кількістю рідини.


    Побічна дія. Зазвичай препарат переноситься добре, але в поодиноких випадках можливі такі реакції: нудота, тахікардія, шкірні реакції у вигляді свербежу і кропив`янки.


    Протипоказання. Не слід призначати препарат при відомій підвищеній чутливості до його компонентів. Не рекомендується призначати препарат дітям до 12 років, вагітним та в період лактації, через відсутність достовірних клінічних даних, що підтверджують безпечність його застосування у вказані періоди.


    Передозування. Про передозування препаратом не повідомлялося, але можуть спостерігатися реакції побічної дії. Лікування: симптоматична терапія.


    Особливості застосування. Не рекомендується застосовувати препарат у високих дозах більше чотирьох тижнів.

    Під час терапії препаратом слід утриматись від приймання вітамінних комплексів, що містять вітаміни групи В через ризик їх передозування.


    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному застосуванні Нейромультивіту і леводопи спостерігається зниження протипаркінсонічної ефективності леводопи.

    При поєднаному застосуванні препарату і етанолу знижується абсорбція тіаміну, що входить до складу Нейромультивіту (рівень у крові може знизитись АН 30%).

    Довготривале лікування проти судомними засобами (фенобарбіталом, фенітоїном, карбамазепіном) на фоні застосування Нейромультивіту може призвести до дефіциту тіаміну.

    При одночасному застосуванні Нейромультивіту і колхіцину або бігуанідів спостерігається зниження абсорбції ціанокобаламіну.

    Поєднане застосування ізоніазиду, пеніциліну або оральних контрацептивів призводить до зниження ефективності вітаміну В6.


    Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла і недоступному   для   дітей місці,   при температурі до 25°С.

    Термін придатності – 3 роки.


    Умови відпуску. За рецептом.


    Упаковка. По 20 таблеток у блістері; по 1   блістеру у картонній коробці.


    Виробник. Lannacher Heilmittel GmbH. Источник


    Адреса. 8502 Lannach, Austria.





    На сайті також шукають: Гастрофарм, Вітрум інструкція, Еуфілін застосування, Ламотрин побічні дії, Хомвіотензин протипоказання