Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ТОФФ ПЛЮС
Назва: ТОФФ ПЛЮС
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: Панацея Біотек Лтд, Індія
Лікарська форма: Капсули
Форма випуску: Капсули № 20
Діючі речовини: 1 капсула містить: парацетамолу 500 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг, декстрометорфану гідроброміду 15 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг
Допоміжні речовини: Натрію кроскармелоза, повідон (К-30), желатин, тальк, натрію метасульфіт, целюлоза мікрокристалічна, вода очищена, сахароза, целюлози ацетат фталат, діетил фталат, дихлорметан, барвник хінолін жовтий супра, барвник діамантовий блакитний супра, барвник яскраво-червоний супра
Фармакотерапевтична група: Аналгетики-антипіретики
Показання: Інфекційно-запальні захворювання дихальних шляхів, що супроводжуються пропасницею, нежитем, закладеністю носа, кашлем, головним болем; алергічний риніт.
Термін придатності: 3р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/6327/01/01
Термін дії посвідчення: з 19.04.2007 по 19.04.2012
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ТОФФ ПЛЮС
АТ код: N02BE51
Наказ МОЗ: 195 від 19.04.2007


    Інструкція для застосування ТОФФ ПЛЮС

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    ТОФФ ПЛЮС

    (TOFF PLUS)


    Загальна характеристика:

    основні фізико-хімічні властивості: прозорі, синьо-блакітні або сині тверді желатинові капсули розміром "00", заповнені різнобарвними гранулами;

    склад: 1 капсула містить парацетамолу 500 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг, декстрометорфану гідро броміду 15 мг, фенілефрину гідро хлориду 10 мг;

    допоміжні речовини: натрію кроскармелоза, повідон (К-30), желатин, тальк, натрію мета сульфіт, целюлоза мікрокристалічна, вода очищена, сахароза, целюлози ацетат фталат, діетил фталат, дихлорметан, барвник хінолін жовтий супра, барвник діамантовий блакитний супра, барвник яскраво-червоний супра.


    Форма випуску. Капсули.


    Фармакотерапевтична група. Аналгетики та антипіретики. Код АТС N02B E51.


    Фармакологічні властивості.

    Фармакодинаміка. У препараті поєднано жарознижувальний, антигістамінний, агоніст α-адренергічних рецепторів і протикашльовий засіб.

    Парацетамол. Аналгетик-антипіретик виявляє виражену аналгезуючу, жарознижувальну дію. Ці ефекти парацетамолу зумовлені його впливом на центр терморегуляції в   гіпоталамусі,   здатністю   інгібувати   синтез   простагландинів   і меншою   мірою   блокувати   генерацію   больових   імпульсів   у   периферичних   нервових закінченнях.

    Декстрометорфану гідро бромід і його основний метаболіт виявляють неопосередковане через опіатні рецептори пригнічення кашлю.

    Хлорфеніраміну   малеат – це конкурентний антагоніст Н1-рецепторів гістаміну. Він зменшує різні фізіологічні і патофізіологічні ефекти гістаміну, в тому числі   підвищену проникність капілярів і розширення судин, набряк, реакції припливу крові і свербіж, скорочування гладких м’язів   шлунково-кишкового тракту і   гладких   м’язів дихальних шляхів.

    Фенілефрину гідро хлорид – це селективний агоніст α1-адренорецепторів. Препарат спричиняє звуження судин і усуває застійні явища.

    Фармакокінетика. Не вивчалась.


    Показання для застосування. Інфекційно-запальні захворювання дихальних шляхів, що супроводжуються пропасницею, нежитем, закладеністю носа, кашлем, головним болем; алергічний риніт.


    Спосіб застосування та дози. Дорослим і дітям старше 14 років призначають по 1 капсулі кожні 4 - 6 год, але не більше 4 капсул протягом 24 год. Тривалість лікування – не більше 3 - 5 днів.


    Побічна дія. Найчастіше виникають панцитопенія, агранулоцит оз, тромбоцит опенія, анемія,   сонливість,   запаморочення,   слабкість, апатія, зниження апетиту, дискомфорт у шлунку, сухість у роті, затримка сечі, прискорене сечовипускання і дизурія. Ці явища звичайно оборотні. Можливі блювання, шкірні висипання, кропив'янка, еритема, гіпоглікемія, жовтуха, нечіткість зору, подвоєння в очах, ейфорія, підвищена нервовість і дратівливість; артеріальна гіпертензія, головний біль, брадикардія.


