Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

МАНГОГЕРПІН
Назва: МАНГОГЕРПІН
Міжнародна непатентована назва: Mangiferin
Виробник: "BV Pharma Joint Venture Company (BV Pharma)", В'єтнам
Лікарська форма: Крем
Форма випуску: Крем для зовнішнього застосування 5 % по 10 г у тубах
Діючі речовини: 1 г крему містить мангіферину 500 мг
Допоміжні речовини: Натрію цетостеарилу сульфат (Ланнет Е), метилгідроксибензоат, пропілгідроксибензоат, Цетіол ОС, Емульгад СМ, Космедіа SPL, етанол 96%, вода очищена
Фармакотерапевтична група: Противірусні препарати
Показання: Лікування первинних і рецидивуючих уражень шкіри і слизових оболонок, які спричинені вірусами Herpes simplex I і II типу, лікування вітряної віспи, оперізувального лишая, герпетиформної екземи Капоші, дерматозів вірусного генезу (червоного плескатого лиш
Термін придатності: 3р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/4921/01/02
Термін дії посвідчення: з 11.08.2006 до 11.08.2011
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату МАНГОГЕРПІН
АТ код: J05АХ10
Наказ МОЗ: 554 від 11.08.2006


    Інструкція для застосування МАНГОГЕРПІН

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    МАНГОГЕРПІН

    (MANGOHERIN)

    Загальна характеристика:

    хімічна назви: 2-С-бета-D-глюкопіранозидо-1, 3, 6,7-тетраоксиксантон;

    основні фізико-хімічні властивості: від жовтуватого до зеленкувато-жовтого кольору гомогенний крем без запаху;

    склад: 1 г крему містить мангіферину 0,05 г;

    допоміжні речовини: натрію цетостеарилу сульфат (Ланнет Е), метилгідроксибензоат, пропілгідроксибензоат, Цетіол ОС, Емульгад СМ, КосмедіаSPL, етанол 96%, вода очищена.

    Форма випуску. Крем для зовнішнього застосування.

    Фармакотерапевтична група. Хіміотерапевтичні засоби для місцевого застосування. Противірусні засоби. Код АТС D06B B.

    Фармакологічні властивості.

    Фармакодинаміка. Противірусний засіб, який отримують із травикопіїчника альпійського (Hedysarum alpinum L.), копіїчника жовтіючого (Hedysarumflavescens Rgl. et Schmalh.) родини метеликових або технічного мангіферину, який отримують з листя манго (Mangifera indica L.) родини сумахових. Препарат має противірусну активність щодо ДНК-вміщующих вірусів (Herpes simplex І і ІІтипу, Varicella zoster, меншою мірою – цитомегаловірусу і вірусу імунодефіциту людини). Інгібує репродукцію вірусу простого герпесу на ранніх стадіях його розвитку.

    Фармакокінетика. Препарат при зовнішньому застосуванні не всмоктується.

    Показання для застосування. Лікування первинних і рецидивуючих уражень шкіри і слизових оболонок, які спричинені вірусами Herpes simplex I і II типу, лікування вітряної віспи, оперізувального лишая, герпетиформної екземи Капоші, дерматозів вірусного генезу (червоного плескатого лишая).

    Спосіб застосування та дози. Крем призначають дорослим і дітям старше 12років у комплексі з капсулами. Терапевтичний ефект препарату найбільше виражений при застосуванні на початку захворювання або рецидиву. Перед нанесенням крему уражену ділянку ретельно промивають і висушують.

    Крем застосовують місцево 4 - 6 разів на добу.

    Тривалість курсу лікування – 10 - 30 днів, залежно від форми та тяжкості перебігу захворювання.

    При гострих і рецидивуючих формах простого герпесу екстрагенітальноїлокалізації при поодиноких висипаннях крем тонким шаром наносять на вогнище ураження протягом 3 - 5 діб. У випадку поширених висипань, а також за наявності пропасниці, лімфоаденопатії застосовують одночасно внутрішньо капсулиМангогерпін і зовнішньо крем протягом 5 - 14 діб.

    Для лікування герпетиформної екземи Капоші застосовують у комплексній терапії: капсули Мангогерпін у відповідних вікових дозах і крем протягом 7 - 21доби. При генітальному герпесі крем наносять на уражені ділянки 4 - 6 разів надобу протягом 7 - 10 діб. У випадку рецидивуючого перебігу генітального герпесупризначають приймати додатково Мангогерпін у капсулах внутрішньо протягом 5 -14 діб.

    При вірусних ураженнях слизової оболонки ротової порожнини Мангогерпіну капсулах призначають внутрішньо і одночасно наносять на уражені ділянки крем протягом 5 - 15 діб, при ерозивно-виразковій формі червоного плескатого лишаяслизової оболонки ротової порожнини – протягом 2 - 4 тижнів. При захворюваннях, спричинених Varicella zoster (оперізувальний лишай, вітряна віспа), проводять комбіновану терапію: внутрішньо приймають Мангогерпін (у капсулах) і місцево –наносять крем на уражену ділянку протягом 5 - 21 доби.

    При рецидивах проводять повторні курси лікування. Для профілактики рецидивів Мангогерпін призначають внутрішньо у капсулах через місяць після закінчення лікування і потім у між рецидивні періоди курсами по 10 - 14 діб.

    Побічна дія. Алергічні реакції.

    Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату; вагітність, лактація; діти до 12 років.

    Передозування. Випадків передозування не спостерігалось.

    Особливості застосування. Для ефективності лікування препарат рекомендується застосовувати при виникненні перших симптомів герпесу. Уникати статевих контактів за наявності симптомівгерпесу в одного із статевих партнерів.

    Крем не можна застосовувати в офтальмологічній практиці.

    Вплив на здатність керувати автомобілем і механізмами.

    Препарат не має негативної дії на здатність керувати автомобілем та механізмами.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія не описана. Источник

    Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, захищеному від світла і вологи місці при температурі нижче 30°С. Термін придатності - 3 роки.





    На сайті також шукають: Валеріана, Гарбуза насіння інструкція, Пурегон застосування, Трамадол побічні дії, Кетотифен протипоказання