Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ПІКАМІЛОН
Назва: ПІКАМІЛОН
Міжнародна непатентована назва: Picamilone
Виробник: ЗАТ "ВЕРОФАРМ" Воронезький філіал, м.Воронеж, Російська Федерація
Лікарська форма: Розчин для ін'єкцій
Форма випуску: Розчин для ін'єкцій 10% по 2 мл в ампулах № 10
Діючі речовини: 1 мл розчину містить пікамілону - 100.0 мг
Фармакотерапевтична група: Ноотропні препарати
Показання: Гострі ішемічні порушеня мозквого кровообігу, дисциркуляторна енцефалопатія, нейроциркуляторна дістонія, мігрень, алкоголізм, первинна відкритокутова глаукома.
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: Р.08.03/07241
Термін дії посвідчення: з 05.08.2003 до 05.08.2008
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ПІКАМІЛОН
АТ код: N06BX20
Наказ МОЗ: 367 від 05.08.2003


    Інструкція для застосування ПІКАМІЛОН

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    ПІКАМІЛОН

    (Pіcamіlon)

    Загальна характеристика:

    хімічна назви: натрієва сіль N-нікотиноїл-γ-аміно-масляної кислоти;

    основні фізико-хімічні властивості: прозора, безбарвна або ледь забарвлена рідина;

    склад:1 мл розчину містить пікамілону 100 мг;

    допоміжні речовини: кислота хлористоводнева, вода для ін’єкцій.

     

    Форма випуску. Розчин для ін’єкцій.

    Фармакотерапевтична група. Психостимулювальніта ноотропні засоби. Код АТС N06B X*.

     

    Фармакологічні властивості.

    Фармакодинаміка. Пікамілон поліпшує мозковий кровообіг, зменшуючи судинний опір і збільшуючи кровоток у судинах мозку, атакож сприятливо впливає на метаболізм мозкової тканини. Пікамілон покращує кровообіг у судинах сітківки і зорового нерва ока. Препарат має антигіпоксичну, антиоксидантну і антиагрегантну дію.

    Крім зазначеного, Пікамілон дієяк транквілізатор, що не спричинює міорелаксації, сонливості і млявості, він відновлює фізичну і розумову працездатність при перевтомі, зменшує пригнічую чийвплив етанолу на центральну нервову систему, має психостимулювальний ефект.

    Фармакокінетика. Пікамілон, на відміну відГАМК, легко проникає крізь гематоенцефалічний бар'єр. Біодоступність пікамілонустановить від 50 до 88%. В організмі людини пікамілон розподіляється в головному мозку, нирках, м'язах і жировій тканині. Практично не метаболізуєтьсята виводиться в незміненому стані із сечею (період напів виведення - 0,51 год).

    Показання для застосування. Пікамілонзастосовують як ноотропний і вазоактивний засіб у комплексній терапії при гострих ішемічних порушеннях мозкового кровообігу легкого і середнього ступеня, а також при різних стадіях відновлювального періоду при дисциркуляторнійенцефалопатії, нейроциркуляторній дистонії, станах після черепно-мозкових травмі нейроінфекцій.

    Пікамілон застосовують у комплексній терапії для купірування гострої алкогольної інтоксикації, при хронічному алкоголізмі - для зменшення астенічних, астеноневротичних, постпсихотичних, предрецидивних станів, а також алкогольної енцефалопатії.

    В офтальмологічнй практиці Пікамілон застосовують у комплексній терапії при первинній відкритокутовій глаукомі з компенсованим тиском, при захворюваннях сітківки та зорового нерва судинного генезу.

    Спосіб застосування та дози. Пікамілонпризначають внутрішньом’язово або внутрішньо венно краплинно (вміст ампули розчиняють у 200 мл ізотонічного розчину натрію хлориду) або струминно (повільно), по 0,1 - 0,3 г, 1 - 2 рази на добу, протягом 15 - 30 днів.

    При гіпертонічному кризі з переважно загально мозковими симптомами (головний біль, запаморочення, нудота, блювання) призначають по 2 мл 10% розчину Пікамілону внутрішньом’язово, 2 рази на добу, протягом 15 - 30 днів, у комплексі з гіпотензивними засобами.

    При гострому порушенні мозкового кровообігу призначають по 2 мл 10% розчину препарату в 200 мл ізотонічного розчину натрію хлориду внутрішньо венно (крапелинно), один раз на добу, протягом 10 - 12 днів, у легких випадках – по 2 мл 10% розчину Пікамілону внутрішньом’язово, протягом 10 - 12 днів.

    При геморагічних інсультах призначають по 2 мл 10% розчину Пікамілону внутрішньом’язово протягом 10 - 12 днів через 8 - 10 дібпісля купірування гострих порушень функції головного мозку в комплексі з гіпотензивними, проти набряковими, вазоактивними антигістамінними препаратами, гангліо блокаторами.

    При лікуванні наслідків черепно-мозкових травм інейроінфекцій – по 2 мл 10% розчину Пікамілону, один раз на добу, протягом 25 -30 днів.

    Для лікування захворювань сітківки і зорового нерва судинного генезуПікамілон протягом перших 12 днів вводять внутрішньом’язово; потім залежно відстану, призначають у вигляді таблеток внутрішньо по 0,02 - 0,05 г, 3 рази надень, у добовій дозі 0,06 - 0,15 г протягом 1 місяця.

    Побічна дія. Препарат звичайно добре переноситься. У поодиноких випадках можливі алергічні реакції, запаморочення, головний біль, легка нудота, підвищена дратівливість, відчуття тривоги. У цьому випадку слід зменшити дозуабо відмінити препарат.

    При швидкому введенні можливо почервоніння обличчя, відчуття припливу крові.

     

    Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до препарату, гострі та хронічні захворювання нирок.

    Вагітність, період лактації, дитячий вік до 14років.

    Особливості застосування. Пікамілон не рекомендується призначати при тяжкому ступені гострого порушення мозкового кровообігу.

    Препарат покращує операторську діяльність.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Пікамілонскорочує дію барбітуратів, підсилює знеболювальну дію опіатів.

    Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 25°С. Источник

    Термін придатності - 3 роки.





    На сайті також шукають: Люкрин депо, Актиферин інструкція, Янувія застосування, Дуовіт побічні дії, Ринит протипоказання