Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ФАСТУМ® ГЕЛЬ
Назва: ФАСТУМ® ГЕЛЬ | Шукати ФАСТУМ® ГЕЛЬ в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Ketoprofen
Виробник: "A. Menarini Manufacturing Logistics and Services S.r.L.";"A. MENARINI Industrie Farmaceutiche Riunite S.r.L." для "A. MENARINI Industrie Farmaceutiche Riunite S.r.L.", Італія
Лікарська форма: Гель
Форма випуску: Гель для зовнішнього застосування 2,5 % по 30 г або по 50 г у тубах
Діючі речовини: 1 г гелю містить: кетопрофену 0,025 г
Допоміжні речовини: Карбомер 940, етанол, олія неролієва, олія лавандова, триетаноламін, вода очищена
Фармакотерапевтична група: Нестероїдні протизапальні препарати
Показання: Місцеве застосування при м'язових або кістково-суглобових болях ревматичного або травматичного походження.
Термін придатності: 5р.
Номер реєстраційного посвідчення: П.10.00/02319
Термін дії посвідчення: з 02.08.2005 до 02.08.2010
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ФАСТУМ® ГЕЛЬ
АТ код: M02AA10
Наказ МОЗ: 498 від 27.09.2005


Інструкція для застосування ФАСТУМ® ГЕЛЬ

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

Фастум® гель

(Fastum® gel)

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назви: кетопрофен; [2-(3-бензоїл-феніл)-пропіоновакислота]

основні фізико-хімічні властивості: безбарвний, майже прозорий гель в’язкоїконсистенції з ароматним запахом;

склад: 1 г гелю для зовнішнього застосування містить 0,025 г кетопрофену;

допоміжні речовини: карбомер 940, етанол, оліянеролієва, олія лавандова, триетанол амін, вода очищена.

Форма випуску. Гель для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Не стероїдні протизапальні засоби для місцевого застосування. Код АТС М 02А А 13.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Фастум® гель, який містить кетопрофен як діючу речовину, сприяє швидкому зменшенню поверхневих запальних процесів суглобів, сухожиль, зв’язок і м’язів. Завдяки використанню відповідного носія діючої речовини забезпечується глибоке проникнення лікарського засобу до зони ураження без виникнення генералізованихпобічних явищ. Фастум® гель не спричинює явищ звикання. Фармакокінетика. Всмоктування препарату, нанесеного на шкіру, в загальнийкровотік проходить дуже повільно. Навіть нанесення від 50 до 150 мг кетопрофенуна шкіру призводить до того, що концентрація діючої речовини в плазмі крові досягає лише 0,08 - 0,15 мкг/мл через 5 - 8 годин.

Показання для застосування. Місцеве лікування при м’язових або кістково-суглобових болях ревматичного або травматичного походження: забитімісця, вивихи, травматичні розтягнення, кривошия, болі в спині (люмбаго).

Спосіб застосування та дози. Препарат призначається дорослим і дітям старше 12 років. Гель наносять тонким шаром на уражену ділянку 1 – 2 разина добу, витискаючи з туби 3 – 5 см гелю або більше, залежно від розмірів ділянки, та обережно його втирають до повного всмоктування. Препарат слід застосовувати, як правило, не більше 10 діб.

Побічна дія. Є повідомлення про локалізовані шкірні реакції, що можуть виникнути за межами ділянки шкіри, на яку наноситься препарат, в окремих випадках вони можуть набувати тяжкого і генералізованого перебігу і виявлятися як еритема, печіння, свербіж, алергічні шкірні прояви, дерматит, контактна екзема, світлочутливі реакції, кропив’янка, утворення гнійників і пухирів. Повідомлялось про окремі випадки системних реакцій, як наприклад розлади функції нирок.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату або доінших речовин, які близькі до них за хімічним складом.

Передозування. Оскільки рівень кетопрофену в плазмі низький, можна виключити виникнення передозування.

Особливості застосування. Тривале застосування препаратів місцевої дії може спричинювати виникнення симптомів підвищеної чутливості або місцеве подразнення. Не рекомендується застосовувати Фастум® гель на відкритих ранах або ушкоджених ділянках шкіри. Для попередження появи реакцій підвищеної чутливості або світлочутливості пацієнтам не рекомендується перебувати під дією прямого сонячного проміння або відвідувати солярій в період лікування і протягом 2 тижнів після застосування препарату. В період вагітності годування груддю препарат слід призначати лише у випадку гострої потреби і застосовувати тільки під безпосереднім контролем лікаря. Рекомендується проводити регулярний контроль стану пацієнтів, які проходять курс лікуваннякумариновими засобами. Препарат не впливає на здатність керувати транспортом або обслуговувати механізми.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не відома. Источник

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 25°С! Зберігати в недоступному для дітей місці! Термін придатності – 5 років.

Смотрите также: Цены на Фастум гель в аптеках




На сайті також шукають: Бронхипрет, Арава інструкція, Нольпаза застосування, Календула побічні дії, Цефутил протипоказання