Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ПРОСТАЛАД
Назва: ПРОСТАЛАД
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: ВАТ "Біолік", м.Ладижин, Вінницька обл., Україна
Лікарська форма: Настоянка
Форма випуску: Настойка для перорального застосування по 50 мл або 100 мл у флаконах
Діючі речовини: 100 мл настойки містять водно-спиртовий екстракт із: трави звіробою - 2.0 г, трави золотарника канадського - 2.5 г, трави грициків - 2.0 г, трави реп'яшка звичайного - 2.5 г, квіток арніки гірської - 1.0 г, квіток нагідок - 3.0 г, кореневищ з коренями валеріани - 7.5 г, кореневищ з коренями ехінацеї пурпурової - 2.0 г
Допоміжні речовини: Спирт етиловий 70 %
Фармакотерапевтична група: Біогенні стимулятори
Показання: Доброякісна гіперплазія передміхурової залози в початковій стадії захворювання, при утрудненні сечовипускання та інфекціях сечовидільних шляхів, послабленні статевої функції.
Термін придатності: 2р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/1194/01/01
Термін дії посвідчення: з 27.05.2004 до 27.05.2009
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ПРОСТАЛАД
АТ код: G04CX10
Наказ МОЗ: 268 від 27.05.2004


    Інструкція для застосування ПРОСТАЛАД

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    ПРОСТАЛАД

    (Prostalad)

    Загальна характеристика:

    основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина золотисто-бурого кольору ізслабким запахом валеріани;

    склад: 100 мл препарату містять: водно-спиртовий екстракт із лікарських рослин (трави звіробою - 2,0 г; трави золотарника канадського – 2,5 г; трави грициків – 2,0 г; трави реп’яшка звичайного – 2,5 г; квіток арніки гірської –1,0 г; квіток нагідок – 3,0 г; кореневищ з коренями валеріани – 7,5 г; кореневищ з коренями ехінацеї пурпурової – 2,0 г);

    допоміжні речовини: спирт етиловий 70 %.

    Форма випуску. Настойка для перорального застосування.

    Фармакотерапевтична група. Препарати для лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ). КОД АТС G04СХ.

    Фармакологічні властивості. Просталад сприяє нормалізації рівня простат-специфічного антигену та естріолу в крові, знижує перекисне окислення ліпідів у передміхуровій залозі, зменшує розмір збільшеної передміхурової залози, покращує діуру, зменшує клінічні прояви ДГПЗ та має помірний знеболюючий ефект. Фармакологічні властивості настойки зумовлені дією компонентів, що входять до її складу.

    Показання для застосування. Препарат призначають для профілактики та лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ) в початковій стадії захворювання, при утрудненні сечовипускання та інфекціях сечовивідних шляхів, послабленні статевої функції.

    Спосіб застосування та дози. Препарат приймають дорослі внутрішньо по 1чайній ложці 2 рази на день, попередньо розвівши в 50 мл води. Тривалість курсу лікування - до 3 місяців.

    Побічна дія. В окремих випадках при підвищеній чутливості до компонентів препарату можливі алергічні реакції.

    Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату, алкоголізм в анамнезі, вживання препаратів, що містять алкоголь, і власне алкоголю, виразкова хвороба шлунка і 12-палої кишки, цироз печінки, прийом нейролептиків та транквілізаторів.

    Передозування. З боку ЦНС – сонливість, пригніченість; з боку ШКТ –діарея; підвищення активності системи зсідання крові. Вищевказані симптоми проходять самостійно після відміни препарату впродовж доби.

    Особливості застосування. Під час лікування препаратом потрібний регулярний контроль функції сечостатевої системи.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарат не слід застосовувати в комбінації з нейролептиками, транквілізаторами, снодійними та препаратами, які містять алкоголь. Источник

    Умови зберігання та термін придатності. Термін придатності - 2 роки. Зберігати в прохолодному, захищеному від світла місці, при температурі від 8°Сдо 15°С. У процесі зберігання можливе випадання осаду.





    На сайті також шукають: Стифімол, Сумамед інструкція, Валеріана застосування, Кандесар побічні дії, Діабетон протипоказання