Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

НАТРІЮ ХЛОРИДУ РОЗЧИН ІЗОТОНІЧНИЙ 0.9%
Назва: НАТРІЮ ХЛОРИДУ РОЗЧИН ІЗОТОНІЧНИЙ 0.9%
Міжнародна непатентована назва: Sodium chloride
Виробник: АТ "Вінницям`ясо", м.Вінниця, Україна
Лікарська форма: Розчин для інфузій
Форма випуску: Розчин для інфузій 0.9% по 200 мл, 400 мл у пляшках
Діючі речовини: 100 мл розчину містять натрію хлориду - 0.9 г
Фармакотерапевтична група: Плазмозамінні та дезінтоксикаційні розчини
Показання: Ізотонічна дегідратація, гіповолемічний шок, метаболічний алкалоз із втратою рідини; втрата рідини і електролітів при хірургічних втручаннях, блюванні, діреї, великих опіках та ін.
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: Р.05.02/04699
Термін дії посвідчення: з 21.05.2002 до 21.05.2007
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату НАТРІЮ ХЛОРИДУ РОЗЧИН ІЗОТОНІЧНИЙ 0.9%
АТ код: B05XA03
Наказ МОЗ: 182 від 21.05.2002


    Інструкція для застосування НАТРІЮ ХЛОРИДУ РОЗЧИН ІЗОТОНІЧНИЙ 0.9%

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    Натрію хлориду розчин ізотонічний 0,9 %

    (Natriichloridi solutio isotonica 0,9 % )

    Загальна характеристика:

    міжнародна та хімічна назви: sodiumchloride;

    основні фізико-хімічні властивості’, безбарвна прозора рідина;

    склад: натрію хлорид -9 г,

    вода для інфузій - до 1 л.

    Форма випуску. Розчин для інфузій.

    Фармакотерапевтична група. Розчини длявнутрішньо венного введення. АТС ВО 5ХА 03.

    Фармакологічні властивості.Розчин натрію хлориду 0,9 %- ізотонічний плазмі крові людини. Натрію хлорид, що надходить у необхідній кількості з їжею, міститься в крові і тканинних рідинах, завдяки чому великою мірою підтримується сталість осмотичного тиску крові та міжклітинної рідини.

    При дефіциті натрію та хлору внаслідок їх посиленої елімінації, зумовленої тривалою діареєю, великими опіками, блюванням, гіпофункцією кори надниркових залоз та іншими патологічними станами, відбувається згущання крові. При значному дефіциті виникають спазми гладкої та судомні скорочення скелетної мускулатури, різні порушення функцій серцево-судинної та нервової систем. Ізотонічний розчин хлориду натрію поповнює об’єм крові, нормалізує (відновлює) іонну рівновагу. Має дезінтоксикаційнийефект. Ізотонічний розчин хлориду натрію

    застосовується також для розчиняння лікарських засобів.

    Фармакокінетика. Розчин швидко виводиться із судинної системи.

    Показання для застосування.Ізотонічний розчин хлориду натрію призна- чають при токсичній диспепсії, нестримному блюванні, холері, отруєннях, гострих втратах крові, при шоці, в пост операційнийперіод та ін.


    Спосіб застосування тадози. Ізотонічний розчин хлориду натрію вводять внутрішньо венно, підшкірно, ректально (клізма). Розчин найчастіше вводять внутрішньо венно крапельно, в об’ємі від 500 мл до 2л. При холері, після операційних станах, токсичній диспепсії об’єм його може становити З л на добу. Дітям - з розрахунку 5-10мл на кг маси тіла. При введенні під шкіру об’єм розчину варіюють залежно від показань.

    Ректально вводять по 75-100 мл. Зовнішньо застосовують для промивання очей, носа, ран.

    Побічна дія. У великих кількостях може призвести до розвитку хлорид- ного ацидозу, посиленої елімінації калію (гіпокаліємія), гіпергідратації.

    Протипоказання. Внутрішньо венне введення протипоказано при тромбо- флебітах, станах із підвищ енним згортанням крові, виражених формах зах- ворювань нирок, при декомпенсованих вадах серця. Ізотонічний розчин хлориду натрію не слід застосовувати при циркуляторних порушеннях, що здатні спричинювати набряк легенів і мозку, при гіпернатріємії, вживанні кортикостероїдів у великих дозах. З обережністю вводять хворим із порушенням видільної функції нирок.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не відома.

    І Передозування. Великі дози розчину можуть спричинити хлоридний

    ацидоз, гіпергідратацію, збільшення виведення з організму калію.

    Особливості застосування. Внаслідок швидкого виведення ізотонічного розчину хлориду натрію із судинного русла, тобто тимчасового збільшення ним об’єму циркулюючої в судинах рідини, при шокових станах і втратах крові одночасно здійснюють гемотрансфузії, переливають плазмуі плазмозамінники. При тривалому введенні, особливо у великих об’ємах, контролюють вміст електролітів у плазмі та сечі, діурез. Источник

    Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому та недоступному для дітей місці, при кімнатній температурі. Термін зберігання -2 роки.





    На сайті також шукають: Ксефокам, Фторафур інструкція, Уронефрон застосування, Бусерин побічні дії, Терцеф протипоказання