Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

КОМБІНЕКС
Назва: КОМБІНЕКС
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: "Vaishali Pharmaceuticals", Індія
Лікарська форма: Капсули
Форма випуску: Капсули № 10, № 100 (10х10)
Діючі речовини: 1 капсула містить: парацетамолу - 325.0 мг, кофеїну безводного - 50.0 мг, декстрометорфану гідроброміду - 10.0 мг, хлорфенаміну малеату - 2.0 мг, фенілефрину гідрохлориду - 5.0 мг
Фармакотерапевтична група: Аналгетики-антипіретики
Показання: Симптоматичне лікування застудних захворювань та грипу (головний біль, лихоманка, закладення носа, біль у горлі).
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: Р.03.03/06217
Термін дії посвідчення: з 27.03.2003 до 27.03.2008
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату КОМБІНЕКС
АТ код: N02BE51
Наказ МОЗ: 138 від 27.03.2003


    Інструкція для застосування КОМБІНЕКС

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    КОМБІНЕКС

    (COMBINEX)

    Загальна характеристика:

    основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули з жовтим корпусом та зеленою кришечкою, заповнені білим або майже білим порошком;

    склад: одна капсула містить парацетамолу 325 мг, кофеїну безводного 50 мг, декстрометорфану гідро броміду 10 мг, хлорфенірамінумалеату 2 мг, фенілефрину гідро хлориду 5 мг;

    допоміжні речовини: метилпарабен, пропіл парабен, крохмаль, тальк.

    Форма випуску. Капсули.

    Фармакотерапевтична група. Аналгетики та антипіретики, протизапальні засоби.

    Код АТС N02B Е 51.

    Фармакологічні властивості. Фармакологічні властивості капсул Комбінексобумовлені діючими речовинами, які входять до їх складу. Парацетамол забезпечуєаналгетичну та жарознижувальну дію за рахунок пригнічення синтезупростагландинів. Кофеїн сприяє розширенню судин і покращанню кровообігу в головному мозку, потенціює дію парацетамолу. За рахунок декстрометорфанупрепарат пригнічує кашльовий центр, що забезпечує протикашльову дію капсулКомбінекс. Хлорфеніраміну малеат проявляє виражені антигістамінні властивості, фенілефрину гідро хлорид забезпечує судинозвужувальний ефект і блокує виділення рідини з пазух носа.

    Фармакокінетика. Фармакокінетика капсул Комбінекс визначається фармакокінетичними характеристиками його складових компонентів. При внутрішньому прийомі парацетамол швидко і практично повністю всмоктується переважно в тонкому кишечнику, швидко розподіляється в біологічних рідинах організму і мало зв'язується з білками плазми крові. Максимальна концентрація парацетамолу в плазмі крові досягається через 20-30хвилин після перорального прийому препарату. Парацетамол метаболізується впечінці, виводитья з сечею у вигляді глюкуронових кон΄ югатів (60-80%) ісульфокон΄ югатів (20-30%), десь 5% у незміненому вигляді. Періоднапів виведення парацетамолу становить майже 2-2,5 год. Інші діючі компоненти препарату легко і повністю всмоктуються з травного тракту при пероральному застосуванні.

    Показання для застосування. Капсули Комбінекс застосовують для усунення симптомів гострих респіраторних захворювань та інших інфекційно-запальних захворювань - гарячки, кашлю, головного болю, міалгії, болю в горлі, загальної слабкості, набряку слизової оболонки носової порожнини, ринореї, сльозовиділення, свербежу слизової оболонки очей та носа.

    Спосіб застосування та дози. Дорослим препарат призначають по 1-2капсули 3 рази на день після їжі. Максимальна добова доза для дорослих - 8капсул. Курс лікування препаратом від 4 до 7 днів.

    Побічна дія. Препарат зазвичай добре переноситься, однак вокремих випадках можуть спостерігатися розлади шлунково-кишкового тракту (нудота, блювання), шкірні алергічні реакції, серцебиття, запаморочення, підвищення АТ. За рахунок хлорфеніраміну малеату, який входить до складу капсулКомбінекс, препарат може спричиняти сонливість.

    Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату, кардіоваскулярні порушення (тахікардії, гіпертензія), діабетичнийтиреотоксикоз, глаукома, період вагітності та годування дитини груддю, дитячий вік до 18 років.

    Передозування. Передозування препарату може спричиняти шкірні алергічні реакці, порушення функції серцево-судинної системи (тахікардія, гіпертензія), печінки, кровотворення, пригнічення ЦНС.

    Особливості застосування. Капсули Комбінекс необхідно застосовувати з обережністю особам, робота яких пов'язана з підвищеною увагою (водій, диспетчер та ін.). Седативний ефект препарату може потенціювати ся алкоголем. Препарат протипоказаний вагітним і жінкам, які годують груддю, а також дітям до 18років. Для лікування дітей необхідно рекомендувати препарат у формі сиропу.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Капсули Комбінекс не варто застосовувати разом з амантадином, амелоридом, антацидами, аспірином, атенололом, каптоприлом, хлорамфеніколом, циметидином, кодеїном.

    Умови і термін зберігання. Зберігати при температурі від 2° до 25°С сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Источник

    Термін придатності . 3 роки.





    На сайті також шукають: Сентор, Саліцилова кислота інструкція, Холосас застосування, Неуробекс побічні дії, Нервохеель протипоказання