Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ІМУНОФІТ
Назва: ІМУНОФІТ
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: ТОВ "Науково-виробнича фармацевтична компанія "Ейм", м. Харків, Україна
Лікарська форма: Збір
Форма випуску: Збір по 100 г у пакетах, вкладених у пачку; по 2,0 г у фільтр-пакетах № 20
Діючі речовини: 1 упаковка (100 г) містить: кореневищ аїру 7 г, кореневищ і коренів оману 14 г, кореневищ з коренями левзеї 17 г, коренів кульбаби 14 г, коренів солодки 14 г, плодів шипшини 17 г, кореневищ з коренями ехінацеї пурпурової 17 г; 1 фільтр-пакет (2,0 г) містить кореневищ аїру 0,14 г, кореневищ і коренів оману 0,28 г, кореневищ з коренями левзеї 0,34 г, коренів кульбаби 0,28 г, коренів солодки 0,28 г, плодів шипшини 0,34 г, кореневищ з коренями ехінацеї пурпурової 0,34 г
Допоміжні речовини: Відсутні
Фармакотерапевтична група: Препарати, які "тонізують" центральну нервову систему
Показання: Профілактика застудних захворювань. У комплексній терапії астенічних станів, фізичної та розумової перевтоми; після перенесених виснажливих соматичних або інфекційних захворювань, при алкоголізмі, для підвищення працездатності при екстремальних умовах праці, а також при погіршенні апетиту.
Термін придатності: 2р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/3645/01/01
Термін дії посвідчення: з 29.10.2010 по 29.10.2015
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ІМУНОФІТ
АТ код: A16A
Наказ МОЗ: 929 від 29.10.2010


    Інструкція для застосування ІМУНОФІТ

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    ІМУНОФІТ

    Склад лікарського засобу:

    діючі речовини: 1 упаковка (100 г) містить кореневищ аїру 7  г, кореневищ і коренів оману 14  г, кореневищ з коренями левзеї 17  г, коренів кульбаби 14  г, коренів солодки 14  г, плодів шипшини 17  г, коренів ехінацеї пурпурової 17  г.

    Лікарська форма. Збір.

    Суміш шматочків різної форми сірувато-зеленого кольору з коричнево-червоними, оранжевими, жовтими і білими включеннями. Запах слабкий, запашний.

    Назва і місцезнаходження виробника.

    ТОВ «Науково-виробнича фармацевтична компанія «ЕЙМ», Україна, 61091, м.  Харків, вул.  Харківських дивізій, 20.

    Фармакотерапевтична група. Тонізуючі засоби. Код  АТС  А 13А.

    Препарат чинить стимулюючу дію на центральну нервову систему, підвищує працездатність, має адаптогенні властивості і  підвищує резистентність організму до впливу фізичних і  психічних факторів. Поліпшує апетит і травлення, нормалізує обмін речовин. Має спазмолітичну дію.

    Показання для застосування. Профілактика застудних захворювань. У комплексній терапії астенічних станів, фізичної та розумової перевтоми; після перенесених виснажливих соматичних або інфекційних захворювань, при алкоголізмі, для підвищення працездатності при екстремальних умовах праці, а також при погіршенні апетиту.

    Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-яких компонентів препарату. Алергія до рослин родини складноцвітих, туберкульоз, лейкоз, онкологічні захворювання, ревматизм, захворювання сполучної тканини (колагенози), ауто імунні захворювання, розсіяний склероз, захворювання системи крові, СНІД/ВІЛ-інфекція, тромбофлебіт, гостра та хронічна ниркова недостатність, гостра та хронічна печінкова недостатність. Підвищене нервове збудження, артеріальна гіпертензія ІІІ ст. Дитячий вік до 12 років.

    Належні заходи безпеки при застосуванні. Слід з обережністю застосовувати при підвищеному згортанні крові та хворим на цукровий діабет.

    Особливі застереження.

    Застосування у період вагітності або годування груддю. У зв’язку з  відсутністю достатнього досвіду застосування препарату у період вагітності його застосовують за призначенням лікаря лише у випадках, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для розвитку плода. При необхідності застосування препарату слід припинити годування груддю.

    Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні авто транспортом або роботі з  іншими механізмами. Не впливає.

    Діти. Препарат протипоказаний дітям віком до 12 років.

    Спосіб застосування та дози. 2 столові ложки збору заварити у 500 мл окропу, настояти у  закритому посуді протягом 1 години, процідити.

    Дорослим та дітям віком від 12 років приймати у  теплому вигляді по 150 мл за 20-30 хвилин до їди 3 рази на добу (останній прийом –   не пізніше 17  години).

    Тривалість застосування визначає лікар. Зазвичай курс лікування становить 15-20 днів. При необхідності за призначенням лікаря курс лікування можна повторити.

    Передозування. Можливе посилення проявів побічних реакцій, а також нудота, блювання, порушення з боку травного тракту, підвищена збудливість, розлади сну.

    Лікування: промивання шлунка, симптоматична терапія.

    Побічні ефекти. Препарат зазвичай добре переноситься пацієнтами. Однак, враховуючи багатокомпонентний склад препарату, в окремих випадках, як правило, при індивідуальній гіпер чутливості до будь-якого компонента препарату або порушенні рекомендованого режиму прийому можливий розвиток алергічних реакцій у вигляді почервоніння шкіри, висипань, свербежу, кропив’янки, утруднення дихання. У рідкісних випадках можлива нудота, блювання, діарея, а також збудження, порушення сну, які минають після припинення застосування препарату. У  випадку появи будь-яких негативних реакцій необхідно звернутися до лікаря.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Небажана взаємодія з  іншими лікарськими засобами поки що не відома.

    Термін придатності. 2 роки.

    Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

    Умови зберігання. В оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці.

    Упаковка. По 100  г в пакеті, вкладеному в пачку. Источник

    Категорія відпуску. Без рецепта.





    На сайті також шукають: Норбактин, Калію йодид інструкція, Лораксон застосування, Дексона побічні дії, Фталазол протипоказання