    Протипоказання. Підвищена чутливість до діючих речовин або інших симпатоміметиків. Тяжка артеріальна гіпертензія, тяжкі порушення функції печінки та/або нирок, закрито кутова глаукома, пептична виразка шлунка та дванадцяти палої кишки, непрохідність пілоруса і дванадцяти палої кишки, гіпертиреоз, гіпертрофія простати, захворювання серцево-судинної системи, алкоголізм. Вагітність і лактація. Дитячий вік до 14 років.


    Передозування.

    Симптоми: алергічні реакції, порушення функції серцево-судинної системи (тахікардія, артеріальна гіпертензія, аритмії), жовтуха, блювання, ниркова/печінкова недостатність, порушення кровотворення, пригнічення центральної нервової системи, сонливість, сплутаність свідомості.

    Лікування: промивання шлунка, внутрішньо призначають метіонін, N-ацетил цистеїн. Терапія симптоматична.


    Особливості   застосування. При   прийомі   препарату в осіб, які зловживають алкоголем,     може виникнути тяжка ниркова/печінкова недостатність. Препарат слід з обережністю застосовувати хворим на бронхіальну астму, хронічний бронхіт, емфізему легень. Літнім хворим препарат застосовувати з обережністю, оскільки існує ризик зниження артеріального тиску і   сплутаності свідомості.

    При виникненні реакцій підвищеної чутливості Тофф Плюс відміняють.

    Не слід застосовувати препарат більше 5 днів. У період лікування не рекомендується вживати алкоголь.

    Вагітність і лактація.

    Безпека та ефективність застосування препарату у періоди вагітності і лактації не встановлені.

    Застосування для дітей. Тофф Плюс дітям не рекомендується.

    Препарат може виявляти несприятливий вплив на координацію психічних і фізичних процесів. Під час лікування слід утримуватися від керування автомобілем і роботи зі складними механізмами.


    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Одночасна терапія з такими препаратами, як карбамазепін, фенітоїн, хлорамфенікол і рифампіцин, може посилюватись потенційно токсична дія на печінку.

    Седативна дія цього препарату посилюється іншими засобами, що виявляють депресивний вплив на центральну нервову систему алкоголем, снодійними і заспокійливими препаратами, а також транквілізаторами.

    Є повідомлення про потенційно небезпечну взаємодію з фенілзином.

    Може виникнути потенційно небезпечна взаємодія при одночасному лікуванні інгібіторами моно оксидази МАО, трициклічними антидепресантами, гангліо блокаторами, блокаторами адренергічних рецепторів, алкалоїдами раувольфії і метил допою.

    Тофф Плюс не слід призначати одночасно з препаратами, що містять парацетамол, з антигістамінними засобами, інгібіторами монооксигенази.

    Глюкокортикостероїди збільшують ризик розвитку глаукоми.

    Парацетамол знижує ефективність урикозуричних препаратів.

    Знижує гіпотензивну дію гуантидину, який у свою чергу, посилює альфа-адреностимулюючу активність фенілефрину.

    Трициклічні антидепресанти посилюють симпатоміметичну дію, одночасне призначення галотану підвищує ризик розвитку шлуночкової аритмії.

    Застосування декстрометорфану гідро броміду з інгібіторами ензимів, включаючи аміодарон, флуоксетин, галоперидол, пароксетин, пропафенон та тіоридазин, може впливати на розумові здібності.


    Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла, вологи місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 3 роки.


    Умови відпуску. Без рецепта.


    Упаковка. По 10 капсул у контурній чарунковій упаковці; по 2 контурні чарункові упаковки в картонній коробці.


    Виробник. Панацея Біотек Лтд. Источник


    Адреса. Б-1/Е-12, Мохан Ко-оп Інд. Естейт, Матхура Роуд, Нью-Делі - 110 044.







    На сайті також шукають: Гепарин, Продеп інструкція, Камфомен застосування, Тобрадекс побічні дії, Кодесан протипоказання