Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

КОНТРАЦИД
Назва: КОНТРАЦИД
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: "Norgine Pharma", Франція
Лікарська форма: Суспензія для внутрішнього застосування
Форма випуску: Суспензія для внутрішнього застосування по 250 мл у флаконах
Діючі речовини: 100 мл суспензії містять: гідроксиду алюмінію - 4.0 г, трисилікату магнію - 8.0 г, диметікону - 2.5 г
Допоміжні речовини: Натрієва карамелоза, целюлоза дисперсна (AVICEL RC 591), сорбітол, натрію бензоат, метилпарагідроксибензоат, ароматизатор м'ятно-лимонний, вода очищена
Фармакотерапевтична група: В'яжучі, обволікаючі та антацидні засоби
Показання: Виразкова хвороба шлунка та 12-палої кишки у фазі загострення; гострий гіперацидний гастрит; хронічний гастрит з підвищеною секреторною функцією шлунка у фазі загострення; езофагіт; гострий дуоденіт; вторинний коліт; кишкова токсемія та ін.
Термін придатності: 2р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/3395/01/01
Термін дії посвідчення: з 24.06.2005 до 24.06.2010
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату КОНТРАЦИД
АТ код: A02AF02
Наказ МОЗ: 306 від 24.06.2005


    Інструкція для застосування КОНТРАЦИД

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    КОНТРАЦИД

    (CONTRACIDE)

    Загальна характеристика:

    основні фізико-хімічні властивості: суспензія білого кольору із запахом ментолу;

    склад: 1 мл суспензії містить алюмінію гідроксиду 0,04 г, магнію трисилікату 0,08 г,

    диметикону 0,025 г;

    допоміжні речовини: натрієва карамелоза, целюлоза диспергована (AVICELRC 591), сорбітол, натрію бензоат, метилпарагідроксибензоат, ароматизаторм’ятно-лимонний, вода очищена.

    Форма випуску. Суспензія для внутрішнього застосування.

    Фармакотерапевтична група. Антациди. Комбінації антацидних засобів і засобів, що зменшують газоутворення у кишечнику. Код АТС А 02AF02.

    Фармакологічні властивості. Захищає гастро дуоденальну слизову оболонку. Застосовується для зниження кислотності шлункового соку.

    Гідроксид алюмінію – один з найбільш поширених антацидних препаратів. Він вступає в реакцію із соляною кислотою шлунка, утворюючи три хлористу сполуку алюмінію.

    Трисилікат магніює несистемним антацидом. Він вступає в реакцію із соляною кислотою шлунка таутворює хлористу сполуку магнію та діоксид кремнію.

    Диметикон –найбільш поширений серед терапевтичних силіконів. У гастро-ентерологічнійпрактиці він застосовується для зниження метеоризму. Завдяки антацидній активності диметикон є захисником слизової оболонки шлунка.

    Показання. Гіперацидні гастрити, метеоризм, диспепсія, біль у разі пептичної виразки або в інших випадках. Полегшує відчуття печії, що виникає прирефлюкс-езофагіті, грижі стравоходного отвору діафрагми.

    Спосіб застосування та дози. Перорально. Перед застосуванням флакон із суспензією струшувати.

    Рекомендована доза- одна столова ложка на прийом. Препарат необхідно приймати через 90 хвилин після їди або в момент больових проявів.

    У середньому застосовується 6 столових ложок на день.

    За необхідності можна запивати молоком або водою.

    Максимальна доза – 10 г на день із розрахунку на алюмінію гідроксид.

    Рекомендованого граничного терміну застосування не визначено.

    Не рекомендується одночасно приймати КОНТРАЦИД та інші ліки. Необхідно дотримуватися інтервалу приблизно 2 години між прийомами препаратів.

    Побічна дія. У разі тривалого застосування або у великих дозах спостерігається зниження вмісту фосфору у крові (пов’язано з вмістом алюмінію гідроксиду).

    Протипоказання. Препарат не можна застосовувати у випадку тяжких порушень функції нирок, при сепсисі, травмах, при прийомі сечогінних засобів і стероїдів.

    Передозування. Рекомендовано провести промивання шлунка і призначити проносний засіб, але малоймовірно, що разова велика доза алюмінію гідроксиду може спричинити несприятливі наслідки, оскільки препарат майже не всмоктується із шлунково-кишкового тракту.

    Особливості застосування. Тривале застосування препарату може спровокуватиенцефалопатію у хворих з нирковою недостатністю та у тих, кому потрібен постійний діаліз, що пояснюється вмістом алюмінію у препараті.

    Якщо болі супроводжуються підвищенням температури, блюванням, необхідно негайно припинити прийом препарату.

    Не рекомендується призначати дітям до 12 років.

    Вагітність і лактація. Заради безпеки, не рекомендовано призначати препарати, що вміщують антацидні засоби в першому триместрі вагітності та підчас лактації.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Антацидні засоби можуть знизити ефективність лікування іншими лікарськими засобами, що застосовуються пероральним шляхом, серед яких: індометацин, препарати, що містять фосфор, ацетил саліцилати та ті, що їх вміщують, циметидин, ранітидин, фторхінолони (ципрофлоксацин, норфлоксацин, офлоксацин, пефлоксацин), бета-блокатори, хлорпромазин, цикліни (пероральні), дифлунізол, ізоніазид, дексаметазон, солі заліза, нітрофурантоїн, препарати наперстянки.

    Умови та термін зберігання.

    ЗБЕРІГАТИ У НЕДОСТУПНОМУ ДЛЯ ДІТЕЙ МІСЦІ.

    Зберігати при температурі не вище 25°С. Источник

    Термін придатності - 2 роки.





    На сайті також шукають: Здоровий сон, Мегаплекс інструкція, Кука застосування, Салофальк побічні дії, Афала протипоказання