основні фізико-хімічні властивості: кора світло-бурого, світло-сірого, сріблястого або жовтувато-бурого кольору, зі слабким своєрідним запахом, сильнов'яжучим смаком.
склад: Дуба кора.
Форма випуску. Кора.
Фармакотерапевтична група. Засіб, що подразнює нервові закінчення - в'яжучийзасіб. Код АТС А 01А О 11.
Фармакологічні властивості. Препарат із дуба кори, який містить дубильні речовини (не менше 8%), флавоноїди, галову і елагову кислоти, флобафен, пентозани, пектини, цукри, слизта інші речовини, має в'яжучі, протизапальні та проти гнилісні властивості.
Показання для застосування. Застосовують як в'яжучий засіб для місцевого застосування при стоматитах, гінгівітах та інших запальних процесах порожнини рота, фарингіті, трахеїті, запальних процесах зіву.
Спосіб застосування та дози. 2 столові ложки кори кладуть в емальований посуд, заливають 200 мл гарячої кип'яченої води, закривають кришкою і нагрівають у киплячій воді (на водяній бані) 30 хв. Відвар відразу проціджують, сировину, що залишилася, віджимають. Об'єм одержаного відвару доводять кип'яченою водою до початкового об'єму 200 мл. Полоскання здійснюють 6-8 разівна добу. Відвар перед вживанням збовтують.
2 фільтр-пакети кладуть у скляний або емальований посуд, заливають 200мл (1 склянка) окропу, закривають і настоюють 15 хв. Полоскання здійснюють 6-8разів на добу.
Побічна дія. Не виявлена.
Протипоказання. Безпечність та ефективність застосування дуба кори удітей не встановле-ні, тому не рекомендується без призначення лікаря застосовувати препарат дітям віком до 12 років.
Передозування. Не виявлено.
Взаємодія з лікарськими засобами. Не відома.
Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці при кімнатній (15-25 0C) температурі. Источник