Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

КІНДЕР БІОВІТАЛЬ® ГЕЛЬ
Назва: КІНДЕР БІОВІТАЛЬ® ГЕЛЬ | Шукати КІНДЕР БІОВІТАЛЬ® ГЕЛЬ в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: "A. Nattermann & Cie GmbH" для "F.Hoffmann-La Roche Ltd", Німеччина/Швейцарія
Лікарська форма: Гель
Форма випуску: Гель по 175 г у тубах
Діючі речовини: 10 г (2 чайні ложки) гелю містять: ретинолу пальмітату (відповідає 5000 МО вітаміну А) 2,75 мг; тіаміну гідрохлориду (вітаміну В1) 0,33 мг, рибофлавіну (вітаміну В2) 0,33 мг; нікотинаміду (вітаміну РР) 5 мг; піридоксину гідрохлориду (вітаміну В6) 1,5 мг; ціанокобаламіну (вітаміну В12) 1 мкг; аскорбінової кислоти (вітаміну С) 100 мг; пантотенату кальцію 1 мг; холекальциферолу (вітаміну D3) 600 МО; ?-токоферолу ацетату (вітаміну Е) 1,65 мг; розчинного марганцю (ІІ)-гідрогенцитрату 6 мг; натрію молібдату 0,25 мг; кальцію фосфінату 2,5 мг; лецитину (фосфоліпідів з бобів сої) 200 мг
Допоміжні речовини: Етанол, ароматизатор червоний помаранчевий, ізопропіл міристат, калію сорбат, натрію бензоат, цукроза, DL альфа-токоферол, натрію карбоксиметилцелюлоза, ванілін, вода очищена
Фармакотерапевтична група: Полівітамінні препарати
Показання: Для профілактики як тонік і роборант; призначають також при гіповітамінозах, одноманітному харчуванні, привідставанні в рості, жінкам під час вагітності та в період лактації тощо.
Термін придатності: на упаковці
Номер реєстраційного посвідчення: П.12.00/02601
Термін дії посвідчення: з 01.12.2005 до 01.12.2010
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату КІНДЕР БІОВІТАЛЬ® ГЕЛЬ
АТ код: A11AB
Наказ МОЗ: 657 від 01.12.2005


Інструкція для застосування КІНДЕР БІОВІТАЛЬ® ГЕЛЬ

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

КІНДЕР БІОВІТАЛЬГЕЛЬ

(KINDER BIOVITAL®GEL)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: гомогенний гель жовтого кольору, що містить бульбашки повітря, зі слабким фруктовим (помаранчевим) запахом і кисло-солодким фруктовим (помаранчевим) смаком;

склад: 10 г (2 чайні ложки) гелю містять:

ретинолу пальмі тату (відповідає 5000 МО вітаміну А)2,75 мг;

тіаміну гідро хлориду (вітаміну В1) 0,33мг,

рибофлавіну (вітаміну В2) 0,33 мг;

нікотинаміду (вітаміну РР) 5 мг;

піридоксину гідро хлориду (вітаміну В6) 1,5мг;

ціанокобаламіну (вітаміну В12) 1 мкг;

аскорбінової кислоти (вітаміну С) 100 мг;

пантотенату кальцію 1 мг; .

холекальциферолу (вітаміну D3) 600 МО;

ά-токоферолу ацетату (вітаміну Е) 1,65 мг;

розчинного марганцю (ІІ)-гідроген цитрату 6 мг;

натрію молібдату 0,25 мг;

кальцію фосфінату 2,5 мг;

лецитину (фосфоліпідів з бобів сої) 200 мг;

допоміжні речовини: етанол, ароматизатор червоний помаранчевий, ізопропіл міристат, калію сорбат, натрію бензоат, цукроза, DLальфа-токоферол, натрію карбоксим етилцелюлоза, ванілін, вода очищена.

Форма випуску. Гель для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Полівітаміни з іншими добавками. Код АТСА 11А В.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Препарат сприяє розвитку, життєдіяльністі і підвищує стійкість організму, що росте. Забезпечує потребу організму у вітамінах, і у такий спосіб запобігає їхньому дефіциту в організмі, швидкій стомлюваності, відсутності концентрації уваги, сприйнятливості дозастуд і втраті апетиту. Вітаміни ефективно впливають на метаболізм системи споживання кисню і створення енергії. Тому вони необхідні для компенсації негативного балансу при збільшенні потреби в них і для запобігання їх дефіциту.

Ретинолу пальмітат: підсилює функції імунної системи, зменшує вираженість інфекційних захворювань, сприяє розвитку епітеліальної тканини та тканин шкіри, підтримує функціонування сітківки, бере участь у синтезі зорового пігменту.

α-токоферолу ацетат: діє як антиоксидант і запобігає окисленню клітинних компонентів та створенню в організмі токсичних продуктів окислення; використовується для терапевтичного і профілактичного лікування недостатності, яка спричиняє порушення

нервової, репродуктивної, м’язової, серцево-судинної систем.

Тіаміну гідро хлорид: нормалізує діяльність серця тасприяє нормальному функціонуванню нервової системи.

Рибофлавін: нормалізує процеси регенерації тканин, утому числі, клітин шкіри. Сприяє утилізації енергії з їжі.

