Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

АДЕМОЛ®-ДАРНИЦЯ
Назва: АДЕМОЛ®-ДАРНИЦЯ
Міжнародна непатентована назва: Ademol
Виробник: ЗАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця", м.Київ, Україна
Лікарська форма: Розчин для ін'єкцій
Форма випуску: Розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл по 2 мл в ампулах №1
Діючі речовини: 1 мл розчину містить адемолу - 10.0 мг
Допоміжні речовини: Вода для ін'єкцій
Фармакотерапевтична група: Засоби, які стимулюють мускулатуру матки
Показання: Первинна та вторинна слабкість пологової діяльності; акушерські кровотечі.
Термін придатності: 2р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/4845/01/01
Термін дії посвідчення: з 26.07.2006 до 26.07.2011
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату АДЕМОЛ®-ДАРНИЦЯ
АТ код: G02AX
Наказ МОЗ: 520 від 26.07.2006


    Інструкція для застосування АДЕМОЛ®-ДАРНИЦЯ

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    АДЕМОЛ®-ДАРНИЦЯ

    (Ademol-Darnitsa)

    Загальна характеристика:

    хімічна назва: 1-адамантилетилокси-3-морфоліно-2-пропанолугідро хлорид;

    основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна або злегка забарвлена рідина;

    склад: 1 мл розчину містить 10 мг адемолу;

    допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

    Форма випуску. Розчин для ін’єкцій.

    Фармакотерапевтична група. Препарати, які стимулюють тонус і скорочувальну активність міометрію.

    Код АТС G02A X.

    Фармакологічні властивості.

    Фармакодинаміка. Механізм дії адемолу пов’язаний зйого β-адреноблокуючим, гангліоблокуючим і антихолін естеразним ефектами. Існують дані про нормалізую чий вплив препарату напроцеси обміну іонів калію і кальцію.

    Адемол стимулює скорочувальну функцію матки при вагітності і пологах. На відміну від окситоцину і простагландинів йогоутеростимулююча дія більш фізіологічна: порушена скорочувальна функція маткипри слабкості пологової діяльності нормалізується шляхом посилення фізичних скорочень без істотного підвищення тонусу матки. Адемолу властивітранквілізуючий та аналгезуючий ефекти у дозах, що стимулюють матку. Адемол маєтакож і антиамнестичні властивості, що перевищують такі в пірацетаму.

    Фармакокінетика. Практично не вивчена. Припарентеральному введенні адемол швидко надходить у системний кровотік з підшкірної клітковини і м’язів. Час досягнення максимальної концентрації вкрові (ТСмах) при підшкірному введенні становить 5–6 хв.

    Показання для застосування. Первинна і вторинна слабкість пологової діяльності.

    Спосіб застосування та дози. Адемол®-Дарниця вводять підшкірно, внутрішньом’язово та внутрішньо венно.

    При парентеральному введенні разова доза становить 2мл 1 % розчину Адемол®-Дарниця. При підшкірному введенні препарату утеростимулюючий ефект настає через 5–6 хвилин, при одноразовомувнутрішньо венному введенні – через 1–2 хвилини. Стимуляція скорочувальної функції матки наростає поступово і через 5–10 хвилин стає стабільною.

    Вищі одноразові та курсові дози препарату невстановлені.

    Побічна дія. При внутрішньо венному введенні Адемолу®-Дарниця може спостерігатися короткочасне (протягом 1–2 хвилин) зниження артеріального тиску, м’язова слабкість, брадикардія. У осіб, схильних до алергічних реакцій, може виникнути бронхоспазм. Можливий головний біль, шкірні алергічні реакції.

    Протипоказання. Протипоказаннями для призначення Адемолу®-Дарницяє підвищена чутливість до препарату, стани, при яких природні пологи небажаніі/або трансвагінальні пологи неможливі (при клінічно або анатомічно вузькому тазі, поперечному і косому положенні плоду, якщо загрожує розрив матки, при наявності рубців на матці після перенесеного раніше кесаревого розтину, а також передлежанні плаценти), асфіксії плоду. Крім того, препарат протипоказаний притяжких серцево-судинних захворюваннях і порушеннях функції печінки і нирок.

    Передозування. При передозуванні Адемол®-Дарниця може спричинити пригнічення функцій ЦНС, порушення координації рухів, фібриляцію окремих груп м’язів тіла аж до судом.

    Лікування. Пригіпотензії і колапсі вводять аналептики, здійснюють корекцію кислотно-лужного балансу і електролітів плазми крові. У тяжких випадках проводять форсований діурез, гемосорбцію.

    Особливості застосування. При застосуванні препарату необхідно проводити контроль частоти серцевих скорочень і артеріального тиску. У породільз органічними захворюваннями серця в анамнезі необхідний контроль ЕКГ уранньому післяпологовому періоді.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Можливий гіпотензивний ефект препарату послабляється не стероїдними протизапальними засобами (затримка Na+ іблокада синтезу простагландинів нирками), глюкокортикостероїдами і естрогенами (затримка Na+). Серцеві глікозиди, метилдопа, резерпін і гуанфацин, блокатори повільних кальцієвих каналів (верапаміл, дилтіазем), аміодарон, анти аритмічні лікарські засоби можуть підвищувати ризик розвитку брадикардії. Діуретики, клонідин, симпатолітики, гідралазин і інші гіпотезивні лікарські засоби можуть призвести до надмірного зниження артеріального тиску.

    Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці, в оригінальній упаковці, при температурі не вище 25 °С. Источник

    Термін придатності – 2 роки.





    На сайті також шукають: Квеста, Мірена інструкція, Креон 25000 застосування, Меронем побічні дії, Материнки трава протипоказання