Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ГОРІХА ГРЕЦЬКОГО НАСТОЙКА
Назва: ГОРІХА ГРЕЦЬКОГО НАСТОЙКА
Міжнародна непатентована назва: Juglans regia
Виробник: Київське ОДКП "Фармацевтична фабрика", м.Київ, Україна
Лікарська форма: Настоянка
Форма випуску: Настойка по 100 мл у флаконах або банках
Діючі речовини: 100 мл настойки містять листя грецького горіху - 20.0 г
Допоміжні речовини: Спирт етиловий 40 %
Фармакотерапевтична група: Різні біогенні препарати
Показання: Комплексна терапія гастритів, виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки, які супроводжуються зниженням кислотоутворюючої функції шлунка.
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: UA/2273/01/01
Термін дії посвідчення: з 09.12.2004 до 09.12.2009
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ГОРІХА ГРЕЦЬКОГО НАСТОЙКА
АТ код: A16AX10
Наказ МОЗ: 610 від 09.12.2004


    Інструкція для застосування ГОРІХА ГРЕЦЬКОГО НАСТОЙКА

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

     ГОРІХА ГРЕЦЬКОГО НАСТОЙКА

    (Tinctura Foliorum Juglandisregiae)
     

    Загальна характеристика:

    основні фізико-хімічні властивості: рідина темно-коричневого кольору зі специфічним запахом; допускається наявність осаду.

    склад: горіха грецького листя настойка (1:5);

    допоміжні речовини: спирт етиловий 40%.

    Форма випуску.Настойка.

    Фармакотерапевтичнагрупа. Засоби, що впливають на систему травлення та метаболізм.

     КодАТС А 16А Х 10 **.

    Фармакологічні властивості. Настойка листя горіха грецького чинить помірну протизапальну, ранозагою вальну, антиоксидантну та антимікробну дію.

    При внутрішньому застосуванні сприяє загоюванню пептичних виразок, невпливає на секрецію хлористоводневої кислоти в шлунку.

    Фармакокінетика. Не вивчалася.

    Показання для застосування. При функціональних диспепсіях у комплексній терапії гастритів, виразкової хвороби шлунка та дванадцяти палої кишки, що перебігають зі зниженою кислотоутворюючоюфункцією шлунка.

    Спосіб застосування та дози. Препарат застосовують внутрішньо по 2 - 3чайні ложки (10-15 мл), що розводяться в 100 мл води, за півгодини до їди 3рази на день.

    Термін лікування залежить від ефективності препарату та супровідної терапії і становить від 10 до 20 днів.

    Побічна дія. Печія, алергічні реакції.

    Протипоказання. Настойка горіха грецького протипоказана при індивідуальній чутливості до будь-якого з компонентів препарату.

    Оскільки до складу препарату входить етиловий спирт, настойку не рекомендують застосовувати жінкам у період вагітності та годування груддю, дітям до 12 років.

    Передозування. Увеликих дозах викликає пригнічення діяльності дихального центру (спирт етиловий). При отруєнні цим препаратом викликають блювання. Шлунок промивають суспензією ентеросорбентів. Забезпечують форсований діурез. Внутрішньо вводять 5% розчин глюкози та призначають вітаміни групи В, аскорбінову кислоту.

    Особливості застосування. При прийомі настойки горіха грецького слід утримуватися від керування транспортними засобами та роботи з потенційно-небезпечними механізмами.

    Препарат приймають під контролем лікаря при підвищенійкислотоутворюючій функції шлунка та при тяжких захворюваннях печінки і нирок.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При застосуванні препарату разом з пероральнимипротидіабетичними засобами і похідними сульфанілової кислоти може розвинутисягіпоглікемічна кома. Препарат знижує ефективність тіаміну. Препарат за рахунок вмісту дубильних речовин утворює комплекси з солями металів і частково втрачає свою фармакологічну активність. Тому його не слід призначати разом з альмагелем, препаратами вісмуту, заліза та іншими лікарськими засобами, що містять метали. Источник

    Умови татермін зберігання. Зберігати в прохолодному (8-15°С), захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Термін придатності – 3 роки.





    На сайті також шукають: Цитеал, Глюкофаж інструкція, Амбробене застосування, Цефтріаксон-кмп побічні дії, Гемаза протипоказання