Піридоксину гідро хлорид: бере участь у метаболізміамін окислот і частково в метаболізмі вуглеводів та жирів, потрібен для синтезу гемоглобіну. Сприяє підтриманню структури і функції кісток, зубів, ясен; впливає на еритропоез, сприяє нормальному функціонуванню нервової системи.

Ціанокобаламін: бере участь в еритропоезі, сприяє нормальному функціонуванню нервової системи.

Нікотинамід: бере участь в окисно-відновних процесах, забезпечує перенесення водню та фосфату. Поповнює дифіцит вітаміну РРпри пеллагрі.

Кальцію пантотенат: попереджає нейром’язову дегенерацію та адренокортикостероїд ну недостатність. Сприяє нормальному росту та підвищенню ваги, функціонуванню нервової системи.

Аскорбінова кислота: бере участь у формуванні і підтримці структури та функції кісток, зубів, ясен; зміцнює стінки капілярів.

Холекальциферол: регулює гомеостаз кальцію та фосфорув організмі, сприяє всмоктуванню цих речовин кишечником, своєчасному відкладанню їх у кістках.

Кальцію фосфінат: необхідний для нейром’язовогозбудження та передачі нервових імпульсів, впливає на функції мембранного проникнення та активність деяких ферментних систем. Необхідній для підвищення згортання крові.

Марганцю (ІІ)-гідроген цитрат: бере участь у створеннімукополісахариду хондроїтину сульфату, який є головним компонентом хряща. Сприяє розвитку та росту кісток. Підтримує метаболізм вуглеводів, жирів табілків, впливає на згортання крові.

Натрію молібдат: запобігає недостатностісульфатоксиази та ксантиндегідрогенази, попереджає розвиток енцефалопатії та порушень головного мозоку та інші неврологічні симптоми, пов’язані з недостатністю молібдену в організмі.

Лецитин: стимулює метаболізму жирів, знижує рівень холестерину в крові. Прискорює засвоюваність жиророзчинних вітамінів. Сприяє нормальному функціонуванню нервової системи.

Показання для застосування.

Профілактика та лікування гіпо- і авітамінозі в, при одноманітному незбалансованому харчуванні, у тому числі у немовлят та дітей раннього віку.

Допоміжна терапія при призначенні антибіотиків, хіміотерапії; у період одужання після тривалих та/або тяжких захворювань, утому числі інфекційних.

Корекція дезадаптаційного синдрому у дітей молодшого шкільного віку.

Відставання в рості.

Профілактика рахіту.

Стоматити (для місцевого застосування при запаленні слизової оболонки ротової порожнини).

Спосіб застосування та дози. Дітям зазвичай призначається:

з 1 місяця до 3 місяців – по ½ чайної ложки 1раз на добу;

з 3 місяців до 1 року – по ½ чайної ложки 2-3рази на добу;

з 1року до 6 років по 1 чайної ложки 1 раз на добу;

з 6 років та дорослим по 1 чайної ложки 2 рази надобу.

Тривалість лікування визначається індивідуально залежно від тяжкості гіповітамінозу.

При місцевому застосуванні наносять гель на слизові оболонки на 1-5 хвилин 3-5 разів на добу.

Побічна дія.

Відомості про небажані реакції стосовно інших вітамінів відсутні. Оскільки Кіндер Біовіталь Гель непризначений для лікування вираженої недостатності вітамінів, а застосовується як тонік, тому дози окремих вітамінів не перевищують меж, при яких необхідно мати на увазі обмежені норми. Таким чином, виникнення побічних ефектів при застосуванні Кіндер Біовіталь Гелю є малоймовірним. У поодиноких випадках можуть спостерігатися алергічні реакції та/або реакції гіпер чутливості.

Протипоказання. Гіпер чутливість до будь-якого компонента препарату.

Гіпервітаміноз А або D.

Стани організму, що супроводжуються підвищенням рівня кальцію в крові та сечі, а саме: ідіопатичній гіперкальціємії, системномусаркоїдозі, множинній мієломі, хворобі Іценка-Кушинга, акромегалії, гіпотиреозі, гіперпаратиреозі.

Передозування. При застосуванні великої кількості препарату (понад 100 г) можуть виникнути нудота, блювання, біль в епіг астральної ділянці.

При передозуванні необхідно викликати блювання, промити шлунок. Проводити симптоматичне лікування.

Особливості застосування. Кіндер Біовіталь Гель не рекомендується застосовувати одночасно з препаратами, які містять ретинол, вітамін D3 абоінші вітаміни. З обережністю застосовувати при нефриті, серцевій недостатності II – III ступеня, хронічному панкреатиті

Вказівки для хворих на цукровий діабет: 5 г (1 чайна ложка) гелю відповідає 0,15 ХО (хлібні одиниці).

Вагітність та лактація. Кіндер Біовіталь Гель може застосовуватися в період вагітності та лактації.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Кіндер Біовіталь Гель може застосовуватисьодночасно з іншими препаратами (коронаролітики, гіпотензивні, седативні, протизапальні засоби, антибіотики, гепатопротектори, бронхолітики, муколітики).

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місціпри температурі не вище 25°С, не допускається заморожування. Источник

Термін придатності - 2 роки.

Смотрите также: Цены на Киндер биовиталь в аптеках


Загрузка...На сайті також шукають: Аугментин, Травокорт інструкція, Зорекс застосування, Норваск побічні дії, Лозап протипоказання