Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

БІСАКОДИЛ
Назва: БІСАКОДИЛ
Міжнародна непатентована назва: Bisacodyl
Виробник: ВАТ "Монфарм", м.Монастирище, Черкаська обл., Україна
Лікарська форма: Супозиторії
Форма випуску: Супозиторії ректальні по 0,01 г № 5х2 у контурних чарункових упаковках
Діючі речовини: 1 супозиторій містить бісакодилу - 10.0 мг
Допоміжні речовини: Жир твердий
Фармакотерапевтична група: Засоби, які стимулюють рецептори слизової оболонки кишечнику
Показання: Гострий стан запору; атонія кишечнику після довгого ліжкового режиму, зміна режиму харчування або навколишнього середовища; гіпотонія і в'яла перистальтика товстої кишки та ін.
Термін придатності: 1р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/3236/01/01
Термін дії посвідчення: з 25.05.2005 до 25.05.2010
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату БІСАКОДИЛ
АТ код: A06AG02
Наказ МОЗ: 230 від 25.05.2005


    Інструкція для застосування БІСАКОДИЛ

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    БІСАКОДИЛ

    (Bisacodyl)

    Загальна характеристика:

    міжнародна та хімічна назви: Bisacodyl;4,4’-діацетоксидифенілпіридил-(2)-метан;

    основні фізико-хімічні властивості: супозиторії білого або білого з ледь жовтуватим відтінком кольору;

    склад: 1 супозиторій містить бісакодилу 0,01 г;

    допоміжна речовина: жир твердий.

    Форма випуску. Супозиторії ректальні.

    Фармакотерапевтична група. Проносні засоби. Код АТС А 06А В 02.

    Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Бісакодил – проносний тавітрогінний засіб. Сприяє підвищенню секреції слизу в товстому кишечнику, прискорює та підсилює перистальтику кишечнику. Механізм проносної діїбісакодилу зумовлений збільшенням проникності води в порожнину кишечника та зменшенням її абсорбції, а також прискоренням перистальтики кишечнику. Важливу роль в механізмі дії відіграє розщеплення бісакодилу в лужному вмісті кишечнику, що спричиняє подразнення рецепторів його слизової оболонки, у зв’язкуз чим збільшується секреція слизу та посилюється перистальтика кишечнику.

    Фармакокінетика. При введеннісупозиторіїв у пряму кишку ефект препарату проявляється через 15–90 хвилин.

     

    Показання для застосування. Симптоматичне лікування хронічних запорів різногогенезу, при необхідності випорожнення кишечнику перед рентгенівським та іншими діагностичними дослідженнями, при підготовці до операцій на органах шлунково-кишкового тракту.

    Спосіб застосування та дози. Дорослим призначають ректально по 1–2 супозиторіїна добу. При підготовці до операції або до рентгенівського дослідження (додатково до перорального прийому проносних засобів ввечері перед операцією) вранці, у день операції, призначають 1 супозиторій.

    Дітям віком 2–7 років призначають по ½ супозиторія на добу, 8–14років – 1 супозиторій, 15–18 років – 1–2 супозиторії на добу.

    Побічна дія. Можливі спазми кишечника, біль у животі (особливо при гострих запорах). При тривалому застосуванні високих доз можливі подразнення та меланоз кишечнику, а також коліт, який супроводжується порушенням водно-електролітного балансу, зокрема гіпокаліємією; можливе відчуття печіння в ділянці ануса; алергічні реакції.

    Протипоказання. Синдром гострого живота, непрохідність кишечник урізного походження та клінічних форм, защемлена грижа, гострі запальні захворювання органів черевної порожнини, прямої кишки, кровотечі, індивідуальна чутливість, діти віком до 2 років.

    Передозування. Проявляється діареєю із втратою великої кількості рідини та електролітів (м’язова слабкість, судоми).

    Лікування: симптоматичне.

    Особливості застосування. Не рекомендується тривале застосування препарату (як і інших послаблюючих засобів). При діареї або болях в животі застосування препарату необхідно тимчасово припинити. З обережністю, у випадках, коли користь від застосування переважає потенційний ризик для плоду, застосовують при вагітності та лактації, оскільки можливе проникнення активної речовини крізь плацентарний бар’єр і в молоко матері, а також при захворюваннях печінкита нирок.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не слід одночасно приймати лужні лікарські засоби; при одночасному прийомі серцевих глікозидів їх активність посилюється внаслідок дефіциту калію. Источник

    Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від 8°С до 15°С. Термін придатності – 3 роки.





    На сайті також шукають: Ацик, Гайморин інструкція, Метипред застосування, Ринза побічні дії, Ромашки квіти протипоказання