Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ВАЛЕРІАНИ КОРЕНЕВИЩА З КОРЕНЯМИ
Назва: ВАЛЕРІАНИ КОРЕНЕВИЩА З КОРЕНЯМИ
Міжнародна непатентована назва: Valeriana
Виробник: ЗАТ "Фармацевтична фабрика "Віола", м.Запоріжжя, Україна
Лікарська форма: Кореневища з коренями
Форма випуску: Кореневища з коренями по 50 г у пакетах, пачках
Діючі речовини: Валеріани кореневища з коренями - 100%
Фармакотерапевтична група: Седативні засоби
Показання: Стани надмірного нервового збудження, істерії; безсоння; вегетоневрози і неврози серцево-судинної системи; стенокардія і гіпертонія на початковій стадії; спазми шлунково-кишкового тракту.
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: UA/2119/01/01
Термін дії посвідчення: з 26.02.2003 до 26.02.2008
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ВАЛЕРІАНИ КОРЕНЕВИЩА З КОРЕНЯМИ
АТ код: N05CM09
Наказ МОЗ: 552 від 15.11.2004


    Інструкція для застосування ВАЛЕРІАНИ КОРЕНЕВИЩА З КОРЕНЯМИ

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    ВАЛЕРІАНИКОРЕНЕВИЩА З КОРЕНЯМИ

    (RHIZOMA CUM RADICIBUSVALERIANAE)

    Загальна характеристика:

    міжнародна назва:. Valerian;

    основні фізико-хімічні властивості: шматочки коренів і кореневищ різної форми, світло-коричневого кольору; запах сильний, ароматний;

    склад: кореневищ з коренями валеріани.

    Форма випуску. Кореневища з коренями.

    Фармакотерапевтична група. Седативні засоби. Код АТС N05C M09.

    Фармакологічні властивості. Викликає зменшення збудливості центральної нервової системи, посилює вплив снодійних, чинить спазмолітичний ефект.

    Показання для застосування. Препарати валеріани призначають як заспокійливий засіб при нервовому збудженні, неврозах серцево-судинної системи, безсонні, спазмах шлунково-кишкового тракту і т. ін.

    Спосіб застосування та дози. Для приготування настою 15-20 г сировини (2-3 столові ложки) кладуть в емальований посуд, заливають 200 мл (1 склянка) гарячої перевареної води, закривають кришкою, нагрівають у киплячій воді (водяній бані) 15 хвилин, потім охолоджують протягом не менше як 45 хвилин при кімнатній температурі, проціджують, сировину, що залишилася, віджимають. Об’ємодержаного настою доводять перевареною водою до 200 мл. Приймають настій за 30хвилин до їди: дорослі - по 1 столовій ложці, 2-3 рази в день, діти старше 10 років– по 1 десертній ложці, діти до 10 років – по 1 чайній ложці, 2-3 рази на день (із розрахунку 2 г на 100 мл).

    Побічна дія. Можуть спостерігатися (особливо при передозуванні) сонливість, пригнічений стан, зниження працездатності.

    Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до препаратів валеріани.

    Передозування. При передозуванні можуть спостерігатися сонливість, підвищена втомлюваність, пригнічений стан, запаморочення. Терапія симптоматична.

    Особливості застосування. Приготовлений настій зберігають у прохолодному місці, не більше 2 діб. Перед використанням настій рекомендується збовтувати. При вживанні протягом тривалого часу і у великій кількості спричинює пригнічення травлення, головний біль, збуджує нервову систему і порушує діяльність серця.

    Взаємодія з лікарськими засобами. Часто комбінують з іншими седативними тасерцево-судинними засобами. Препарати валеріани посилюють вплив снодійних. Источник

    Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при кімнатній температурі 15-25°С. Термін зберігання - 3 роки.





    На сайті також шукають: Фансидар, Димедрол інструкція, Цинабсин застосування, Банеоцин побічні дії, Гірчичники протипоказання