Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ЕСКУВЕН
Назва: ЕСКУВЕН
Міжнародна непатентована назва: Aescin
Виробник: ВАТ "Тернопільська фармацевтична фабрика", м. Тернопіль/ТОВ "Тернофарм", м. Тернопіль, Україна/Україна
Лікарська форма: Гель
Форма випуску: Гель 1 % по 30 г або по 50 г у тубах
Діючі речовини: 1 г гелю містить -есцину – 10 мг;
Допоміжні речовини: Карбомер (карбопол 980 NF, карбопол 980 або 934Р), пропіленгліколь, триетаноламін, метилпарагідроксибензоат (ніпагін), 96% спирт етиловий, вода очищена.
Фармакотерапевтична група: Ангіопротектори
Показання: Хронічна венозна недостатність нижніх кінцівок та її ускладнення, варикозне розширення вен, післятромбофлебітичний синдром, функціональні порушення кровообігу, набряки, судоми литкових м’язів, біль і відчуття важкості у ногах, (наприклад, при вагітності або тривалому стоянні), геморой, післяопераційні і післятравматичні набряки м’яких тканин, гематоми, у т. ч. у спортивній медицині.
Термін придатності: 2р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/5105/01/01
Термін дії посвідчення: з 09.09.2006 по 09.09.2011
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ЕСКУВЕН
АТ код: C05CX03
Наказ МОЗ: 420 від 31.07.2008


    Інструкція для застосування ЕСКУВЕН


    І Н С Т Р У К Ц І Я

    для медичного застосування препарату

    ЕСКУВЕН

    (ESCUVEN)


    Загальна характеристика:

    міжнародна   назва: аescin;

    основні фізико-хімічні властивості: безбарвний або злегка опалесцюючий, прозорий гомогенний гель;

    склад: 1 г гелю містить β-есцину – 10 мг;

    допоміжні речовини: карбомер (карбопол 980 NF, карбопол 980 або 934Р), пропіленгліколь, триетанол амін, метилпарагідроксибензоат (ніпагін), 96% спирт етиловий, вода очищена.


    Форма випуску. Гель.


    Фармакотерапевтична група. Ангіопротектори. Капіляростабілізуючі засоби. Есцин.       Код АТС С 05С Х 03**.


    Фармакологічні властивості.

    Фармакодинаміка. β-есцин за фізико-хімічними властивостями є аморфною, водорозчинною сумішшю ізомерів три терпенових сапонінів, що отримують з насіння кінського каштану, Aesculus hippocastanum L. Ангіопротекторний, капіляростабілізуючий, проти набряковий, протизапальний засіб. Механізм дії β-есцину обумовлений стабілізацією лізосомальних мембран, гальмуванням вивільнення аутолітичних клітинних ферментів, що розщеплюють протеоглікани та підсилюють біосинтез медіаторів болю та запалення. Препарат зменшує проникни вість та ламкість капілярів, запобігаючи транс капілярній фільтрації низь комолекулярних білків, електролітів та води в міжклітинний простір; прискорює розсмоктування гематом і зменшує лімфостаз, покращує венозно-лімфатичну циркуляцію та підвищує тонус венозної стінки, чим попереджує венозний застій і тромбоз у варикозних вузлах (особливо нижніх кінцівок), зменшує периферичні набряки, відчуття важкості, стоми, напруження і болю в проблемній ділянці.

    Фармакокінетика. При нашкірному застосуванні β-есцин швидко проникає в м’які тканини (шкіру, підшкірну клітковину, м’язи тощо) при обмеженій резорбції в кров (концентрація есцину в дермі у 50–600 разів, у м’язах – у 10–50 разів вища, ніж у крові). У тканинній рідині і плазмі крові β-есцин зв’язується з білками (близько 84%) і холестерином. Підлягає вираженому ефекту “першого проходження” крізь печінку. Препарат виводиться з організму з сечею і жовчю у вигляді метаболітів.


    Показання для застосування. Хронічна венозна недостатність нижніх кінцівок та її ускладнення, варикозне розширення вен, післятромбофлебітичний синдром, функціональні порушення кровообігу, набряки, судоми литкових м’язів, біль і відчуття важкості у ногах, (наприклад, при вагітності або тривалому стоянні), геморой, після операційні і після травматичні набряки м’яких тканин, гематоми, у т. ч. у спортивній медицині.



    Спосіб застосування та дози. Гель наносять тонким шаром на уражені ділянки тіла 2–4 рази на добу. Для підвищення ефективності терапії рекомендується одночасно застосовувати еластичні панчохи і оклюзійні пов’язки на місця застосування гелю.

    Тривалість курсу визначається індивідуально   залежно від ефективності терапії.


    Побічна дія. У поодиноких   випадках   можливі   місцеві   алергічні   реакції.


    Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.


    Передозування. Симптоми передозування на даний час не описані.


    Особливості застосування. Слід запобігати потраплянню препарату на відкриті рани, слизові оболонки, в очі. Ескувен гель можна застосовувати у період вагітності та лактації.

    Досвід застосування у дітей відсутній.


    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному застосовуванні Ескувену з нашкірними не стероїдними протизапальними лікарськими засобами (диклофенак, кетопрофен, пироксикам тощо) підсилюється протизапальний і проти набряковий ефект.


    Умови та термін зберігання. У сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище + 25оС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

    Термін придатності – 2 роки.


    Умови відпуску. Без рецепта.


    Упаковка. По 30 г, 50 г   в тубах.


    Виробник. ВАТ «Тернофарм».


    Адреса. 46002, Україна, м. Тернопіль, вул. Фабрична, 4. Источник

    тел./факс (0352) 521-444, E-mail: zbut@ternopharm.com.ua






    На сайті також шукають: Кардіомагніл, Зомакс інструкція, Вазар застосування, Пол-пала побічні дії, Тривалумен протипоказання