Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

РІНГЕРА-ЛОККА РОЗЧИН
Назва: РІНГЕРА-ЛОККА РОЗЧИН
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: ТОВ "Ніко", м.Макіївка, Донецька обл., Україна
Лікарська форма: Розчин для інфузій
Форма випуску: Розчин для інфузій по 200 мл, 400 мл у пляшках
Діючі речовини: 100 мл розчину містять: натрію хлориду - 0.8 г, калію хлориду - 0.02 г, кальцію хлориду 6-водного - 0.02 г, натрію гідрокарбонату - 0.02 г, глюкози - 0.1 г
Фармакотерапевтична група: Плазмозамінні та дезінтоксикаційні розчини
Показання: Захворювання, що супроводжуються тривалою діареєю і нестримним блюванням; гострі масивні крововтрати, шок, великі опіки, тяжкий перебіг постопераційного періоду, інтоксикації різної етіології; зовнішньо - захворювання очей, носа, слизових оболонок.
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: Р.08.03/07245
Термін дії посвідчення: з 05.08.2003 до 05.08.2008
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату РІНГЕРА-ЛОККА РОЗЧИН
АТ код: B05BB02
Наказ МОЗ: 367 від 05.08.2003


    Інструкція для застосування РІНГЕРА-ЛОККА РОЗЧИН

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    Рінгера-Локка розчин

    (SolutioRinger-Locke)

    Загальна характеристика:

    основні фізико-хімічні властивості: прозора, безбарвна, стерильна, апірогенна рідина;

    склад: 100 мл розчину містять натрію хлориду – 0,8 г, натрію гідро карбонату - 0,02 г, кальцію хлориду - 0,02 г, калію хлориду - 0,02г, глюкози – 0,1 г, вода для ін'єкцій.

    Форма випуску. Розчин для інфузій.

    Фармакотерапевтична група. Кровозамінники і пер фузійні розчини. Розчини для корекції порушень електролітного балансу. Код АТС ВО 5В ВО 1.

    Фармакологічні властивості.

    Фармакодинаміка. Електролітний ізотонічний розчин длявнутрішньо венного введення з метою корекції порушень водно-сольового балансу. Містить збалансовану суміш основних іонів (Na+, К+, Са2+, Сl-, НСО3-) крові і глюкозу у відповідних длякрові концентраціях і є більш фізіологічним у порівнянні з 0,9 % ізотонічним розчином натрію хлориду. Сприяє відновленню водно-сольового балансу і поповненню дефіциту рідини в організмі, що виникає при дегідратації (тривала діарея, нестримне блювання) або в зв'язку з акумуляцією позаклітинної рідини увогнищах великих опіків, травм, порожнинних операцій, перитоніту. Зменшуючи агрегацію формених елементів і в'язкість крові, поліпшує її реологічні властивості і перфузію тканин, підвищує ефективність гемотранс фузійних заході впри масивних крововтратах і тяжких формах шоку. Має також дезінтоксикаційнийефект у результаті зниження концентрації токсичних продуктів у крові і посилення діурезу.

    Фармакокінетика. Швидко виводиться із судинної системи.

    Показання для застосування. Ізо- та гіпотонічна дегідратація різногогенезу (захворювання, що супроводжуються тривалою діареєю і нестримним блюванням), гострі масивні крововтрати, шок, великі опіки, тяжкий перебігпост операційного періоду, інтоксикації різної етіології. Зовнішньо - при захворюваннях очей, носа, слизових оболонок, для промивання ран.

    Спосіб застосування та дози. Призначають внутрішньо венно, ректально і зовнішньо. Внут- рішньовенно застосовують краплинно, зі швидкістю 4-10мл/кг/год: дорослим - від 50 мл до 2,5 л на добу, дітям - 5-10 мл/кг на добу. Об’єм і кількість інфузій встановлюється індивідуа-

    льно і визначається тяжкістю, характером патологічного процесу й ефективністю лікування.

    Ректально застосовують дорослим і дітям по 75-100 млу вигляді клізм, зовнішньо - при різних захворюваннях очей, носа, слизових оболонок, для промивання ран.

    Побічна дія. Хлоридний ацидоз, гіпергідратація.

    Протипоказання. Виражена ниркова недостатність, декомпенсованасерцева недостатність, тромбофлебіт, гіперкоагуляція, циркуляторні порушення зризиком розвитку набряку мозку і легенів, гіперхлоремія, гіпернатріємія, гіпергідратація, метаболічний алкалоз.

    Передозування. Гіпергідратація, гіперхлоремія, гіпернатріємія, ацидоз. У цих випадках введення препарату припиняють і проводять відповідну симптоматичну терапію.

    Особливості застосування. Перед введенням розчин підігрівають до 35-37°С. При тривалому застосуванні, особливо у великих об’ємах, контролюють вміст електролітів у плазмі, сечі, діурез. З метою підвищення ефективностідезінтоксикаційної та протиде гідратаційної терапії Рінгера-Локка розчин можна призначати одночасно з гемотрансфузіями, переливанням плазми таплазмозамінників.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарат може використовуватися для розведення різних лікарських засобів. Источник

    Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі від +15 до +25 °С. Термін придатності 2 роки.





    На сайті також шукають: Аміодарон, Аденорм інструкція, Протекон застосування, Віаль побічні дії, Терафлекс адванс протипоказання