Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

АПІПРОСТ
Назва: АПІПРОСТ
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров'я", м. Харків, Україна
Лікарська форма: Капсули
Форма випуску: Капсули № 10х3, № 10х6
Діючі речовини: 1 капсула містить: фенольний гідрофобний препарат прополісу у перерахуванні на 100 % вміст суми фенольних сполук 60 мг, пилок квітковий 100 мг
Допоміжні речовини: Кремнію діоксид колоїдний безводний, целюлоза мікрокристалічна
Фармакотерапевтична група: Різні біогенні препарати
Показання: Гострий/хронічний бактеріальний проста тит; хр. абактеріальний простатит, син-м незапального хронічного тазового болю (простатодинія), безсимптомний запальний простатит. Проф-ка рецидивів гострого та хронічного простатиту.
Термін придатності: 2р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/8194/01/01
Термін дії посвідчення: з 23.05.2008 по 23.05.2013
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату АПІПРОСТ
АТ код: G04BX50
Наказ МОЗ: 273 від 23.05.2008


    Інструкція для застосування АПІПРОСТ

    1. ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    1. АПІПРОСТ

    (APIPROST)


    Загальна характеристика:

    основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули   з жовтим непрозорим корпусом і зеленою непрозорою кришечкою; вміст капсули – суміш порошку жовто-коричневого кольору зі специфічним запахом з темними та світлими включеннями; допускається наявність агломератів часток;

    склад: 1 капсула містить   фенольний гідрофобний препарат прополісу у перерахуванні на 100 %   вміст суми фенольних сполук  60 мг, пилок квітковий  100 мг;

    допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний,   целюлоза мікрокристалічна.


    Форма випуску. Капсули.


    Фармакотерапевтична група. Препарати, що застосовуються в урології. Різні препарати, включаючи комбінації.   Код АТС G04В Х 50**.


    Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Комплексний препарат на основі продуктів бджільництва, що містить фенольний гідрофобний препарат прополісу (ФГПП) та пилок квітковий. До складу ФГПП входять флавоноїди (апігенін, лютеолін, робіданол), флавоноли (кверцетин, кемпферол), оксикумарини, фенолокарбонові кислоти. Пилок квітковий містить білки і вільні амін окислоти, нуклеїнові кислоти, ліпідні компоненти (три гліцериди, фосфоліпіди, ненасичені жирні кислоти), фітостерини, вітаміни (b-каротин, Е, С, В1, В2, РР та ін.), макро- та мікроелементи (калій, кальцій, магній, залізо, цинк, мідь, кобальт, фосфор, марганець, сірка, срібло, нікель, натрій, хлор та ін.), фенольні сполуки (катехіни, флавоноїди, антоціани, лейкоантоціани, аурони, халкони і фенолокислоти), фітогормони (брасини), вуглеводи (переважно фруктоза та глюкоза), ферменти. Склад препарату обумовлює широкий спектр його фармакологічних властивостей: протизапальну, антиоксидантну, мембранопротекторну, знеболювальну, репаративну активність та коригувальний вплив на рівень андрогенів. Фармакологічні ефекти ФГПП та пилку квіткового забезпечують вплив на основні ланки патогенезу простатиту: сприяють   регенерації клітин передміхурової залози, послаблюють больові відчуття та усувають запальну реакцію.

    Препарат не чинить   токсичної дії на сперматогенез. Не   впливає на клітинну та гуморальну ланки імунітету, не виявляє місцево подразнювальні, мутагенної, кумулятивної, ульцерогенної дії. Препарат не впливає на секреторну активність залоз шлунка і не чинить   токсичної дії на функції життєво важливих органів і систем організму при тривалому застосуванні.


    Показання для застосування.

    Гострий та хронічний бактеріальний простатит -   у складі   комплексної терапії;   хронічний а бактеріальний простатит, синдром запального хронічного тазового болю, синдром незапального хронічного тазового болю (простатодинія), безсимптомний запальний простатит.

    Профілактика рецидивів гострого   та хронічного простатиту.


    Спосіб застосування та дози. Препарат призначають   дорослим. Препарат приймають за 30 хв до їди, оскільки можливе зв’язування препарату з білками їжі та органічними кислотами.

    При гострому бактеріальному простатиті приймають по 2 капсули 3 рази на добу протягом  1 місяця. За необхідності курс лікування можна продовжити.

    При хронічному бактеріальному простатиті, хронічному а бактеріальному простатиті, синдромі запального хронічного тазового болю, синдромі незапального хронічного тазового болю (простатодинія), безсимптомному запальному простатиті приймають по 2 капсули 3 рази на добу протягом 2 місяців. За необхідності через 2 тижні перерви курс лікування можна повторити.

    Для профілактики рецидивів гострого   та хронічного   простатиту приймають по 1 капсулі   3 рази на добу протягом 3-4 тижнів 3-4 рази   на рік.


    Побічна дія. Можлива нудота.


    Протипоказання. Підвищена чутливість (алергія) до будь-якого з компонентів препарату. Дитячий вік.


    Передозування.   Значне збільшення дози при тривалому застосуванні може спричинити алергічну реакцію та нудоту.

    Лікування -   симптоматичне.


    Особливості застосування. Перед початком лікування препаратом необхідно виключити наявність злоякісного новоутворення у простаті.


    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. За   необхідності сумісного застосування препарату з іншими лікарськими засобами (до складу яких входять важкі метали, наприклад, антацидні засоби), які спроможні утворювати з ним комплекси, приймати препарати треба   з інтервалом не менше 30 хв.. для запобігання взаємодії.


    Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі від 8 º С до 25 º С.

    Термін придатності - 2   роки.


    Умови відпуску. Без рецепта.


    Упаковка. Капсули  № 10х 3, № 10х 6   у блістерах у коробці.


    Виробник. ТОВ “Фармацевтична компанія “Здоров'я”. Источник


    Адреса.   Україна, 61013, м. Харків, вул. Шевченка, 22.






    На сайті також шукають: Кислота амінокапронова, Ефізол інструкція, Пектолван ц застосування, Паста теймурова побічні дії, Капсикам протипоказання