Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

АМІНАЛОН-ФАРМАК®
Назва: АМІНАЛОН-ФАРМАК®
Міжнародна непатентована назва: Aminobutyric acid
Виробник: ВАТ "Фармак", м.Київ, Україна
Лікарська форма: Капсули
Форма випуску: Капсули по 0,25 г № 10, №10х2, № 10х3 у контурних чарункових упаковках
Діючі речовини: 1 капсула містить гамма-аміномасляної кислоти - 0.25 г
Фармакотерапевтична група: Ноотропні препарати
Показання: Атеросклероз, гіпертонічна хвороба, хронічна церебрально-судинна недостатність, лікування запаморочення і головного болю, динамічні порушення мозкового кровообігу та ін.
Термін придатності: 2р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/2321/01/01
Термін дії посвідчення: з 09.12.2004 до 09.12.2009
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату АМІНАЛОН-ФАРМАК®
АТ код: N06BX20
Наказ МОЗ: 610 від 09.12.2004


    Інструкція для застосування АМІНАЛОН-ФАРМАК®

    ІНСТРУКЦІЯ

      для медичного застосування препарату

    АМІНАЛОН-ФАРМАК®

    (Aminalon-Farmak®)

    Загальна характеристика:

    міжнародна та хімічна назва: Gamma-aminobutiric acid; γ-аміномасляна кислота (ГАМК);

    основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули циліндричної форми; корпус капсули і кришечка оранжевого кольору; вміст капсули –кристалічний порошок білого кольору зі слабким специфічним запахом, гігроскопічний;

    склад: 1 капсула містить аміналону, або гама-амінобутировоїкислоти 0,25 г.

    Форма випуску. Капсули.

    Фармакотерапевтичнагрупа. Психостимулюючі та ноотропні засоби. Код ATC N06B X20**.

    Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. ГАМК є основним медіатором, що бере участь у процесах гальмування в центральній нервовій системі, взаємодіє з ГАМК-ергічними рецепторами А і Б типів. Під її впливом підвищуються енергетичні процеси мозку, покращується утилізація останнім глюкози, підвищується дихальна активність тканин, покращується кровопостачання. Препарат покращує динаміку нервових процесів у головному мозку, мислення, пам’ять, увагу, сприяє відновленню рухів і мови після порушення мозкового кровообігу, виявляє м’яку психостимулюючу дію. Має помірну гіпотензивну дію, уповільнює частоту серцевих скорочень. У хворих на цукровий діабет знижує рівень глюкози вкрові, при нормальній глікемії може викликати гіперглікемію, зумовленуглікогенолізом, можлива незначна проти судомна активність.

    Фармакокінетика. Добре всмоктується в травному тракті, максимальна концентрація в плазмі крові досягається через 60 хв, потім зменшується, через 24 год не визначається в плазмі.

    Показання для застосування.

    судинні захворювання головного мозку (атеросклероз, ураження церебральных судин при артеріальній гіпертензії);

    дисциркуляторна енцефалопатія з порушенням пам’яті, уваги, мови, запамороченнями та головним болем;

    стани після інсульту і травм головного мозку;

    алкогольна енцефалопатія і поліневрит;

    відставання розумового розвитку у дітей;

    дитячий церебральный параліч;

    попередження та лікування симптомокомплексу захитування (морська і повітряна хвороби).

    Спосіб застосування та дози. Добова доза для дорослих залежно від характеру і тяжкості захворювання становить 3-3,75 г (12-15 капсул). Дітям віком 5-6 років призначають по 2-3 г/добу (8-12 капсул); старше 7 років — 3г/добу (12 капсул). Добову дозу для дітей та дорослих ділять на 3 прийоми і приймають препарат до їди. Курс лікування триває від 2-3 тижнів до 2-6 місяців. При необхідності проводять повторні курси. Для лікування симптомокомплексу захитування призначають по 0,5 г 3 рази на добу, дітям – по 250 мг 3 рази надобу протягом 3-х діб (для профілактики захитування дорослим призначають по 0,5г 3 рази на добу на протягом 3-х діб, що передують можливому захитуванню).

    Побічна дія. Аміналон-Фармак® малотоксичний і добре переноситься. В окремих випадках можливі диспептичні явища (нудота, блювання), порушення сну, відчуття жару, підвищення температури тіла, коливання артеріального тиску в перші дні прийому. Ці явища проходять при зменшенні дози.

    Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Препарат у капсулах не рекомендується призначати дітям до 5 років.

    Передозування. Спостерігається дуже рідко у вигляді диспептичнихявищ, гіпотензії. Лікування симптоматичне.

    Взаємодія з лікарськими засобами. Інші ноотропні засоби підсилюють ефективність Аміналону-Фармак®. Можливе посилення ефекту при застосуванні разом з бензодіазепінами. Источник

    Умови та термін зберігання. Зберігати в захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності –2 роки.





    На сайті також шукають: Калію оротат, Детрузитол інструкція, Гепон застосування, Септогал побічні дії, Септефрил протипоказання