Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ВІЛЬХИ СУПЛІДДЯ
Назва: ВІЛЬХИ СУПЛІДДЯ
Міжнародна непатентована назва: Alnus
Виробник: ЗАТ "Ліктрави", м.Житомир, Україна
Лікарська форма: Супліддя
Форма випуску: Супліддя по 40 г, 50 г у пачках, по 100 г у пачках з внутрішнім пакетом
Діючі речовини: Вільхи супліддя - 100%
Фармакотерапевтична група: В'яжучі, обволікаючі та антацидні засоби
Показання: Гострі і хронічні ентерити, ентероколіти, коліти, диспепсії.
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: П.03.02/04466
Термін дії посвідчення: з 21.03.2002 до 21.03.2007
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ВІЛЬХИ СУПЛІДДЯ
АТ код: A16AX10
Наказ МОЗ: 575 від 11.12.2003


    Інструкція для застосування ВІЛЬХИ СУПЛІДДЯ

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    ВІЛЬХИСУПЛІДДЯ

    (ALNIFRUCTUS)

    Загальна характеристика:

    основні фізико-хімічні властивості: цілісна сировина: яйцевидні або довгасті супліддя вільхи (“шишки”) з плодоніжками або без них, лусочки або плоди; колір суплідь і гілочок темно-бурий або темно-коричневий; запах слабкий; смак в’яжучий;

    подрібнена сировина: шматочки плодоніжок, лусочок, осей суплідь різної форми і плоди-горішки, що проходять крізь сито з отворами діаметром 10 мм; колір від світло-коричневого до темно-коричневого; запах слабкий; смак в’яжучий;

    порошок крупний: шматочки плодоніжок, лусочок, осей суплідь різної форми, плоди-горішки та їх частини, що проходять крізь сито зотворами діаметром 2 мм; колір від світло-коричневого до темно-коричневого; запах слабкий; смак в’яжучий;

    склад: вільхи супліддя.

    Форма випуску. Супліддя.

    Фармакотерапевтична група. Засоби, що впливають натравну систему та метаболічні процеси. Код АТС А 16А Х 10**.

    Фармакологічні властивості. Супліддя вільхи містять речовини дубильні (в тому числі до 2,5 % таніну), кислоту галову вільну, флавоноїди. Цей комплекс біологічно активних речовин має в’яжучу, дезінфікуючу, протизапальну, десенсибілізуючу і кровоспинну дію. Водні витяжки з суплідь вільхи сприяють зменшенню бродильних і гнильних процесів при хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту, а також епітелізації слизових оболонок.

    Показання для застосування. Гострі та хронічні ентерити, ентероколіти, коліти, диспепсії.

    Спосіб застосування та дози. 10 г (2 столові ложки) не подрібнених або (1 столова ложка) подрібнених суплідь вміщують в емальований посуд, заливають 200 мл (1 склянка) гарячої кип’яченої води, закривають кришкоюі настоюють на киплячій водяній бані 30 хв, проціджують, залишок віджимають до процідженого відвару. Об’єм відвару доводять кип’яченою водою до 200 мл. Дорослі приймають у теплому вигляді по 1 столовій ложці 3-4 рази на день за 30хв до їди. Діти, починаючи з 5 років, залежно від віку – від 1 чайної ложки до 1 десертної ложки 2-3 рази на день за 30 хв до їди.

     2 фільтр-пакети вміщують у скляний або емальований посуд, заливають 100 мл (1/2 склянки) окропу, закривають і настоюють 15-20 хв. Дорослі приймають у теплому вигляді по 1 столовій ложці 3-4рази на день за 30 хв до їди. Діти, починаючи з 5 років, залежно від віку – від 1 чайної ложки до 1 десертної ложки 2-3 рази на день за 30 хв до їди.

    Тривалість курсу лікування визначає лікар з урахуванням характеру, ступеня тяжкості та особливостей перебігу захворювання, стабільності досягнутого терапевтичного ефекту і переносимості препарату.

    Побічна дія. Можливий розвиток алергічних реакцій при підвищеній індивідуальній чутливості.

    Протипоказання. Індивідуальна чутливість добіологічно активних речовин, що містяться в лікарському засобі. Не рекомендується прийом препарату дітям до 5 років.

    Передозування. Повідомлень щодо передозування препарату не надходило.

    Особливості застосування. Перед вживанням відвар рекомендується збовтувати.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Невідома. Источник

    Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Приготовлену водну витяжку – у прохолодному (8-15°С) місці не більше 2 діб. Термін придатності - 3роки.





    На сайті також шукають: Амброксол, Простан інструкція, Каффетин застосування, Пепонен побічні дії, Нео-пенотран форте протипоказання