Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ГІПОЗОЛЬ АН
Назва: ГІПОЗОЛЬ АН
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров'я", м.Харків, Україна
Лікарська форма: Аeрозоль
Форма випуску: Аерозоль по 57 г або 28.5 г у балоні аерозольному
Діючі речовини: 1 балон містить: аеколу - 7.5 г, метилурацилу - 0.5 г, нітазолу - 0.5 г або: аеколу - 15.0 г, метилурацилу - 1.0 г, нітазолу - 1.0 г
Допоміжні речовини: Твин-80, спирти первинні вищих жирних фракцій С16-С20, гліцерин дистильований, спирт етиловий 96% або спирт етиловий ректифікований 96%, вода очищена, хладон 12
Фармакотерапевтична група: Рослинні вітамінні препарати
Показання: Неспецифічні вульвіти, кольпіти, ерозії шийки матки; ерозивні та променеві проктити, анальні тріщини, рани прямої кишки після різноманітних операцій на ній та промежині; ураження слизової оболонки рота; опіки ІІ-ІІІ ступенів.
Термін придатності: 2р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/2392/01/01
Термін дії посвідчення: з 09.12.2004 до 09.12.2009
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ГІПОЗОЛЬ АН
АТ код: G02CX
Наказ МОЗ: 610 від 09.12.2004


    Інструкція для застосування ГІПОЗОЛЬ АН

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    ГІПОЗОЛЬ АН

    (Hiposol AN)

    Загальна характеристика:

    основні фізико-хімічні властивості: препарат при виході збалона утворює піну жовтого або жовтого з жовтогарячим відтінком кольору;

    склад: 1 балон 28,5 г або 57г містить аекол 15 або 7,5 г; метил урацил 1 або 0,5 г; нітазол 1 або 0,5 г;

    допоміжні речовини: твин-80, спиртів первинних вищих жирних фракцій С1620, гліцерин дистильований, спирт етиловий 96% або спирт етиловий ректифікований 96%, вода очищена, хладон 12.

    Форма випуску. Аерозоль.

    Фармакотерапевтична група. Засоби для лікування ран та виразкових уражень.

    Код АТС D03A X50**.

    Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Комбінований препарат, що проявляє антимікробну, місцево анестезуючу та ранозагоюючу дію. Препарат має антибактеріальний вплив на стафілококи, стрептококи, кишкову паличку, клебсієлу, клостридії, бактероїди, пептококи, пептострептококи. До препарату малочутливі синьо гнійнапаличка і протей.

    Препарат проявляє дію на найпростіших, включаючи трихомонади.

    Фармакокінетика. Не вивчалася.

    Показання для застосування. У гінекології: неспецифічний і трихомонадний кольпіт, вульвіт, ерозії шийки матки, стан після діатермокоагуляції шийки матки, після видалення тіла матки.

    У проктології: ерозивні і променеві проктити і проктосигмоїдити, анальні тріщини, дистальні й обмежені форми неспецифічного виразкового коліту іхвороби Крона, ураження пері анальної області, що виникають внаслідок зовнішніх проявів хвороби Крона; запальні процеси у відключеній прямій кишці з метою підготовки хворих до відбудовних операцій, рани прямої кишки після різних операцій на нійі промежині, интра- операційна діагностика і профілактика неспроможності анастомозів товстої кишки при резекціях прямої і сигмовидної кишки, виділення кукси відключеної прямої кишки при реконструктивно-відновних операціях ухворих, що перенесли операцію Гертмана.

    У стоматології: гострі і хронічні ерозивно-виразкові ураження слизової оболонки порожнини рота і пародонта.

    У комбустіології: лікування опіків II – III ступеня.

    У хірургії (загальній, абдомінальній, коло ректальній, щелепно-лицьовій): лікування ран у 2-й фазі ранового процесу після радикального висічення гнійного вогнища.

    Спосіб застосування та дози. Місцево, на уражену ділянку.

    При гінекологічних захворюваннях препарат наносять протягом 1–2 сек.(7–14 мл піни).

    При вульвітах і кольпітах процедуру повторюють 1–2 рази на добу, приерозіях шийки матки – 2 рази на добу. Курс лікування складає від 8 до 30 днів.

