Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

СУКРАЛФАТ-ДАРНИЦЯ
Назва: СУКРАЛФАТ-ДАРНИЦЯ
Міжнародна непатентована назва: Sucralfate
Виробник: ЗАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця", м.Київ, Україна
Лікарська форма: Таблетки
Форма випуску: Таблетки по 500 мг № 10х5
Діючі речовини: 1 таблетка містить: сукралфат у перерахуванні на 100 % суху речовину - 500 мг (0,5 г)
Допоміжні речовини: Лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, картопляний крохмаль, тальк, магнію стеарат
Фармакотерапевтична група: В'яжучі, обволікаючі та антацидні засоби
Показання: Хр.гастрит, як допоміжний засіб при лік-ні пептичної виразки шлунка і ДПК та для проф-ки рецидивів дуоденальної виразки. Рекомендується для зниження гіперфосфат емії у пацієнтів з уремією, які перебувають на діалізі.
Термін придатності: 2р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/8366/01/01
Термін дії посвідчення: з 30.05.2008 по 30.05.2013
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату СУКРАЛФАТ-ДАРНИЦЯ
АТ код: A02BX02
Наказ МОЗ: 283 від 30.05.2008


    Інструкція для застосування СУКРАЛФАТ-ДАРНИЦЯ

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    СУКРАЛФАТ-ДАРНИЦЯ



    Склад лікарського засобу:

    діюча речовина: sucralfate; 1 таблетка містить сукралфат у перерахуванні на 100 % суху речовину – 500 мг (0,5 г);

    допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, картопляний крохмаль, тальк, магнію стеарат.


    Лікарська форма. Таблетки.

    Таблетки білого кольору, плоско циліндричної форми, з фаскою та рискою.


    Назва і місцезнаходження виробника. ЗАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця».     Україна, 02093, м. Київ, вул. Бориспільська, 13.


    Фармакотерапевтична група. Засоби для лікування пептичної виразки.

    Код АТС. А 02В Х 02.


    Фармакологічні властивості.

    Чинить антацидну, адсорбуючу, обволікаючу, гастропротективну, проти виразкову дію. У кислому середовищі шлунка (при рН нижче 4) розпадається на алюміній і сульфат сахарози; перший денатурує білки слизу, а останній з'єднується з ними, фіксується на некротичних масах виразкового ураження, утворює захисну плівку, що виступає бар'єром для дії пепсину, соляної кислоти та жовчі. Адсорбує жовчні кислоти, продукти життєдіяльності мікрофлори травного тракту, зменшує місцевий запальний процес. Крім того, активує ендогенні фізіологічні фактори захисту, сприяючи секреції простагландинів, слизу та бікарбонатів у слизовій оболонці шлунка та дванадцяти палої кишки.

    Виразкову поверхню в шлунку та дванадцяти палій кишці гель міцно покриває на 6 год. Зі здоровою слизовою оболонкою не взаємодіє.

    У травному тракті всмоктується до 5 % дисахаридного компонента та менше 0,02 % алюмінію. Виводиться з фекаліями, невелика кількість сульфатного дисахариду (що потрапив у системний кровотік) екскретується нирками.






    Показання для застосування. Хронічний гастрит, як допоміжний засіб при лікуванні пептичної виразки шлунка і дванадцяти палої кишки та для профілактики рецидивів дуоденальної виразки. Сукралфат-Дарниця також рекомендується для зниження гіперфосфатемії у пацієнтів з уремією, які перебувають на діалізі.


    Протипоказання. Гіпер чутливість до сукралфату та інших компонентів препарату, дисфагія або непрохідність шлунково-кишкового тракту, кровотечі із шлунково-кишкового тракту, ниркова недостатність, вагітність, дитячий вік (до 4 років).


    Особливі застереження. У хворих з нирковою недостатністю необхідний контроль рівня сироваткового алюмінію та фосфатів – поява сонливості та судом може вказувати на прояв токсичного впливу алюмінію. При комбінованому застосуванні антациди слід призначати за 30 хв. до або через 30 хв. після прийому сукралфату. Введення через назог астральний зонд може призвести до утворення безоару (конкремент, що утворюється в травному тракті та має форму кульки) з іншими лікарськими препаратами або розчинами для парентерального застосування (через здатність зв'язувати білок).


    Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат можна застосовувати в період годування груддю тільки тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода.

    Немає даних про те, що сукралфат проникає в грудне молоко, тому його слід з обережністю застосовувати у період годування груддю.


    Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні авто транспортом або роботи з іншими механізмами. Препарат не чинить негативного впливу на здатність керувати авто транспортом або на роботу з іншими механізмами.


    Діти. Безпека та ефективність сукралфату в дітей віком до 4 років вивчене недостатньо, тому застосування препарату протипоказане дітям цієї вікової категорії.


    Спосіб застосування та дози. Внутрішньо, не розжовуючи, запиваючи невеликою кількістю води, за 1 год. до приймання їжі та перед сном, дорослим та дітям старше     12 років – по 1 г 4 рази на добу або по 1 г вранці та ввечері або по 2 г 2 рази на добу (після пробудження вранці і перед сном на порожній шлунок); максимальна добова доза – 8–12 г. Середня тривалість лікування виразкової хвороби 4–6 тижнів; при необхідності – до 12 тижнів.

    Дітям від 4 до 12 років – по 0,5 г 4 рази на добу.


    Передозування. У більшості пацієнтів не спостерігається ніяких негативних наслідків після прийому сукралфату в досить високих дозах. Малоймовірно, що значне передозування сукралфату спричиняє розвиток інтоксикації.

    Тривале застосування сукралфату у високих дозах, особливо пацієнтами з порушеною функцією нирок, може спричинити кумуляцію алюмінію в організмі.


    Побічні ефекти. Можлива диспепсія, запор або діарея, біль у животі, спині, головний біль, запаморочення, сонливість, сухість у роті, нудота, шкірний висип, свербіж, кропив’янка.


    Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Знижує всмоктування фторхінолонів (ципрофлоксацин, норфлоксацин, офлоксацин), тетрацикліну, теофіліну, фенітоїну. Збільшує (взаємно) токсичність препаратів, що містять алюміній (особливо у хворих з нирковою недостатністю). Активність зменшують антацидні засоби, блокатори гіста мінових H2-рецепторів.

    Антацидні лікарські засоби зменшують ефективність (при необхідності одночасного призначення антацидів їх варто приймати за 30 хв. до або через 30 хв. після прийому сукралфату).

    Знижує абсорбцію тетрациклінів, циметидину, ранітидину, ципрофлокса цину, норфлокса цину, офлокса цину, дигоксину, непрямих антикоагулянтів і теофіліну (інтервал між їхнім прийомом повинен бути не менше 2 год.).

    Знижує всмоктування та Css фенітоїну (можливе поновлення судом). Інтервал між прийомом – 2 год.


    Термін придатності. 2 роки.


    Умови зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.


    Упаковка. По 10 таблеток у контурній чарунковій упаковці, по 5 контурних чарункових упаковок у пачці. Источник


    Категорія відпуску. Без рецепта.






    На сайті також шукають: Україн, Вазар н інструкція, Траумель с застосування, Проктоседил побічні дії, Рибоксин протипоказання