Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

БЕРЕЗОВІ БРУНЬКИ
Назва: БЕРЕЗОВІ БРУНЬКИ
Міжнародна непатентована назва: Betula
Виробник: ЗАТ "Ліктрави", м. Житомир, Україна
Лікарська форма: Бруньки
Форма випуску: Бруньки по 50 г у пачках з внутрішнім пакетом; по 10 г у пакетах з двома дизайнами (різний дизайн товарного знака)
Діючі речовини: Бруньки берези - 100%
Фармакотерапевтична група: Різні діуретичні засоби
Показання: Набряки ниркового і серцевого походження; запальні захворювання нирок і сечового міхура; нирковокам'яна хвороба; в комплексній терапії при захворюваннях печінки; ларингіти, трахеїти, бронхіти.
Термін придатності: 2р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/3468/01/01
Термін дії посвідчення: з 01.08.2005 по 01.08.2010
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату БЕРЕЗОВІ БРУНЬКИ
АТ код: C03BX10
Наказ МОЗ: 384 від 01.08.2005


    Інструкція для застосування БЕРЕЗОВІ БРУНЬКИ

    І Н С Т Р У К Ц І Я

    для медичного застосування препарату

    БЕРЕЗОВІ   БРУНЬКИ  

    (GEMMAE  BETULAE)


    Загальна характеристика:

    міжнародна назва: Betula pendula Roth і Betula pubescens Ehrh.;

    основні фізико-хімічні властивості: бруньки подовжено-конічні, загострені або притуп-лені, часто клейкі. Колір бруньок коричневий, біля основи іноді зеленуватий. Запах бальзамічний, приємний. Смак злегка в’яжучий, смолистий;

    склад:  березові бруньки.


    Форма випуску.   Бруньки.


    Фармакотерапевтична група. Сечогінні засоби. Код   АТС   С 03В Х 10.


    Фармакологічні властивості. Березові бруньки містять ефірну олію, сапоніни, флавоноїди (апігенін, ізорамнетин), дубильні речовини, смоли, аскорбінову і нікотинову кислоти, каротин і гіперозид. Препарати із березових бруньок виявляють сечогінну, жовчогінну, спазмолітичну, протизапальну, антисептичну, ранозагою вальну, відхаркувальну, антивірусну та проти паразитарну дію.


    Показання для застосування. Запальні захворювання нирок і сечового міхура; нирковокам’яна хвороба; набряки ниркового і серцевого походження;   захворювання печінки та жовчовивідних шляхів; ларингіти, бронхіти, трахеїти.


    Спосіб застосування та дози. 10 г (1 столову ложку) бруньок вміщують в емальований посуд, заливають 200 мл (1 склянка) кип’яченої води кімнатної температури, закривають кришкою і настоюють на киплячій водяній бані 15 хв. Охолоджують при кімнатній температурі 45 хв, проціджують, залишок віджимають до процідженого настою. Об’єм настою доводять кип’яченою водою до  200 мл. Дорослі приймають у теплому вигляді по 1/3 склянки 2-3 рази на день, за 15-20 хв до їди. Діти приймають настій у теплому вигляді за рекомендацією лікаря, залежно від віку – від  1 чайної ложки до 1/4 склянки 2-3 рази на день, за 15-20 хв до їди.

    Тривалість курсу лікування визначає лікар з урахуванням характеру, ступеня тяжкості та особливостей перебігу захворювання, стабільності досягнутого терапевтичного ефекту і переносимості препарату.


    Побічна дія. Можливі прояви подразнювальної дії настою на ниркову тканину; при індивідуальній підвищеній чутливості до препарату можливий розвиток алергічних реакцій (гіперемія, висипи, свербіж та набрякання шкіри).






    Протипоказання. Функціональна недостатність нирок, вагітність, індивідуальна чутливість до біологічно активних речовин, що містяться в лікарському засобі.


    Передозування. Повідомлень щодо передозування препарату не надходило.


    Особливості застосування. Перед вживанням настій рекомендується збовтувати.


    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не відома.


    Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.   Приготований настій – у прохолодному (8-15 оС)   місці, не більше 2 діб.

    Термін придатності - 2 роки.


    Умови відпуску.  Без рецепта.


    Упаковка. По 50 г в пачках з внутрішнім пакетом, по  10 г   в   пакетах.


    Виробник.   ЗАТ  “Ліктрави”. Источник


    Адреса.   Україна, 10001, м. Житомир, Київське шосе, 21.






    На сайті також шукають: Ереспал, Геримакс інструкція, Цинкова паста застосування, Корнерегель побічні дії, Вермокс протипоказання