Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

Щодо встановлення факту фальсифікації лікарського засобу Хлоргексидину біглюконат, з маркуванням виробника ДП "Біостимулятор"

№ 2138/07-08; прийнятий: 22-06-2004; чинний
Видавник: Державна інспекція з контролю якості лікарських засобів МОЗ України, Міністерство охорони здоров'я України
Тип документа: Припис


ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ З КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ

ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ МОЗ УКРАЇНИ

П Р И П И С

22.06.2004  № 2138/07-08

На підставі ст. 15 Закону України "Про лікарські засоби", п. 3.1.6 "Порядку заборони (зупинення) та вилучення з обігу лікарських засобів на території України", затвердженого наказом МОЗ України від 12.12.2001 за № 497 і зареєстрованого Міністерством юстиції 28.12.2001 за № 1091/6282, у зв'язку із встановленням факту фальсифікації лікарського засобу Хлоргексидину біглюконат, розчин 0,05 % по 100 мл у флаконах серії 110102 з маркуванням виробника ДП "Біостимулятор", м. Одеса, забороняю реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарського засобу Хлоргексидину біглюконат, розчин 0,05 % по 100 мл у флаконах серії 110102 з маркуванням виробника ДП "Біостимулятор", м. Одеса, який має ознаки фальсифікації:

- "Упаковка" - форма і розмір флакону і ковпачка оригінального зразка відрізняється від форми і розмірів флакону і ковпачка фальсифікованого зразка.

- "Маркування" - серія та термін придатності на етикетці фальсифікованого зразка надруковано типографським способом, у той час як на етикетці оригінального зразка серія та термін придатності нанесені тисненням з додаванням фарби. Колір смуги на етикетці фальсифікованого зразка - блакитний, а на етикетці оригінального зразка - синій.

Суб'єктам господарської діяльності, які здійснюють реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарських засобів, в десятиденний термін після одержання припису перевірити наявність лікарського засобу Хлоргексидину біглюкоиат, розчин 0,05 % до 100 мл у флаконах серії 110102 з маркуванням виробника ДП "Біостимулятор", м. Одеса.

При виявленні зразків цього лікарського засобу вжити заходи щодо вилучення його з обігу шляхом знищення або повернення постачальнику (виробнику).

Суб'єкту господарської діяльності, при наявності вказаного лікарського засобу, повідомити державну інспекцію з контролю якості лікарських засобів за місцем розташування про вжиті заходи щодо виконання припису. При наступних поставках лікарського засобу суб'єкт господарювання повинен вжити заходів щодо запобігання придбанню та застосуванню лікарського засобу, наведеного в приписі.

Контроль за виконанням припису здійснюють територіальні інспекції за місцем розташування.

Невиконання припису тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством України.





На сайті також шукають: Талія, Окоферон інструкція, Лекоптин застосування, Пантенол побічні дії, Мультимакс протипоказання