Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ПРОПОЛІСУ НАСТОЙКА
Назва: ПРОПОЛІСУ НАСТОЙКА
Міжнародна непатентована назва: Propolis*
Виробник: ВАТ "Вітаміни", м. Умань, Черкаська обл., Україна
Форма випуску: Настойка по 25 мл у флаконах
Діючі речовини: 1 мл настойки містить 0,1 г прополісу очищеного;
Допоміжні речовини: Спирту етилового 80%
Фармакотерапевтична група: Різні біогенні препарати
Показання: Мікротравми і поверхневі ушкодження шкіри, слизових оболонок, піодермія, отит, фарингіт, тонзиліт, гайморит, пародонтоз.
Термін придатності: 2р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/5422/01/01
Термін дії посвідчення: з 16.11.2006 по 16.11.2011
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ПРОПОЛІСУ НАСТОЙКА
АТ код: D03AX12
Наказ МОЗ: 758 від 16.11.2006


    Інструкція для застосування ПРОПОЛІСУ НАСТОЙКА


    І Н С Т Р У К Ц І Я


    для   медичного застосування   препарату

    ПРОПОЛІСУ НАСТОЙКА

    (TINCTURA PROPOLISI)


    Загальна характеристика:

    основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина від жовто-коричневого до червоно-коричневого кольору, зі специфічним запахом; допускається   наявність осаду;

    склад: 1 мл настойки містить 0,1 г прополісу очищеного;

    допоміжні речовини: спирту етилового 80%.


    Форма випуску. Настойка.


    Фармакотерапевтична група. Засоби для лікування ран та виразкових уражень. Препарати, які сприяють загоюванню ран. Код АТС D03A X12.


    Фармакологічні властивості. Прополіс (бджолиний клей) – продукт життєдіяльності бджіл, який містить ряд біогенних речовин: ефірні олії, суміш смол, віск, флавоноїди, флавони, похідні коричної кислоти та інші. Виявляє протимікробну, протизапальну, репаративну активність.


    Показання для застосування. Мікротравми і поверхневі ушкодження шкіри, слизових оболонок, піодермія, отит, фарингіт, тонзиліт, гайморит, пародонтит.


    Спосіб застосування та дози. Настойку прополісу застосовують місцево дорослим та дітям віком від 3-х років у вигляді аплікацій, полоскання, промивання, а також призначають у формі інгаляцій. У випадку мікротравм та гнійних захворювань шкіри настойку прополісу наносять тампоном на уражену ділянку 1 – 3 рази на добу. Під час лікування зовнішнього гнійного отиту, після туалету слухового проходу, у вухо вводять тампон, змочений настойкою прополісу (на 1 – 2 хвилини 2 – 3 рази на добу) або закапують по 1 – 2 краплі настойки прополісу 3 – 4 рази на добу. У разі хронічного тонзиліту і фарингіту слизову оболонку змащують 1 – 2 рази на добу протягом 8 – 15 днів. Крім того, при тонзиліті настойку прополісу використовують для приготування інгаляційного спиртово-водного розчину у співвідношенні 1:20.

    Проводять 1 – 2 інгаляції на добу, курс лікування – 7 – 10 днів. У разі хронічного гаймориту промивають гайморові пазухи розчином, приготовленим із настойки прополісу і 0,9% розчину натрію хлориду (у співвідношенні 1:10), 2 рази на добу, протягом 2 тижнів. У разі пародонтозу настойку прополісу вводять на турундах у пародонт альні кишені на 5 хв. У разі поверхневих ерозій і уражень слизової оболонки порожнини рота для полоскання використовують розчин, приготовлений з 15 мл настойки прополісу на 1/2 склянки теплої води, 4 – 5 разів на добу, протягом 3 – 4 днів.


    Побічна   дія. Можливі алергічні реакції.


    Протипоказання. Підвищена чутливість до прополісу, екзема, алергічні реакції (особливо на продукти бджільництва), кровотечі з ушкоджених ділянок шкіри і слизових оболонок, діти до 3 років.


    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не рекомендують змішувати з іншими антисептичними засобами або продуктами бджільництва.


    Передозування.

    Симптоми передозування – поява шкірного висипу. Терапія антигістамінними препаратами.


    Особливості застосування. У випадку розвитку алергічних реакцій препарат потрібно відмінити, призначити антигістамінні засоби.

    Про застосування в дитячій практиці та в період вагітності та лактації інформації немає.


    Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці   при температурі 8 – 15оС. Термін придатності – 2 роки.


    Умови відпуску. Без рецепта.


    Упаковка. По 25 мл у флаконах зі скломаси.


    Виробник. ВАТ “Вітаміни”. Источник


    Адрес. Україна, 20300, Черкаська область, м. Умань, вул. Ленінської “Іскри”, 31.





    На сайті також шукають: Макситрол, Пароксетин інструкція, Дигоксин застосування, Іов-венум побічні дії, Левомицетин протипоказання