    Перед введенням препарату впіхву з метою видалення слизу проводять спринцювання розчином фурациліну 1:5000або хлоргексидину біглюконату (0,02 %), або натрію бікарбонату (2 %).

    При захворюваннях товстої кишки спочатку роблять очисну клізму, післячого в пряму кишку дорослим вводять піну в дозі 14–28 мл (2–4 сек натискання).

    У відключену пряму кишку піну вводять після промивання кишки, приперіанальних ураженнях препарат наносять місцево. Застосовують Гіпозоль АН 3–4рази на добу після випорожнення. Тривалість лікування від 2 до 6 тижнів. Зметою профілактики загострень введення препарату можна продовжувати до 6місяців.

    При виникненні неприємних відчуттів, пов’язаних з підвищенням внутрішньо просвітного тиску в прямій кишці, піною за допомогою насадки спочатку заповнюють шприц, а потім по тонкому катетеру вводять у пряму кишку. Стомірованим хворим препарат вводять черезсигмостому шприцом.

    При резекціях прямої і сигмовидної кишок піну вводять для перевірки фізичної герметичності анастомозів і профілактики їхньої неспроможності. Кишкана відстані 10–15 см вище анастомозу пережимається рукою і після введення пінивізуально контролюється герметичність анастомозу. Ділянки, через які виділяється піна, додатково ушиваються.

    При реконструктивно-відновних операціях у хворих, що перенесли операціюГартмана, на операційному столі піною заповнюють відключену пряму кишку з метоюїї санації і полегшення виділення кукси кишки, що розправляється під тиском піни.

    У після операційному періоді препарат у кількості 14–28 мл (2–4 секнатискання) вводять (за допомогою насадки або по катетеру) у товсту кишку взону накладення анастомозу 1–2 рази на добу, а також після кожного випорожнення протягом 5–7 днів.

    При захворюваннях слизової оболонки порожнини рота і пародонта дорослим піною покривають уражену ділянку на 10–15 хвилин 3–4 рази на добу. Курс лікування 1–2 тижні.

    При лікуванні опіків і ранперед застосуванням препарату ранову поверхню очищають від ексудату і некротичних тканин. Піну наносять рівномірним шаром товщиною 1– 1,5 см і накладають стерильну марлеву пов’язку. Зміну пов’язок роблять 1 раз на 1–2 добипри лікуванні опіків і 1 раз на добу при лікуванні ран. При відкритому способі лікування опіків піну наносять 1–2 рази на добу. Тривалість лікування визначається динамікою епітелізації ран.

    Перед кожним застосуванням препарату насадку необхідно промити кип’яченою водою або прокип’ятити 15 хвилин.

    Побічна дія. Побічні ефекти не виявлені. У перші дні застосування препарату при лікуванні захворювань товстої кишки можливі позиви до дефекації іпочуття дискомфорту в прямій кишці, що надалі проходять самостійно і не вимагають відміни препарату.

    Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

    Передозування. Випадки передозування не відомі.

    Особливості застосування. Перед застосуванням аерозольний балон кілька разів струшують. Знімають запобіжний ковпачок, на шток клапана надягають насадку, підводять її кінець до ураженої ділянки і плавно натискають на голівку насадки. При натисканні до упора за 1 секунду виділяється 7 мл піни.

    Перед кожним застосуванням препарату насадку необхідно промити кип’яченою водою або прокип’ятити 15 хвилин.

    Досвід застосування препарату для лікування у дітей відсутній. Застосування при вагітності та лактації можливе у тому випадку, коли на думку лікаря перевага користі від застосування більша, ніж потенційний ризик дляплоду або дитини.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія невідома.

    Умови та термін зберігання. В закритих приміщеннях з відносною вологістю небільше 70% на відстані не менше 2-х метрів від діючих опалювальних приладів, при температурі від 8 0С до 15 0С.

    Зберігати в недоступному для дітей місці.

    Балон необхідно оберігати від падінь, ударів і дії прямих сонячних променів. Не розпиляти поблизу вогню. Источник

    Термін придатності - 2 роки.





    На сайті також шукають: Пертусин, Натрію тіосульфат інструкція, Суксилеп застосування, Пектолван плющ побічні дії, Сон-норма протипоказання