Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ЦИНАТРОПИЛ®-ЗДОРОВ'Я
Назва: ЦИНАТРОПИЛ®-ЗДОРОВ'Я | Шукати ЦИНАТРОПИЛ®-ЗДОРОВ'Я в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров'я", м. Харків, Україна
Лікарська форма: Капсули
Форма випуску: Капсули, 400 мг/25 мг №10х3, №10х6 у контурних чарункових упаковках
Діючі речовини: 1 капсула містить: пірацетаму 400 мг, цинаризину 25 мг
Допоміжні речовини: Кальцію гідрофосфату дигідрат, аеросил, магнію стеарат
Фармакотерапевтична група: Ноотропні препарати
Показання: Лікування психоорганічного синдрому різного походження - гострі та хронічні судинно-мозкові захворювання, травматична хвороба головного мозку, запальні та інфекційні хвороби нервової системи.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/3918/01/01
Термін дії посвідчення: з 01.12.2005 по 01.12.2010
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ЦИНАТРОПИЛ®-ЗДОРОВ'Я
АТ код: N06BX53
Наказ МОЗ: 658 від 01.12.2005


Інструкція для застосування ЦИНАТРОПИЛ®-ЗДОРОВ'Я

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ЦИНАТРОПИЛ ®- ЗДОРОВ’Я

(CINATROPIL- ZDOROVYE)


Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули білого кольору. Вміст капсули - суміш гранул і порошку білого або білого з кремуватим відтінком кольору, можлива наявність агломератів часток;

склад: 1   капсула містить   пірацетаму  - 400 мг та   цинаризину  - 25 мг;

допоміжні речовини: кальцію гідро фосфату дигідрат, аеросил,   магнію стеарат.


Форма випуску. Капсули.


Фармакотерапевтична група. Психостимулюючі і ноотропні засоби. Код АТС N06В Х 53.


Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Комбінований препарат, який має ноотропний, антигіпоксичний, судинорозширювальний ефекти, обумовлені дією його компонентів – пірацетаму та цинаризину. Препарат поліпшує мозковий кровообіг і метаболізм у центральній нервовій системі, знижуючи опір гладенької мускулатури судин мозку   зі збільшенням мозкового кровотоку. Інтенсифікує біосинтез РНК і фосфоліпідів, гліколітичні процеси і утилізацію глюкози, підвищує концентрацію АТФ. Оказує протигіпоксичну дію, в ішемізованих зонах покращує перебіг метаболічних процесів і мікро циркуляцію. Зменшує реакції на біогенні судинозвужувальні засоби (адреналін, норадреналін, брадикінін, дофамін, ангіотензин, вазопресин, гістамін, серотонін) і знижує збудливість вестибулярного апарату. Підвищує еластичність мембран еритроцитів. Має помірну анти агрегатну активність, не чинить істотного впливу на артеріальний тиск.

Стимулює інтегративну діяльність головного мозку, сприяє консолідації, поліпшує пам’ять та психічний контроль, полегшує процес навчання, зменшує психічну загальмованість, депресію, іпохондрію, прояви замкнутості   та неконтактності.

Фармакокінетика. Швидко і повністю всмоктується зі шлунково-кишкового тракту.


Показання до застосування.

- Порушення мозкового кровообігу (ішемічний інсульт, відновний період після геморагічного інсульту), атеросклероз судин головного мозку, енцефалопатія різного генезу, у   т. ч. при хронічній гіпертензії.

- Захворювання   центральної нервової системи, що супроводжуються зниженням інтелектуально-мне стичних функцій.

- Депресія, психоорганічний синдром із переважанням ознак астенії та адинамії; астенічний синдром психогенного походження; лабіринтопатії різного генезу (запаморочення, шум у вухах, ністагм, нудота, блювання); синдром Меньєра.



- Відставання інтелектуального розвитку у дітей (для покращання навчання та пам’яті).

- Профілактика мігрені та кінетозів.


Спосіб застосування та дози. Препарат призначають внутрішньо дорослим та дітям старше 5 років. Дорослим призначають по 1–2 капсули 3 рази на добу; дітям   по 1-2 капсули 1-2 рази на добу   залежно від тяжкості захворювання.

Курс лікування 1-3 місяці. Можливе проведення 2-3 курсів на рік.


Побічна дія.   Можливі зі сторони:

шлунково-кишковий   тракт: сухість у роті, диспепсія, біль в епігастрії.

Дерматологічні реакції: алергічні реакції, у т. ч. шкірні, фото сенсибілізація.

Інші: дратівливість, тремор кінцівок, порушення сну, підвищення м’язового тонусу. При довго тривалому курсі лікування, в поодиноких випадках, можливе підвищення маси тіла.


Протипоказання. Гіпер чутливість до компонентів препарату, захворювання печінки і/або нирок, паркінсонізм, вагітність і період годування груддю. Діти до 5 років.


Передозування.   На даний час   випадки передозування препарату не описані.


Особливості застосування. При застосуванні препарату у спортсменів можлива позитивна реакція при проведенні допінг-тесту.

Цинатропил®-Здоров’я є препаратом вибору у випадках, коли моно терапія пірацетамом викликає у хворого запаморочення, тремор, нервозність, збудливість, дратівливість, неспокій, порушення сну, слабкість.

Прийом препарату в терапевтичних дозах можливий   при керуванні транспортними засобами і роботі з машинами та обладнанням (якщо дозволяє основне захворювання).


Взаємодія з   лікарськими засобами. Дія препарату підсилюється судинорозширювальними засобами, послаблюється гіпертензивними препаратами. Цинатропил®-Здоров’я може підсилювати седативну дію засобів, що пригнічують центральну нервову систему, трициклічних антидепресантів, гіпотензивних препаратів, алкоголю та інших ноотропних лікарських засобів.


Умови і терміни зберігання.   В сухому, захищеному від світла місці   при температурі від 15° С. до 25° С.   Зберігати у недоступному для дітей місці. Термін придатності  - 2 роки.


Умови відпуску.   За рецептом.


Упаковка.   По 10 капсул у контурну чарункову упаковку; № 10х 3, №10х 6   у пачку.


Виробник. ТОВ “Фармацевтична компанія “Здоров’я”. Источник


Адреса. Україна, 61013, м. Харків, вул. Шевченка, 22.

Смотрите также: Цены на Цинатропил в аптеках




На сайті також шукають: Генферон, Дифлазон інструкція, Тобрекс застосування, Лецитин побічні дії, Антистакс протипоказання